Jump to content

Omoti / coveri domaćih metal albuma


Speed_Dead

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

http://daggerspawn.deviantart.com/art/Cove...E-done-86371799

 

uradio sam omot za PUTRID PILE, mislim ovo stavljam da bi video sta ljudi misle a i ako nekom treba omot mogu da mu pomognem..

 

PS:ja ne znam da okacim sliku da se vidi u postu pa ako neko zna nek je okaci..

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://daggerspawn.deviantart.com/art/Cove...E-done-86371799

 

uradio sam omot za PUTRID PILE, mislim ovo stavljam da bi video sta ljudi misle a i ako nekom treba omot mogu da mu pomognem..

 

PS:ja ne znam da okacim sliku da se vidi u postu pa ako neko zna nek je okaci..

 

 

ne zezaj da će ovo biti omot novog albuma? veliki uspeh za tebe, svaka čast, ali iskreno govoreći najlošiji PP omot do sada :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne zezaj da će ovo biti omot novog albuma? veliki uspeh za tebe, svaka čast, ali iskreno govoreći najlošiji PP omot do sada :da:

 

za mene to i nije neki uspeh..al dobro, to je cover za album il majcu il tako nesto nemam pojma...

 

inace jel si ti ikada video neki omot PP??

gore od onoga ne moze ,aj sto su ideje 100000 puta ispucane aj sto je sve radjeno u fotosopu ajde sto nije ni obojeno kako valja al reci za takve omote da su..dobri ..:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

prike ja imam PP na oriđinal disku a bogami i vid me još uvek dobro služi :) ja ti reko šta ti reko a ti kako oćeš meni ni iz džepa ni u džep :)

 

zbog vida i pitam, a ako nije vid onda jbg sta da ti kazem..meni su njihovi omoti sranje tesko vidjeni 1000 puta i sranje ideje ,,,

sad ako se oni tebi takvi svidjaju -super.

 

original mi i netreba njiov;) al cu dobiti sad sva izdanja na originalu i majcu:P

pa mozda padne neka razmena

Share this post


Link to post
Share on other sites

znači ti crtaš sranje omote koji su već 1000 puta viđeni? :) sjajno :) :) :)

 

 

pa da, to mi je trazio i to sam mu uradio...a sta radi ovaj sto crta mejdenima, za veliki kes?? nesto novo??:P

haha

 

uporedi ova njihova prva dva omota koji su totalni kurac i sto se ideje tice ali i boje i tehnike... ni oko mog se nisam nesto iscimao al je drugaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, to mi je trazio i to sam mu uradio...a sta radi ovaj sto crta mejdenima, za veliki kes?? nesto novo??:P

haha

 

uporedi ova njihova prva dva omota koji su totalni kurac i sto se ideje tice ali i boje i tehnike... ni oko mog se nisam nesto iscimao al je drugaciji.

 

 

Bendovi kao što je PP i ne ulažu kintu u omote, pa je verovatno daj šta daš varijanta,ali za razliku od naših bendova, traže ilustratora za cover, dok će naši pre pribeći nekoj govnjivoj photo-shop napirlitanoj varijanti ili ukrasti neku ilustraciju sa deviant arta i sličnih sajtova, nego što će unajmiti nekoga da im odradi pravi omot.

 

A što se tebe tiče, treba da se iscimavaš jer ti može služiti u daljem radu, i da neki bolji bend sazna za tebe kako radiš, pa te unajmi. Ali savet kolege, poradi malo na kompoziciji, i previše si ugušio celu ilustraciju, čovek stvarno treba da se zagleda da skonta šta je šta...meni je trebalo vremena da provalim da se i beba nalazi na ilustraciji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bendovi kao što je PP i ne ulažu kintu u omote, pa je verovatno daj šta daš varijanta,ali za razliku od naših bendova, traže ilustratora za cover, dok će naši pre pribeći nekoj govnjivoj photo-shop napirlitanoj varijanti ili ukrasti neku ilustraciju sa deviant arta i sličnih sajtova, nego što će unajmiti nekoga da im odradi pravi omot.

