Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Ajde ja kapiram kad u novinama spomenu kako je Slipknot hevi metal bend,pun kurac znaju ti novinari sta su oni.To razumem,jebes ga.Al kad se neko tripuje da je metalac samo zato sto se oblaci tako to treba tuci dok se ne usere,i posle ga odrati od batina sto se usrao.

 

Letos sam povezao dva metalca do centra,zamolili me iako se ne druzim sa njima samo na 'cao,cao' i pustim ja Behemoth a oni 'sta je ovo koji kurac' 'kakav vokal sranje' 'dupla krsh' 'kontra slaba'

 

Slaves Shall Serve krsh?Malj u glavu.

Jedino se slazem sa ovim sto su rekli za vokal, ali to je vec stvar ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pre nekih 2.5 godine bio ja sa devojkom u domu omladine.Moj ortak pustao neki metal,sta ja znam neki hc i tako to.Pusti on mene za plejere i miksete,ja ubacim Ghost Reveries i prva pesma koju sam pustio je The Grand Conjuration.Svi posedali,bilo jedno 50 ljudi,dok je isao Korn i Slipknot,po neki Iron Maiden svi su se gubili...Onda sam odvrnuo One By One od Immortala,to je bio zivi pish.

A na faksu to je vec posebna prica,doneo sam cd Heaven Shall Burn,a tu isto ima pojacalo i mikseta,razvalio sam do kraja i samo nas par je ostalo u sali.

 

eh

 

Ja ne znam ovde u Vrscu sem mene niko aktivno ne slusa black,ovde se uglavnom slusa heavy,thrash,power i progressive.

Spomenes Emperor 'paaa nacuo sam' Ihsahn? 'koja je to grupa?' :pivopije:

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

 

Ja ravno pre 3 godine nisam mogao da podnesem nista sto ima growl ili scream u sebi. Slusao sma bendove tipa linkin park SOD Papa Roach POD itd. Onda sma presao na metlacore i nu metla stvari. Vremenom mi se tolerancija sve vishe i vishe sirila sve do danas , kad slusam stvarno sve(osim nekig stvarno glupih grind bendova) . Mislim jos uvek se secam kako sma pricao o bendovima tipa Cannibal Corpse(odnosio sam se uglanvom na death metal), i sivma pricao kako ja nikad u zivotu necu slusati takve bendove kako su nevidjena govana i slicno, a sad se odvaljujem od njih.

 

Mislim smesno je kad neko kaze ja sma poceo da slusam metal tipa od Deicidea ili Darkthrona , neznam na koju foru moze neko da ima tolerativnost prema extremnoj muzici na pocetku slusanja metala. Nekako mora da se pocne :) .

 

Meni je sve okej sta god da neko slusa samo da nesere po mojoj mzuici.

 

Nego najsmesnije su mi black metal shiparice (blekerke :) ), koje na neku foru nista drugo nemogu da podnesu sto nije blek , i kao oni su citav zivot slusale blek. A imam jedna podatak jedne devojke koja je do kraja osnovne razbijala se od Kristien Agilere Britni Spirs , Timberlejk i slicno, i kad je posla u srednju zdruzial se tu i tamo sa nekim metlacima, i naranvo ona postaje troo panzer blekerka koja nepodnosi nista ispod ovog(i kao zivi za satanu), vecinom ovake devojke imaju u glavi kasu, i nemogu da nabroje 10 metal bendova :) . E ovake ljude mnooogo vishe mrzim nego ljude koji slusaju nu/metalcore/emo.

Edited by Ninja-Viking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna situacija kad me neko pita sta slusam a ja kazem Devilish Impressions,Axamenta i tu vec izrazom lica izrazavaju svoje nezadovoljstvo,da ne pominjem da od death metala znaju samo za carcass arch enemy,cc i sfu.

Jednom od tih nabedjenih metalaca sam prebacio Ceremonial Castings,odusevio se i kao 'odakle ti ovo'

 

Da si ti ziv i zdrav,imam muzike koju ni sam nikad nisam stigao da preslusam

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

 

Ja ravno pre 3 godine nisam mogao da podnesem nista sto ima growl ili scream u sebi. Slusao sma bendove tipa linkin park SOD Papa Roach POD itd.

