Jump to content

Reprezentacije


El Karnisero

Recommended Posts

Svaka cast momcima, fenomenalno odigrase, u picku materinu vise da se i mi veselimo uspehu u najbitnijem sportu na svetu.

 

Rasformirati seniore, deaktivirarati dok ovi ne stasaju

 

E jebiga sada, pre dve godine smo bili prvaci Evrope pa vecine tih igraca nigde.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E jebiga sada, pre dve godine smo bili prvaci Evrope pa vecine tih igraca nigde.

Pa kad ih ne zovu, ne ulazu.Jebali ih Ljajici, Lanad, Baste i Stojkovici...seniori hoce sve instant, imamo "zvezde" pojedince, dovoljnoe..vidimo kako.Jebes ti primadone kad zajedno ne mogu nista sem da brukaju dres i grb.

 

 

Svaka cast klincima, za ovo je vredelo ustajati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, nevera. Aj sve sve, ali koliko lepsi fudbal ovi klinci igraju, kako smireno onaj Zivkovic zna da ga zabode iz slobodnjaka, kako je Maksimovic, koga smo onako olako pustili niz vodu, odigrao ko jebeni Mesi u 118 minutu, stalozeno i rutinski.. ma sta reci? Rajkovic jos jednom dokazao da je 20 kategorija najbolji pojedinac u Zvezdi, sad ocekujemo da ga utope za fazon milionce i od toga se ugrade pola. Iskreno, zao mi je sto nije igrao i Ristic, ali verovatno je bolje sto nije Jovic, pitanje da li bi osvojili ovo uz sve njegove promasaje.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...