Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

Uglavnom ne brisem nikad nista iz liberya isto sto i skroblujem sta god da slusam na kompu, ali retko kad zaspem i ostane mi muzika da radi, posto osim ako preslusavam neki album obicno slusam pesmu po pesmu. Samo sam jednom obrisao Still Remains koji su mi imali 400 skrobla, samo zato sto sam mislio da su previse gay i smetaju mi u topu. Ali sam ih posle dve godine vratio(nisam ni znao da ima ta fora).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika je muzika pa neka skrobluje koliko god hoce cak i kada spavam :haha:

 

A zamisli varijantu da ti skrobluje neki pervertido sadrzaj, ako si se igrom slucaja zajebao i pustio preko Winamp-a :haha:

Eh da meni je cak skroblovao i BBC English lessons :haha:

 

Btw meni ne skrobluje pola stvari sa kompa, ima li neko neki predlog sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zamisli varijantu da ti skrobluje neki pervertido sadrzaj, ako si se igrom slucaja zajebao i pustio preko Winamp-a :haha:

Ovako nešto?

 

Dachaz_c.jpg

 

Btw meni ne skrobluje pola stvari sa kompa, ima li neko neki predlog sta da radim?

Tagovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako koristiš Winamp, klikni desni klik na pjesmu koju slušaš (u programu) -> file info -> autotag.

Postoji i opcija u properties. U folderu u kom ti je pjesma/pjesme /album (prije nego ih pustiš) desni klik->properties->details i tu upišeš ime pjesme, albuma, godinu itd.

 

 

 

Drži se autotaga, ušteđeće ti dosta truda.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...