Jump to content

Last.fm


Apeiron

Recommended Posts

meni se pojavio pa posle opet nestade, gadan je

 

onako standardno džinovski i naduvan za smartphone korisnike, iritira već koliko se uvlače toj grupi korisnika sa ovim vizuelnim promenama na uštrb toga kako izgleda za desktop ekipu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema vise ni community bara koji je bio izmedju charts i originals. Stvarno mi nije jasno postojanje to original taba. Jel tu neko nekad ulazi. Potuno beskorisno sranje.

 

Ovo je moj last btw: http://www.last.fm/user/Rowera_Criskel

Edited by Rowera_Criskel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da uvedu opciju izbora. Kao što imaš da biraš između običnog (belo-crvenog) i crnog lasta, tako bi isto trebalo da imaš izbor između novog (modernog) outlooka i starog (retro) izgleda za nostalgičare ili samo ljude koji ne vole sve prezentovano u ogromnim kockama i pravougaonicima. To bi rešilo sve probleme, a kapiram da je sa relativno malo truda izvodljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene ne vraća na crvenu. Možda ti se brišu cookies prilikom gašenja browsera.

 

Nisu promene toliko gadne, jeste da pucaju na izgled poslednjeg Windowsa i, uopšteno, tog trendi priglupog dizajna, ali ništa mi ne ometa funkcionalnost osim što je inbox u padajućem meniju. Sad me samo zanima da li će postojati neka notifikacija za poruku.

 

I ovo Listening now je skroz kul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi dobro da budu veća slova kada se ubaci u Now listening, da može lepo da se vidi sa drugog kraja prostorije, što kaže Talvi. Sad se promenilo, pa stoji slika izvođača, malopre je bio omot albuma, ja bih to iskombinovao.

 

Najbolje bi bilo da se mi zaposlimo tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...