Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

prvo, sLiniša da se baci na teške muke. drugo, zaslužena pobeda lijepe njihove. treće, reprezentacija kroacije nije ništa posebno. suvi prosek, a po ranijim standardima i ispod proseka.

četvrto, kolarov je bio totalno indisponiran - kako u prvom, tako i u drugom poluvremenu.

peto, za ovu neoliberalnu generaciju fudbalera u šarenim kopačkama meč protiv kroacije je isto što i prijateljski okršaj sa farskim ostrvima. oni to tako shvataju, glavić ih svrbi, a glavno je da to apsolutna većina javnosti ne želi, ne sme sme sebi da prizna.

šesto, komentator sa prve turske je pajac neopevani - stara komunjarsko-mitomanska škola ala milojko pantić.

sedmo, naši fudbalski predstavnici su bili bolji u drugom poluvremenu, što je i logično, stolnjaci se brane, otaljavaju, čuvaju rezultat, a ovi naši kljakavi ga jure. jure, ali k'o muve bez glave. osmo, sLiniša jeb'o te falji ramadani u žutaru rutavu, neotesanu.

deveto, tole je potpisivao u ime saveza ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji za izgradnju nacionalnog stadiona u, ni manje ni više, jebenoj britanskoj ambasadi. i oće da sruši marakanu i jna. o tome se nešto ne priča, koliko sam uspeo da primetim.

deseto, večito neka podmlađivanja selekcije od kad znam za sebe. sve sam reformator do reformatora, a rezultati goluždravi. duplo golo.

jedanaesto, neka ga puše svi u 11 što se mene tiče.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

potpisujem ponešto, ali

 

Prvo, neka ruše i JNA i Marakanu, i treba da ruše. Ako imaju Milan i Inter isti stadion, koji kurac se neki tamo cigani kurče u Beogradu a stalno su u nekim dugovima

 

Drugo, kakvo crno podmlađivanje reprezentacije, pa Nemačka 2010. je bila mlađa od Srbije. Možda vas je prevarilo to što oni znaju da igraju fudbal, ali mlađi su bili definitivno, a danas su još mlađi

 

Treće, ako nisi jebeni igrač sa 20 nećeš nikada biti. Dejan Stanković Cigan - klasičan primer. Ili jesi ili nisi, i sa 19 godina bio igračina. Tošić peder i u tridesetoj.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice ovo jos jedno propusteno prvenstvo.

 

barem nece da nam smeje svet kad nas bude dobijala Gana, ili kad nam Argentinci budu uvaljivali 6 komata

sad imamo po meni jos goru reprezentaciju nego tad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo Straja rekao u dnevniku, mnogi igraci bili zgranuti sto su uopste u prvom timu.Mihajlovic strateg veci od Pizona jebote.Jebo ga Tadic,dobro ga u 93. minutu nije uveo.A o onim fantomima koje potura onaj Ramadani nemam reci.

 

Najsmesnije a ujedno i najtuznije sto ni ovi nista pokazali nisu i opet uz dva poklona resili utakmicu.

 

Utakmicu ne vredi ni komentarisati, jbg bolje ovako puknuti nego se provuci do SP,pa da tamo sluzimo za punjenje, a zabraniti prvoj turskoj i onom sasuke ljakseu da ikada vise vodi bilo sta sto nije prvenstvo u kriketu ili golfu i to na SOS kanalu, koji je jos uvek ziv.Bruka i sramota za RTS da se ovo ne prenosi jebo tu televiziju i Tijanica sa njima na celu.

A nas fudbal je jedino za nasu ligu i nigde vise.Mozda s onim drzavama koje se tek uhodavaju s loptom, pa dok nas i oni ne presisaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda on jebem ga u usta skrbava.Jebote kud uz sve psovke i jebanja familije igracima i selektoru jos mora da trosim arsenal i na glupog kretena.Jebote kad sam vapio za Strajnicevim sarkazmom koji ispliva na povrsinu negde oko 63. minuta kada god nas neko razjebe.

 

 

I javno Scepovicu da cestitam, iskusno se izvukao.

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvalio ga Miśa ostrogami samo,srecom nijesmo bas suva kurca kuci posli od moldavljanki.

 

ono sto ne raduje je da je i ove poceo da boli kurac,umislili su se kao da su vec otisli.ne vidim foru a se to promijeni bez kad opet padnemo na 3ce mjesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

barem nece da nam smeje svet kad nas bude dobijala Gana, ili kad nam Argentinci budu uvaljivali 6 komata

sad imamo po meni jos goru reprezentaciju nego tad

 

goru repku i selektora nismo imali od kada ja pratim, a pratim 20 godina...

ovaj nekvalitet jedino moze da se meri sa onim iz perioda drzavne zajednici 2002-03 kad nas je dejo vodio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam malo ove južnoameričke kvalifikacije, koliko lepo igraju Argentinci. Lavezzi i Messi najpožrtvovaniji i najbolji na terenu, respektivno :) Urugvaj ni senka ekipe koja je došla do polufinala prvenstva sveta, jedva 1:1 sa Paragvajem koji je i sa nerešenim rezultatom ostao poslednji na tabeli. Moraće Urugvajci bolje, ono ni na šta ne liči, umalo nisam zaspao gledajući utakmicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

1. Belgija 5 4 1 0 10:1 13

2. Hrvatska 5 4 1 0 8:2 13

3. Vels 5 2 0 3 5:12 6

4. Srbija 5 1 1 3 6:7 4

5. Makedonija 5 1 1 3 3:6 4

6. Škotska 5 0 2 3 3:7 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brkic je gori cak i od Mukija... Odbrana djene-djene, plasim se Nevenovih kikseva. Sve posle odbrane bukvalno gola kurcina, sve sam jebivetar. Voleo bih da neko ubije Mihu snajperom i da prodjemo par forfe.

Nista ja tu ne bih dodavao. Sto bi brat Major rekao polutan je gono.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...