Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Ljudi,gde nalazite te blekere i blekerke?Bas sam u subotu pre Kamelot koncerta pricala o tome sa devojkom iz Novog Sada.Iskidala se od smeha kad sam joj rekla da nikad nisam uzivo videla blekera.Jebem li ga,ovamo kod nas ih nema.Devojka rece da ih je Vojvodina puna.Mislim,ima i ovde ljudi koji slusaju blek,al se ne ubacuju mnogo sa garderobom i satanizmom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
Ja sam jedne godine upoznao devojku koja je okorela blekerka,znaci nosila je lance,kozna odela,i ona se godinu dana lozila na mene samo zato sto slusam cof i borgire,slala mi poruke,od nekih sam se i ja usrao kakve nebuloze je pisala.

 

'izgubila sam denijev bedz,iseci cu se,sta da radim,poludecu'

'volela bih da se zajedno kupamo u kadi punoj krvi,i naravno volela bih da probam tvoju krv'

 

Mislim se idi u psihijatriju

Kakve crne blekerke :) fensi ribe zakon.Ako nista drugo kad jebes ne moras da brines da ces da naletis kurcem na kljusu.

 

Horor!

 

Sto joj nisi sredio preko veze nesto u psihijatriji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witch udjes u moj profil i eto ti slika tr00 blekera.I onda me zamisli uzivo haha

Kao sto rekoh,u Vsu nema nikog ko aktivno slusa black,e sad za sire ne znam.U Beloj Crkvi ima metalaca ko kineza,u Kovinu isto za dalje nisam bas upucen.

 

A za ovu da joj sredim,ma gledao sam kako da spasem zivu glavu,jos cu da se mlatim po psihijatriji zbog nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,gde nalazite te blekere i blekerke?Bas sam u subotu pre Kamelot koncerta pricala o tome sa devojkom iz Novog Sada.Iskidala se od smeha kad sam joj rekla da nikad nisam uzivo videla blekera.Jebem li ga,ovamo kod nas ih nema.Devojka rece da ih je Vojvodina puna.Mislim,ima i ovde ljudi koji slusaju blek,al se ne ubacuju mnogo sa garderobom i satanizmom.

 

Ako mislish na one "kozha 24/7 - bodlje - okrecheno lice - ochi nashminkane po uzoru na pande" blekere/blekerke, ja poznajem samo jednu takvu i sasvim je u redu djevojka.

Poznajem (ili sam poznavala) nekoliko blekera koji se nisu toliko izdvajali odjecjom, ali bajagi satanizmom i paganizmom da.

Ali, ovakve prikaze sam gledala samo na internetu... -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
Witch udjes u moj profil i eto ti slika tr00 blekera.I onda me zamisli uzivo haha

Kao sto rekoh,u Vsu nema nikog ko aktivno slusa black,e sad za sire ne znam.U Beloj Crkvi ima metalaca ko kineza,u Kovinu isto za dalje nisam bas upucen.

 

A za ovu da joj sredim,ma gledao sam kako da spasem zivu glavu,jos cu da se mlatim po psihijatriji zbog nje.

 

Mozes slobodno da dodas i Alibunar, doduse bez Karlovca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u kraju na prste mogu da nabrojim metalce. Nas troje slusamo black - death, jedan slusa HC, ali je u principu pozer, i ima par prog - power fanova. Nema devojcica koje slusaju metal. :no:

Rock je druga stvar. Ima ih dosta, ali su uglavnom matori. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovoj mojoj vukojebini ima dosta metalaca,i matorih i mladjih.Vidim sad i gomila klinaca se pojavljuje po svirkama,tako da stanje nije lose.Uglavnom ljudi vole stari dobri heavy i power-prog,mada se uglavnom niko ne ogranicava na jedan pravac.A bogami ima i ljubitelja thrash-a.Najmanje ljudi slusa dead i black,mada ih ima.Znam isto da u Pirotu ima mnogo ljubitelja metala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Death i black se po nekom sablonu ovde i ne slusa.Death znam par njih da slusa ali to je strogo ograniceno na sfu,cc,arch enemy i carcass.Znas cuju za jedan pa onda za drugi,sva 4 benda su dva po dva povezana.

Najvise se slusa metallica,iron maiden,black sabbath,led zeppelin,nightwish,judas priest,kiss.Punk se slusa tu i tamo.Ima jedna devojka koja slusa behemoth i dark funeral ali ono 'usput'

 

Sad sam drugaricu nalozio na metalcore,posto dosad nikad nije slusala tako nesto.Najvise sonata arctica,therion,pomalo cof i borknagar.Dao sam joj all that remains i heaven shall burn kaze svidja joj se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odosmo sa teme, al' shta sad...

Ovdje gdje ja zhivim poznajem samo jednu osobu koja slusha death, jednog thrashera, HC i metalcore ljubitelja koliko hocjesh... Emo ljudOVA mi je puna shkola... Grunge, hard rock, punk i alternativa su takodje jako popularni medju omladinom oba pola.

Dok sam zhivjela u PG, druzhila sam se sa jednim (i samo jednim) metalcem, a mogla sam na prste prebrojati one koje sam poznavala. Naravno, sigurno ih ima vishe. :)

 

O.T:

Ne znam je l' neko vecj postavio trve mjetal vjevericu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao,majko mila LOLOLOLOLOLOLOL!!!!!!!!

Pa koja je LEGENDA ono pravila?!

I ima li neko ko ume da prevede?

@ Josif,apropo Nocturnal Depression-Sta ti je,bas su Tr00 :lol: :lol: :lol:

Evo vam bre smejurija,pa uzivajte!

http://ie.youtube.com/watch?v=g5NSvtWirS4

http://ie.youtube.com/watch?v=aGZmh2eo8g4&...feature=related

http://ie.youtube.com/watch?v=CHrlsgYQDkY&...feature=related

Kod treceg ugasite ton,jer u pozadini ide ona sramotna obrada pesme Black Metal u izvodjenju CoF

 

I za kraj,apsolutni vrh... http://ie.youtube.com/watch?v=DkBO-P2Fafc&...feature=related

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zemljo,otvori se!

 

http://ie.youtube.com/watch?v=wrw6QX4Atx0&...e=related"

 

This is joke , right?

 

Inace sta ja znam..... ovde na brdu postoji trend da ljudi samo slusaju domaci rock i nista vishe sve ostalo ih smara. Tako je barem sa mojim godistem, ima jos par ULTRA-pozera , tipa koji nose majce IRON MAIDEN , a culi samo trooper(mozda), koji se tako oblace da bi muvali klinke :). Onih sto bash slusaju nema bash (mozda ima par power likova). Sto se tice BG metal scene meni je odlichna(barem ono sto vidim da dolazi na svirke).

 

Mada napisao sam, sta ja znam, jer mozda stvarno neznam, jer ja lichno nepoznajem nijednog lika koji slusha metal. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...