Jump to content

Najsmešnije u metalu


Guest Isis_mightyravendark

Recommended Posts

Jesam li ja to rekao,diesel-dude? Emperor i Satyricon su medju najvecim black metal bendovima ikada. I Dimmu Borgir do treceg albuma.Ja sam veliki fan sympho black metala,ali da je BLACK metal,ne neki crossover.

Свеједно су смешни.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasprava na casu pre 2 dana:

 

profesor: Kako metal utice na omladinu?

 

------svi cute-------

 

Nick: HEVI METAL. HEL JEA!

Stojan(ja): brate aj molim te ucuti...

Nick: Hevi metal je stanje uma.

Stojan: OK brate al sta se deres koj djavo?

Profesor: Nick koji je tvoj omiljeni bend?

Nick: Iron Maiden to se ne pita...

Profesor: Izvini nisam znao, sta ti se svidja kod njih?

Nick: Sve.

Stojan: Sta to sve?

Nick: Prvo svidja mi se sto je njihov pevac ponovo pusti kosu i nije vise celav......

 

-----muk-------

 

O pa daaaa... nista lepse od glupog wannabe metalca.. a takvih znaaaam .... ono - hvala... zbog njega i njemu slicnih - metal i bije los glas -- manijaka koji se deru bez razloga....

 

Sto se tice one rasprave -"ne nosis martine - nisi metalac" mogu da kazem samo - bull crap!!!

Di cu da nosim neso sto mi se ne svidja.... (pricam za njega, ja na zimu - iako roker, najverovatnije qpjem martine, posto kontam da ce trajati), ili jos gore - da nosim nesto sto mi se ne svidja samo da bih pozirao, qrcio se i pokazivao ostalima kako sam meNtal ;s

 

PFF!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nerviraju mentoli koji su culi jednu pesmu od nekoh benda i kad ih pitas sta slusaju oni spomenu taj bend a znaju samo jednu pesmu.

Pricao ja sa jednom devojkom,pitam je sta slusa kaze ona COF.Ja pitam koji su joj najbolji albumi,ona kao ma Nymphetamine pesma je zakon,ostale me ne interesuju da preslusam.

 

 

Ili josh bolje - kad to govore jer mu/joj dechko/djevojka to slusha. :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Black Gruja
Rasprava na casu pre 2 dana:

 

profesor: Kako metal utice na omladinu?

 

------svi cute-------

 

Nick: HEVI METAL. HEL JEA!

Stojan(ja): brate aj molim te ucuti...

Nick: Hevi metal je stanje uma.

Stojan: OK brate al sta se deres koj djavo?

Profesor: Nick koji je tvoj omiljeni bend?

Nick: Iron Maiden to se ne pita...

Profesor: Izvini nisam znao, sta ti se svidja kod njih?

Nick: Sve.

Stojan: Sta to sve?

Nick: Prvo svidja mi se sto je njihov pevac ponovo pusti kosu i nije vise celav......

 

-----muk-------

 

Ovo mi je toliko smesno (i zalosno) da sam pao sa tolice kad sam prvi put procitao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ja kapiram kad u novinama spomenu kako je Slipknot hevi metal bend,pun kurac znaju ti novinari sta su oni.To razumem,jebes ga.Al kad se neko tripuje da je metalac samo zato sto se oblaci tako to treba tuci dok se ne usere,i posle ga odrati od batina sto se usrao.

 

Letos sam povezao dva metalca do centra,zamolili me iako se ne druzim sa njima samo na 'cao,cao' i pustim ja Behemoth a oni 'sta je ovo koji kurac' 'kakav vokal sranje' 'dupla krsh' 'kontra slaba'

 

Slaves Shall Serve krsh?Malj u glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je jednom drugarica rekla. :no:

Njah, znam curu (iz moje je shkole) koja je slushala Limp Bizkit, Korn, Machine Head i slichno, pochela da se zabavlja sa death metalcem i sad se kune u Cannibal Corpse i tvrdi da gore navedene nikada stvarno nije slushala...

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih takvih klinkica sad ima kolko hoces. Upoznam curu koja slusa Nightwish, HIM i Rasmus, a posle dva meseca je vidim kako tegli jedno 15/20 black metal diskova (koje je inace upravo pozajmila od mog ortaka jer je to "satanisticka muzika", a ona se, jelte, bavi kletvama, kurac, palac, sekta, setka se po groblju kad padne mrak, kolje pilice i mrzi hriscane :) ) i kune mi se da to pocela da slusa jos kod mame u stomaku. Uz ponosnu izjavu kako je ona poreklom iz Transilvanije (kolko sam ja shvatio cukundeda sa caletove strane joj odatle il tako neki kurac), i ima Drakulinu krv u svojim venama. :)

 

Sledece nedelje odem kod nje, onda drzi poster Tokio Hotela na zidu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хихихихихи :)

Njah, znam curu (iz moje je shkole) koja je slushala Limp Bizkit, Korn, Machine Head i slichno, pochela da se zabavlja sa death metalcem i sad se kune u Cannibal Corpse i tvrdi da gore navedene nikada stvarno nije slushala...

Ах, ништа лепше од негирања прошлости. Како само то волим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja poznajem par takvih primeraka. Što je najsmešnije, ja se ne stidim da priznam da sam kao klinac slušao G'N'R i Bon Jovi, a ovi što tvrde da "nikad nisu slušali ta sranja" su mi davali kasete da presnimavam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja imam ortake koji su sad stvarno slushaju thrash a nikad nece da priznaju shta su slushali kao klinci....

jA sam pocheo pored caleta uz hard rock bendove 80-ih i poneki heavy metal bend ali me zakachila ta sranje faza Korn P.O.D. ali brzo se osvestih....Nisu klinci toliko strashni koliko su klinke guske.Ne zelim da ispadnem shovinista ali zene generalno manje slushaju muziku od mushkaraca i kao klinke pochinju da slushaju neki bend zbog toga shto im je pevach lep ili zato shto neko na koga se one pale to slusha....No i to je normalno brzo se vidi ko slusha a ko ne i ko to radi iz fazona a ko iz ljubavi prema muzici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ja kapiram kad u novinama spomenu kako je Slipknot hevi metal bend,pun kurac znaju ti novinari sta su oni.To razumem,jebes ga.Al kad se neko tripuje da je metalac samo zato sto se oblaci tako to treba tuci dok se ne usere,i posle ga odrati od batina sto se usrao.

 

Letos sam povezao dva metalca do centra,zamolili me iako se ne druzim sa njima samo na 'cao,cao' i pustim ja Behemoth a oni 'sta je ovo koji kurac' 'kakav vokal sranje' 'dupla krsh' 'kontra slaba'

 

Slaves Shall Serve krsh?Malj u glavu.

 

Je l' su dobili po pichci? :)

Ах, ништа лепше од негирања прошлости. Како само то волим.

Nisam slushao Tokio Hotel,kunem se! :unsure:

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...