Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Udara gitaru taj metalac,grmi fender grmi vos pojacalo

 

http://www.youtube.com/watch?v=5oKTf9B56ks

 

Mala ispravka. U pesmi kaze "Grmi Fender, grmi Vox pojacalo." Bez ljutnje, posto kontam da nisi cuo za firmu pa je sve ok, ali mozda si i pogresio u kucanju... bla bla bla... :pivopije: Volim ljude da ispravljam :) Ako znam :muzicar:

 

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogavan je svaki gubitak licnog identiteta da bi se dokazala pripadnost odredjenoj drustvenoj grupi.

Ogavan je svaki beg od pripadnosti grupi da bi se dokazao lični indentitet. Ovo je češća pojava danas, seko.

Da nemaš komplekse? Što se mene tiče, ya sam hrišćanin ateista kroulijevac dekonstruktivist nihilist fašist.

Nemaš gde da me ubodeš, svuda mač upada u pihtijavu materiju, stoga odgovaraj na pitanje. Ono sa znakom pitanja na kraju.

Edited by Izdržati VAPH

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogavan je svaki beg od pripadnosti grupi da bi se dokazao lični indentitet. Ovo je češća pojava danas, seko.

Da nemaš komplekse? Što se mene tiče, ya sam hrišćanin ateista kroulijevac dekonstruktivist nihilist fašist.

Nemaš gde da me ubodeš, svuda mač upada u pihtijavu materiju, stoga odgovaraj na pitanje. Ono sa znakom pitanja na kraju.

 

Za ovo - beg od grupe zarad individualnosti - da je cesce od onog stapanja s masom i gubljenja identiteta... - sto bi rekao jedan crtani lik :"Gresis sine, strasno gresis".

Desava se i to, ali daleko od cesceg...Vise je utapanja nego izdvajanja....

Uglavnom su svi zeljni dokazivanja, uradice sve da budu prihvaceni u grupi, pa ce da poqsaju da se blend-in-uju koliko god mogu...i tako se stvaraju oni ranije pomenuti copy/paste metalci, svi isti, svi puni predrasuda, i svi omrzeni.... A ti sto se ne utapaju - nego PO SVAKU CENU ostaju "svoji" - njih je mnooogo manje, i oni idu u drugu krajnost, uradice sve samo da ne budu kao ostali, i da ne budu mainstreame... to su oni sa zutim, rozim i zelenim frizurama, obojenim drecavim starkama i tako tim stvarima kojima se oni "odvajaju od mase" - bezze ako mene pitas..ali - oni ako vole - nase je samo da postujemo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moze da vazi jedino kao utapanje u stereotip gledanja sopstvenih interesa i interesovanja.

Društvo jeste kompromis ali nedaj da ti život u društvu daje iluzije. Sve je otislo u qurac. Depersonalizacija, ekonomija, specijalizacija, i dont give a fuck stav, nesigurnost, opšte nalaženje u porocima... to nam je jedino zajedničko. I geni.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno je 90% metalaca, koji izigravaju neke opasne namrgodjene face...a ustvari su teske pickice i posle jednog samara bi otisle kod mamice da placu...

 

To je pozeraja.... sto moram da budem nasilan i tuff guy da bi bio metalac?

Eo za temu - smesno je sto se svi metalci predstavljaju kao Mr.Rock, nedodirljivi izdrkani likovi...xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije rekao da moras, lose citas...rekao sam da su mi smesni oni sto glume nesto a u sustinu su skroz drugaciji, kapiras?

A takvih, nazalost, ima koliko hoces.

 

Gde si ti Strahinja, slabo te nesto ima u zadnje vreme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno je 90% metalaca, koji izigravaju neke opasne namrgodjene face...a ustvari su teske pickice i posle jednog samara bi otisle kod mamice da placu...

 

Upravo.

 

Samo shto ja ne poznajem mnogo takvih. xD Srecjom. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogavan je svaki beg od pripadnosti grupi da bi se dokazao lični indentitet. Ovo je češća pojava danas, seko.

Da nemaš komplekse? Što se mene tiče, ya sam hrišćanin ateista kroulijevac dekonstruktivist nihilist fašist.

Nemaš gde da me ubodeš, svuda mač upada u pihtijavu materiju, stoga odgovaraj na pitanje. Ono sa znakom pitanja na kraju.

 

Mislim da se nismo razumeli.

Nisam ja rekla da je pripadnost nekoj drustvenoj grupi losa,vec gubljenje licnog stava ulaskom u istu,tj.slepo povodjenje za ostalim clanovima bez koriscenja sopstvenog mozga.Svi ti ljudi koji "beze" glavom bez obzira od pripadanja nekoj drustvenoj grupi,svesno ili nesvesno,ulaze u novu grupu koju sasvim slobodno mozemo nazvati-grupa "drugaciji od ostalih".Ja osudjujem ekstremizam u dokazivanju da negde pripadas jer upravo tako pokazujes koliko si nesiguran u sebe i koliko komleksa imas.A ocigledno je da takvih danas ima mnogo.I isti ti se iscudjavaju kad te vide u ,na primer, nekoj zuto-zelenoj odevnoj kombinaciji i bezumno konstatuju:"Ja sam mislio da ti slusas metal.".Malo je bolesno,zar ne?

