Jump to content

Omoti / coveri domaćih metal albuma


Speed_Dead

Recommended Posts

pa nista pre kraja 2010 ,mada i tada,videcu nisam jos to pominjao labelu,tek kada se izdanje pokaze isplativo onda cu im to pomenuti...:0

bilo bi cool:)

Тад ће ти бити касно. Причам из искуства.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa nema takav saund, kao nekad, kad ti drugar sa oridžinl ploče snimi album taze na CrO2 kazetu, i to na (Tehniks, uvek) deku otpanji jačinu snimka da su sve crvene na meraču signala uvek upaljene. Nema tog masteringa koji može reprodukovati tu kompresiju :bigblue::rockdevil: Posle kad sam nabavljao neke albume onakve kakvi su stvarno, nisam mogao da slušam, tanak mi zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo bi vrh da se kasete do tad vrate u modu ;)

 

:da:

 

ne znam zasto, ali sam navucen na kasete, a odavno nisam kupio nijednu, nedostaje mi to...

koliko ja znam kasete se izbacuju iz upotrebe.

 

ali vazno je da ploce ostaju :meshuggah:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

klovan je maskota,prikazuje ono sto drugi ljudi vide u nama svima,(cak i drugi metalci jedni u drugima)

 

sa strane je ekipa iz mraka,u kontejnerima toksicni otpad,kip slobode,par i sl,i jos ponesto .

junak sa omota se naljutio jer mu je neko prosuo pivo,al se prebio od alkohola pa se pridrzava o zid jer ne moze da ustane,zato mu hita u pomoc ekipa iz mraka(levi deo omota)

a taj kolovn je NadimaC posto se nadima od piva a u isto vreme mu rastu i muda(kako to i inace ide u zivotu haahha)

i sad je spreman da napravi novo sranje!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

daggerspawn-ovom coveru (odnosno, coveku koji je crtao ono) - kapa dole (odnosno, da sam u momentu pisanja ovoga nosio kapu :D)

nema mnogo veze sa dizajnom, ali je fino... onako, esteCki :) za razliku od nekih radova...

u principu to je i cilj metal omota, so far... razvitak ideje koja prozima muziku...i iole vizuelno prihvatljiv logo :)

 

@azal - jel ovo neka draft verzija omota? pitam zbog onog simpaticnog logotipa sa jednorozima, koji se ociledno ne nalazi ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...