Rekao bih da si mislio na System Of A Down,a ne na Stormtroopers Of Death kao shto si napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sve okej sta god da neko slusa samo da nesere po mojoj muzici.

 

Lepo receno. :pivopije:

 

Tako je!!!!!!!!!!!

mene bas briga ko ce i sta da slusa......................

ali nemoj te da mi dirate metal......................

eto..............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih takvih klinkica sad ima kolko hoces. Upoznam curu koja slusa Nightwish, HIM i Rasmus, a posle dva meseca je vidim kako tegli jedno 15/20 black metal diskova (koje je inace upravo pozajmila od mog ortaka jer je to "satanisticka muzika", a ona se, jelte, bavi kletvama, kurac, palac, sekta, setka se po groblju kad padne mrak, kolje pilice i mrzi hriscane :) ) i kune mi se da to pocela da slusa jos kod mame u stomaku. Uz ponosnu izjavu kako je ona poreklom iz Transilvanije (kolko sam ja shvatio cukundeda sa caletove strane joj odatle il tako neki kurac), i ima Drakulinu krv u svojim venama. :)

 

Sledece nedelje odem kod nje, onda drzi poster Tokio Hotela na zidu. :)

Molim te,pomozi mi da je nadjem i ustrelim.Mooolim te!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

....

 

 

Mislim smesno je kad neko kaze ja sma poceo da slusam metal tipa od Deicidea ili Darkthrona , neznam na koju foru moze neko da ima tolerativnost prema extremnoj muzici na pocetku slusanja metala. Nekako mora da se pocne :) .

 

Meni je sve okej sta god da neko slusa samo da nesere po mojoj mzuici.

 

Super receno - mene sto se tice - tolerancija mi je super - nemam predrasude prema bendovima.... ali nemam ni zelju da ih slusam, tako da - to ni ne cinim... svaka vama cast - ne razumem zasto likovi pljuju po muzici koju ne slusaju???(e ovo je vec malo on-topic, posto je prilicno - ako ne SMESNA, onda - ZANIMLJIVA cinjenica xD)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedne godine upoznao devojku koja je okorela blekerka,znaci nosila je lance,kozna odela,i ona se godinu dana lozila na mene samo zato sto slusam cof i borgire,slala mi poruke,od nekih sam se i ja usrao kakve nebuloze je pisala.

 

'izgubila sam denijev bedz,iseci cu se,sta da radim,poludecu'

'volela bih da se zajedno kupamo u kadi punoj krvi,i naravno volela bih da probam tvoju krv'

 

Mislim se idi u psihijatriju

Kakve crne blekerke :) fensi ribe zakon.Ako nista drugo kad jebes ne moras da brines da ces da naletis kurcem na kljusu.

 

"I love to hate you

I love to hate you

Bitch"

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jedne godine upoznao devojku koja je okorela blekerka,znaci nosila je lance,kozna odela,i ona se godinu dana lozila na mene samo zato sto slusam cof i borgire,slala mi poruke,od nekih sam se i ja usrao kakve nebuloze je pisala.

 

'izgubila sam denijev bedz,iseci cu se,sta da radim,poludecu'

'volela bih da se zajedno kupamo u kadi punoj krvi,i naravno volela bih da probam tvoju krv'

 

Mislim se idi u psihijatriju

 

Reci mi da si ovu izmislio/sanjao.

 

 

[sarkazam]Inache, ja slusham Cannibal Corpse i Ashen Light od svoje trecje godine i uopshte nisam pochela sa Metalikom i prije 6-7 godina balavila za Villeom iz HIM-a... Ma, joook... [/sarkazam]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam izmislio a jos manje sanjao.Bilo je tu jos gomila bolestina,ove dve su mi ostale u secanju posto bese to pre mozda 3-4 godine.Sto je fora bila,ona je super izgledala,ekstra gradjena ali brate to oblacenje je usralo do zla boga.

Da ne spominjem jos da je tad bila ofarbana u zeleno.Na jednoj svirci je pokusala da me smuva ispred devojke,za dlaku me poljubila ali sam na vreme okrenuo glavu pa je zakacila samo obraz.Od tad-adios.

Cujem da se udala sad,ima dete boga pitaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...