Jump to content

Serije koje ste gledali ili gledate - preporuke


Zagrivuk

Recommended Posts

serija koju cju gledati:

 

http://www.youtube.com/watch?v=k9_qgX7pTlc

 

Ja sam posle Luthera (i besprekorne Alice) trazila slicne BBC serije. Tako dodjoh do Forbrydelsen

inache The Killing ( http://en.wikipedia....U.S._TV_series) ) je radjena po ovoj Forbrydelsen. vrhunska serija, ko nije gledao nek skine The Killing.

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih poredio nova vrata sa kursadzijama i ostalim glupostima koja su se snimala-snimaju na pinku. Veliki je problem sto vecina nasih serija (sitkoma) koristi taj izandjale sljastece boje i guranje sponzora u prvi plan. Uzmite na primer Ono kao ljubav od Gorcina Stojanovica, ta serija mi nije uopste gledljiva od silnih reklama koje bodu oci, od onoga sto nose glumci, pa do mobilnih ili pica koje konzumiraju. A vrata su jos ok po tom pitanju. Meni je samo zao sto Rasa Andric (Munje, Kengur) nema udela u pisanju scenarija i vidi se da ovde zanatski radi posao barem sa reziserske strane, a prijalo bi malo lo-fi izgleda kao iz Munja ili Kengura, ali covek nema nikakvu kontrolu nad snimanjem ili ga jednostavno boli kurac i uzima nesto para.

Meni je za sada serija gledljiva. Humor im ne uspeva u svakoj epizodi, ali barem se 2-3 puta nasmejem, a to je za domacu seriju rekord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vredi pomenuti još jednom. Zbog bola, drame, crnog humora i ponajviše, zato što je toliko nemoguće stvarno.

 

 

racewiththefalcons 3 years ago

 

4:32 - 5:52 = greatest moment in television history.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam prvu epizodu jedva do pola odgledala...

Tuga :(

Исто. Штета, обожавала сам ту серију. Овај нови стан је одвратан и нису онако занимљиви као пре. Чак ми се ни ''нова'' Ана не свиђа, била је лепша са дугом плавом косом (ни сисе јој не помажу :haha: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...