Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Upravo.A i cinjenica je da vecina tih pedercica setaju 5x bolje ribe od metalaca.A oni troo zatucani svinjari ne moraju da postanu pederi ali mogu makar malo da se dovedu u red skidanjem lanaca i katanaca oko vrata.Mozda i ljudi pocnu normalno da ih gledaju.

Nego po ceo zivot nesto seru bacaju hejt na one koji su drugaciji od njih,takve treba mlatili a ne emose.

I sto rece Wizard ima mnogo pametnijih stvari kojima se treba baviti od sranja po emosima.

Ne svidja se meni taj njihov imidz ali nemam nista protiv njih,boli me kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo.A i cinjenica je da vecina tih pedercica setaju 5x bolje ribe od metalaca.A oni troo zatucani svinjari ne moraju da postanu pederi ali mogu makar malo da se dovedu u red skidanjem lanaca i katanaca oko vrata.Mozda i ljudi pocnu normalno da ih gledaju.

Nego po ceo zivot nesto seru bacaju hejt na one koji su drugaciji od njih,takve treba mlatili a ne emose.

I sto rece Wizard ima mnogo pametnijih stvari kojima se treba baviti od sranja po emosima.

Ne svidja se meni taj njihov imidz ali nemam nista protiv njih,boli me kurac.

 

E - nije da se slazem s tobom i s tim sto pricas, ali - ima tu nesto.... npr ' ONTOPIC:

U metalu su mi smesni tr00 metalci koji ce nositi sve samo da budu tr00, biti usvinjeni pijani i smrdeti, zato sto je to tr00, piti pivo i podrigivati, i to samo da ih neko ne nazove pozerima... a to je malo bedno.... Ko voli ok - i ja pijem i ja podrignem, i ja klosarim po gradu, ali ne da bi me neko zvao troo, a posebno ne metalcem.... Sto se ne sredite malo, prestanite da jbn h8ujete sve - peace & love (ko na ove dve reci prevrne ocima, ili pomisli "kakav gay" - taj se prepoznao gore, zato sto ne mozeda podnese slobodno misljenje, ili ne d'o bog - da neko pokaze osecanja - "kakva pickica!!!", zar ne? haha smeeeesnooo....).

Takodje su smesni svi sto MRZE emose - oni su sami po sebi onako pateticni pozercici koji sve preuvelicavaju...i?.... pa nista ... to je to? ... ok kontam - nisi takav.... sto ih sada MRZIS.... ni ja ih ne gotivim, ne volim takav stil... ali sigurno necu da idem da se uclanim u AntiEmoCrew.... oni ce se vec sami iseci zhiletima i resiti nas svog bednog postojanja xD

 

 

EDIT: Znam da je sve sto sam rekao izreceno na veeeoma pogresnom mestu, ali - sta sad.... Sada ima svi mene da h8jtuju.... nema veze - ne smeta mi..... ja samo kazem ono sto ja mislim, i ne stidim se toga...

 

P.S. - blek je smesan.. soooo smesan xD

Edited by Alx_WS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udara gitaru taj metalac,grmi fender grmi vos pojacalo

 

http://www.youtube.com/watch?v=5oKTf9B56ks

 

" Jebi ti njemu sino opet malo mamu"....

pizda jedna... hrvat, a refren ide "Oprosti sreco samo sam Bosanac..."

Pa kako moze to?

E najsmesnije u metalu su likovi koji nemaju tri cuke o cemu pricaju pa pljuju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...