Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Има, има, кад човек набави такво чудо технике, све се да наместити ... ;)

Не би ме зачудило и да се РТС испрси за преносе у ХД формату током тих месец дана ... :da:

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, Argentina će izbaciti Francusku u osmini finala, Nigerija Meksiko, a Nemačka Englesku. Mi ćemo, je li, Slovence, Holandija Paragvaj, Italija Kamerun, Brazil Čile, a Španija Portugal. Znači, četvrtfinala Nemačka - Nigerija, Argentina - Srbija, Italija - Španija i Brazil - Holandija. Polufinala Argentina - Španija, Nigerija - Brazil. Na afričkom kontinentu, dakle, po prvi put afrička ekipa u polufinalu. U finalu Brazil tuče Španiju. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та Нигерија је сада курац на бициклу. Није то она репрезентација која је харала Африком.

Гледао сам их пар пута и нису ме одушевили.

Од свих тих афричких селекција, нити једна нема дисциплину у игри и зато га пуше на великим такмичењима. + им је и дефанзива лоша.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, Argentina će izbaciti Francusku u osmini finala, Nigerija Meksiko, a Nemačka Englesku. Mi ćemo, je li, Slovence, Holandija Paragvaj, Italija Kamerun, Brazil Čile, a Španija Portugal. Znači, četvrtfinala Nemačka - Nigerija, Argentina - Srbija, Italija - Španija i Brazil - Holandija. Polufinala Argentina - Španija, Nigerija - Brazil. Na afričkom kontinentu, dakle, po prvi put afrička ekipa u polufinalu. U finalu Brazil tuče Španiju. :mrgreen:

 

Хе хе. Сад не морам ни да гледам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2009&mm=12&dd=06&nav_id=396702

 

За респект! :pivopije:

Ако настави да игра овако добро, не би било срамота позвати га у 38. години у репрезентацију. ;)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, али он не жели више да наступа за репрезентацију. Причало се о томе...

Чак и да којим случајем жели, Антић га не би звао због година...Иако је човек репер квалитета и посвећености фудбалу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/marin-pregovarao-sam-o-igranju-za-srbiju-ali-niko-me-nije-zvanicno-pozvao-11662.html

 

Штета за Марина...а још већа штета што нису Звали Мисимовића. Обојица су рекли да би волели да одиграју за Српску.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вала, бољи је од Декија Станковића капитена који није сакупио добрих партија у репрезентацији ни за прсте једне руке. Бољи је и од Милијаша и Петровића заједно. Са крилним играчима не могу да га поредим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...