Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

sad cu da probam to da uradim..inace svidja mi se tendencija rasta 4 clana za 25 min nije loshe :)

 

ne mogu da promenim ime sta je tu je... nije vazno preomenio sam u description-u :D

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Provalio sam kako novi last.fm tastometar radi. Ranije je gledao koje slichen artiste imate u topu, pa vam na taj nachin s rachunavao taste, a sada ide na foru rachuna tako sto gleda kolko istih artista imate. Zato je svim ljudima skochio onaj tasteomettar. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveca glupost kod Last.fm-a je sto pravi liste samo po broju pustanja. Solidan primer, pusticu album Anal Cunta, 40tak pesama, oko pola sata trajanja, pa zatim Rush 2112 pesmu dva puta, sto mu dodje 40tak minuta, dakle duze traje od celog ovog AC albuma, i ja cu da budem onda po last.fm-u, 20 puta veci fan ACa od Rusha, iako nije tako. To bih pre svega menjao, dakle da se gleda duzina pesme, ne konto pesama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali to mogu samo ja da vidim... a ja vec manje vise znam statistiku, nervira me(isto kao i Angelystor-a) sto mi na profilu pise da sam veci fan AC-a ili tako nekog benda od bendova koje slusam a imaju duge pesme... ovaj normaliser ne moze da se stavi u profil, a ima i onaj koji moze, vidjao sam po profilima, ali on nesto baguje ocigledno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...