Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

To sto ti se ne svidja nije argument,to je emotivna reakcija.

Povrsno argumentovan odgovor bi bio>Njihova ideologija je losa,muzika nije dobro struktuirana,gubi poentu,ne prenosi atmosferu dobro,zvuci haoticno i besmisleno krljacki,itd,a mogao bi i to da argumentujes konkretnim primerima.Ako te mrzi da postujes,i da razmisljas konstruktivno,zaobidji temu,nije posvecena tvom muzickom ukusu.

Sto se tice spota,vizuelno jeste smesno,ali ako metal ocenjujes po kvalitetu spotova,to bash i nema previse veze sa muzikom,to je moje misljenje.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto ti se ne svidja nije argument,to je emotivna reakcija.

Povrsno argumentovan odgovor bi bio>Njihova ideologija je losa,muzika nije dobro struktuirana,gubi poentu,ne prenosi atmosferu dobro,zvuci haoticno i besmisleno krljacki,itd,a mogao bi i to da argumentujes konkretnim primerima.Ako te mrzi da postujes,i da razmisljas konstruktivno,zaobidji temu,nije posvecena tvom muzickom ukusu.

Паз' да те не послушам што се тиче заобилажења теме. Не причам о идеологији, музика ми никад није пријала довољно да бих је иоле озбиљније прочавао, па с тога и не расправљам о њима. Не знам да ли си видео негде да сам ишта рекао о њиховој музици или против ње. Једноставно је не познајем и нећу је (бар не скоро) упознати.

 

Sto se tice spota,vizuelno jeste smesno,ali ako metal ocenjujes po kvalitetu spotova,to bash i nema previse veze sa muzikom,to je moje misljenje.

Моје мишљење је да ме твоје мишљење у овом конкретном случају бар много не занима, јер музику не оцењујем према квалитету спотова. Не знам где си то прочитао, јер то нигде нисма изјавио. Ти си изгледа један од оних који воле другима да трпају речи у уста, а?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto,ne svidja ti se senzibilitet,bar se to moze zakljuciti iz ovog posta,a malopre si rekao da ti se ne svidja njihova muzika,sam sebi udarash kontru,muzika senzibilitet nosi,ali daleko od toga da je sve u tome,hvatati se za iskljucivo to je suludo.

I ti si prvi pomenuo spot kada si pitan za argumente zasto bend ne,kako si se izrazio,fermas.

Immortal je at their best kao klasika,grade atmosferu kroz muzicke fraze,a ti mi nesto ides na nerve,pa tako nastade ovaj besmislen diskurs.

Ako te ne zanima moje misljenje,ovaj post cjes da iskuliras,ali sumnjam da tako nesto mogu da ocekujem od nekoga ko vecito misli da je nesto bogom dat,i nema to razloga bilo chim da podupre.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тема и није о Immortal, него најсмешније у металу. Мени је онај спот смешан због оног превијања, а Лаза је само довео ствар до апсурда и тачка. Ништа друго нећу изјавити, нити сам (ЈОШ ЈЕДНОМ) спомињао квалитет музике, јер је НЕ СЛУШАМ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je mnogo smijesan onaj debeli,bradati lik sto je na svaki moguci koncert,i to pijan ka' guzica i trazi kavgu...

Na Machine Head npr se potukao sa jednim likom,a mislim da je mene nameracio prvenstveno,ali ga je ovaj preduhitrio.

:) :) :) mislim da znam na kog lika misliš. Bila je rasprava o njemu na temi Helloween / Gamma Ray :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je totalno nenormalan,a kolko cujem nema koncerta na kojem se nije potukao.

No ako je vec raspravljano o njemu ( a i da nije),nema potrebe da ga i dalje provlacimo po temama.Dovoljno je mjesta dobio.

Jos je jedan lik smijesan bio na koncertu Metallice,kad su poceli da bacaju trzalice u publiku,misleci da bacaju novcice,povikao je:"Mamu vam jebem,nismo mi sirotinja" :) Genijalno! :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je totalno nenormalan,a kolko cujem nema koncerta na kojem se nije potukao.

No ako je vec raspravljano o njemu ( a i da nije),nema potrebe da ga i dalje provlacimo po temama.Dovoljno je mjesta dobio.

Jos je jedan lik smijesan bio na koncertu Metallice,kad su poceli da bacaju trzalice u publiku,misleci da bacaju novcice,povikao je:"Mamu vam jebem,nismo mi sirotinja" :) Genijalno! :rockdevil:

 

 

:) :) :) :) :)

Kakav kralj !!!

:) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brain Salad Guuuz
Meni je mnogo smijesan onaj debeli,bradati lik sto je na svaki moguci koncert,i to pijan ka' guzica i trazi kavgu...

Na Machine Head npr se potukao sa jednim likom,a mislim da je mene nameracio prvenstveno,ali ga je ovaj preduhitrio.

 

uh, ja jesam bradat i debeo, a volim i da se napijem, ali nisam taj, to je meda, na kraju ga uvek neko ispička, ko mu kriv kad traži i ja sam se s njim rvao na hell/gr

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, ja jesam bradat i debeo, a volim i da se napijem, ali nisam taj, to je meda, na kraju ga uvek neko ispička, ko mu kriv kad traži i ja sam se s njim rvao na hell/gr

Jel to Meda bubnjar sto ne zna TNT da odsvira a hoce da pravi Judas Priest tribute? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, то је меда. Ја сам га на једном концерту, не сећам се ком, видео трезног, веровали или не! Просто сам се био запрепастио, иначе је увек пијан к'о буља.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...