 

A što se tebe tiče, treba da se iscimavaš jer ti može služiti u daljem radu, i da neki bolji bend sazna za tebe kako radiš, pa te unajmi. Ali savet kolege, poradi malo na kompoziciji, i previše si ugušio celu ilustraciju, čovek stvarno treba da se zagleda da skonta šta je šta...meni je trebalo vremena da provalim da se i beba nalazi na ilustraciji.

 

 

ma stvar je u tome sto je crtez super (olovkom radjen) ali me jednostavno smara da radim sa trudom za coveka koji je u fazonu "daj jos krvi" mislim nije mi preporucio ili sugerisao nijedan detaljcic ili sl.

 

za neke vece bendove(ili one koji placaju) mi nije problem ni dobru kompoziciju ,perspektivu i crtez da uradim a ni da bojim temperama pa u PS...al za ove koji mogu da plate al nece...nezelim da se cimam.

teo je i ovaj da plati al posto sam znao da od njih i nema neke kinte reko daj majce cdove i to je to:)

pa sta da.-ako da:)

 

ovaj crtez mi je bio vezba jer nikad pre nisam bojio ceo crtez samo u PS a nista pre toga temperama:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мора од нечега да се почне. Каријера се у сваком послу гради. не може одједном - трас, па Cannibal Corpse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6.a ovaj neka ortakinja

 

dagger2.jpg

 

Najiskrenije, ortakinja poseduje najviše stila i dobrog ukusa ( ne kažem da je najveći umetnik među vama).

 

Ovaj omot je fenomenalan, što se mene tiče ... ne razumem se u kompjuterske tehnike i programe u vezi grafike.

 

... ali izraziti esteta po prirodi jesam!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma stvar je u tome sto je crtez super (olovkom radjen) ali me jednostavno smara da radim sa trudom za coveka koji je u fazonu "daj jos krvi" mislim nije mi preporucio ili sugerisao nijedan detaljcic ili sl.

 

za neke vece bendove(ili one koji placaju) mi nije problem ni dobru kompoziciju ,perspektivu i crtez da uradim a ni da bojim temperama pa u PS...al za ove koji mogu da plate al nece...nezelim da se cimam.

teo je i ovaj da plati al posto sam znao da od njih i nema neke kinte reko daj majce cdove i to je to:)

pa sta da.-ako da:)

 

ovaj crtez mi je bio vezba jer nikad pre nisam bojio ceo crtez samo u PS a nista pre toga temperama:)

 

zajebi tempere,predji na akvarel...mnogo je bolje, osecaj je jaci,i boje su prirodnije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зар нису темпере прецизније за фине радове?

 

 

preciznije... :)

 

ovo je dobro...

kako mislis preciznije...???

boja se brzo suši, sloj je neprirodan...efekat na ilustraciji je ko u osnovnoj skoli...

Za fine radove se radi u ulju.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислио сам приликом сликања детаља, јер се акварел ваљда разлива. Јебига, нисам ја из ваше бранше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислио сам приликом сликања детаља, јер се акварел ваљда разлива. Јебига, нисам ја из ваше бранше.

 

sve se razliva ako razvodnjavas boju ko konj...jedino kad radis sa akrilom treba ti mnogo vode, jer se to rapidno brzo suši, te stalno treba da razblažuješ nanos dok ne postignes zeljeni efekat, i pustiš da se sasuši. Primera radi Kris Verwimp radi sa akrilom i uljem, pa tu se mogu videti detalji kako radi, a ujedno i gde gresi, brlja i ostalo...

 

pozadine su mu uglavnom nedovršene, a anatomija ljudskog tela, za čoveka od 30 i kusur godina mu je katastrofalna,ali činjenica je da se to nikada neće promeniti...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, то су многи говорили за њега. Зато му и јесу најбољи омоти где не ради људе. На пример, за After All "The Vermin Breed" ЛП.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ima ovde dosta lepih radova...

Ne znam koji je najbojli ali definitivno znam da je Azazelov NA-AMAH jedan od omiljenih... :zuba:

 

Ali ajde malo da spamujem.

Da li je neko od vas pored photoshop-a pokushao da koristi i neki 3D softver ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...