Da li se to meni cini ili ti to insinuiras da ja ne znam sta je pitanje u tvom postu? Veoma lepo od tebe.

A svakako cu ti odgovoriti-ne,ja nemam nikakvih kompleksa,srecom sam operisana od toga.

Edited by Margaritha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekla da je pripadnost nekoj drustvenoj grupi losa,vec gubljenje licnog stava ulaskom u istu,tj.slepo povodjenje za ostalim clanovima bez koriscenja sopstvenog mozga.Svi ti ljudi koji "beze" glavom bez obzira od pripadanja nekoj drustvenoj grupi,svesno ili nesvesno,ulaze u novu grupu koju sasvim slobodno mozemo nazvati-grupa "drugaciji od ostalih".Ja osudjujem ekstremizam u dokazivanju da negde pripadas jer upravo tako pokazujes koliko si nesiguran u sebe i koliko komleksa imas.A ocigledno je da takvih danas ima mnogo.I isti ti se iscudjavaju kad te vide u ,na primer, nekoj zuto-zelenoj odevnoj kombinaciji i bezumno konstatuju:"Ja sam mislio da ti slusas metal.".Malo je bolesno,zar ne?

Da li se to meni cini ili ti to insinuiras da ja ne znam sta je pitanje u tvom postu? Veoma lepo od tebe.

A svakako cu ti odgovoriti-ne,ja nemam nikakvih kompleksa,srecom sam operisana od toga.

A shta ako kazem da svaki ulazak u grupu podrazumeva kompromis. Kompromis postaje navika.

Ne pričam o vremenskom periodu od par godina, već o par milenijuma. Conditioning,ok? Ja podržavam ekstremizam u svakoj formi jer ruši naviku, nervira okolinu, razbija iluzije o sigurnosti i slobodi i sklanja tlo pod nogama. Naravno, metal je moda, kao i te zeleno žute kombinacije, i jedno i drugo zahteva postojanje dve najveće kuge čovečanstva, specijalizacije i centriranosti na novac.

Osim ako ne šiješ sopstvenu odeću. Ali i to je neki ekstremizam kapiram :)

 

Ajnštajn je imao sto indentičnih odela da ne bi ujutro razmišljao šta će obući . Nemojte da razmišljate o tome :)

Ne preporučujem rat sa sopstvenim umom, osim ako vam je Niče uzor.

zzz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A takvih, nazalost, ima koliko hoces.

 

Gde si ti Strahinja, slabo te nesto ima u zadnje vreme?

 

Ziv sam, ne brini...malo sam neaktivan na forumu...a posto vidim da vam nedostajem, vracam se...u velikom stilu :)

 

 

nekoj zuto-zelenoj odevnoj kombinaciji i bezumno konstatuju:"Ja sam mislio da ti slusas metal.".Malo je bolesno,zar ne?

 

To mi se cesto desava :D

Sad sam u zelenoj kombinaciji...sta cu kad mi lepo stoji :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A shta ako kazem da svaki ulazak u grupu podrazumeva kompromis. Kompromis postaje navika.

Ne pričam o vremenskom periodu od par godina, već o par milenijuma. Conditioning,ok? Ja podržavam ekstremizam u svakoj formi jer ruši naviku, nervira okolinu, razbija iluzije o sigurnosti i slobodi i sklanja tlo pod nogama. Naravno, metal je moda, kao i te zeleno žute kombinacije, i jedno i drugo zahteva postojanje dve najveće kuge čovečanstva, specijalizacije i centriranosti na novac.

Osim ako ne šiješ sopstvenu odeću. Ali i to je neki ekstremizam kapiram :)

 

Ajnštajn je imao sto indentičnih odela da ne bi ujutro razmišljao šta će obući . Nemojte da razmišljate o tome :)

Ne preporučujem rat sa sopstvenim umom, osim ako vam je Niče uzor.

zzz

Naravno,da predstavlja kompromis.O tome govorim covece.Kompromis,a ne slepo prihvatanje svih pravila grupe bez obzira da li se pojedinac sa tim slaze ili ne.A mnogo ljudi se iz straha od odbacenosti,citaj kompleksa,plasi i da pokusa da napravi neki kompromis.

 

Pljuvala sam po ekstremizmu u dokazivanju da si clan grupe.Takvih primera ima mnogo.

 

Primer zeleno -zute kombinacije je malo vise banalan i nije uzet iz licnog iskustva.Naime,najmanje me u zivotu brine odeca.Tako da nemm potrebu da sebi nesto sijem.Dosadno mi je i kad moram nesto novo da kupim.Hehehehe...Bas nisam tipicna zenka. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klosarenje je meni bas super vid izlaska, odes s ekipom negde gde nema nikoga, prija malo se separatisati, cugas vopi, niko te ne ometa.... sta je tu lose?

Lose je valjda ako se zaredjas pa to ponavljas non stop, ali - sta sad... kos mo mi da sudimo? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...