Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Josife,deca ti napredna bila zbog ovoga!Kako ga je prebio emovac,nije mu dobro!!!!

Klosarenje je skroz okej tu i tamo,ali ne da postane navika.Tada je odurno.Nije retkost da takvima u prolazu kazem stvari poput-Operi kosu masni!NE razumem taj stav da sto si strokaviji veci si metalac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naime,najmanje me u zivotu brine odeca.Tako da nemm potrebu da sebi nesto sijem.Dosadno mi je i kad moram nesto novo da kupim.Hehehehe...Bas nisam tipicna zenka. :bigblue:

 

Imam malo pomešana osećanja prema ovome.

Fight or flee (o._O.r)

Pa čime se baviš od kosmičkog značaja, ako nije top secret.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to je tek show program!Ima onaj tipus sto kao da je izasao iz osamdesetih kojeg tu i tamo vidjam :) Ili jedan klipan koji daje sve od sebe da bude Danny Filth klon :)

Elem,najsmesnije u metalu?Izvolite:

http://ie.youtube.com/watch?v=cW_Lv0r-l4c

Edited by The Joker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo čitanje Ničea. Drkanje na sve živo. Uništavanje podele. Snižavanje(da,snižavanje) prirodnih zakona na filozofski nivo. Rasprava sa ljudima kojima ne možeš videti beonjače. Posle me optužuju da sam ludi redukcionist kada kažem da je buljenje u zid najbolja zabava. Fuck you,buddy, ja nemam korisničko uputstvo za ovo čudo, ti?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

axxaxa koji car najaci je brate fucking aliance,fucking night elfs

Ej, ajde prekini sa paljenjem na imbecile. Kao, sada.

 

Death metal had taken the style underground, but also generated a flood of "angry" mainstream imitators and sellouts. Bands like Pantera, Cannibal Corpse, and Tool made use of death metal imagery or technique in the format of complacent suburban music designed to fill lives with distraction. For many, death metal died with the explosion of the Swedish scene and lyrics like those to the first Therion album - selfconscious, moral, and pious while being anti-religious and "metal," in a conflict that while not touching the music defined the decomposition of focus in the genre. Morality was "safe." So were rock hybrids like Entombed's "Clandestine."

 

http://www.anus.com/metal/about/history

 

 

ti si budala.

ako ti je ovo deo terapije, oke.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha jebote posle kolko vremena sam opet pogledao ovo

 

 

A joj..... liku nije dobro (naravno mislim I mentalno ali pre svega - fizicki) - skontaj kako se zadise, jbn sam kontao par puta da ce pasti xD

 

 

 

Ali ovo je jace jedno 10 puta - demon lord, defendor od BLACK metal - lik izlazi - i'm representor of black metal - i'll sing - WAIT AMD BLEED by SLIPKNOT!!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=fx2gsD1M_iQ...feature=related

Edited by Alx_WS

Share this post


Link to post
Share on other sites

убеђена сам да се ради о већ помињаном Мајору :) :) :) :)

Pustite coveka da zivi,majku mu...najsmesnije mi je sto se lozi da je nacista jer mu je deda bio kao major u vojsci nemackoj pa ima onu znacku komandanta nemackog tenkovskog bataljona :lol:

 

Glam nazi is the way to go!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo čitanje Ničea. Drkanje na sve živo. Uništavanje podele. Snižavanje(da,snižavanje) prirodnih zakona na filozofski nivo. Rasprava sa ljudima kojima ne možeš videti beonjače. Posle me optužuju da sam ludi redukcionist kada kažem da je buljenje u zid najbolja zabava. Fuck you,buddy, ja nemam korisničko uputstvo za ovo čudo, ti?

Ako te buljenje u zid ispunjava,onda zasto da ne?

Zasto razmisljati sta ce ljudi da kazu za tvoje postupke?

Ako zelis da budes redukcionist,samo izvoli. :da:

Imas uputsvto,samo izgleda da ga ne vidis.

 

 

Ja sam chuo da je njemu dozhivotno dozvoljeno da ulazi na svirke za dzhabe. :)

Ne seri!!!! :)

 

jao da nas je jednom smarao kao za Slasha kao on je polu crnac

ma ludak :)

 

Hahahahahahahaha...Slash nije polu crnac ali ima malo crnacke krvi i jos svacije necije.Cini mi se da je jednom prilikom nabrojao nekih pet-sest nacija.

 

@Sisus-Hahahahahahahahahahahahahahaha!!! :rockdevil: Sta,nisi znao???

Edited by Margaritha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...