Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

http://rapidshare.com/files/143273490/Nile...Serbia.zip.html

 

Audio snimak celog desavanja....

100mb , kvalitet 64kbps, nije los, ali moglo je i bolje...;)

 

uzivajte

Jel sa ovih 64 kbs zajebavas narod namerno ili slucajno ?

Das budjav hleb nekom kao humanitarnu pomoc, onaj jadnik sastruze budj i pojede a ti ispadnes dobrocinitelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da samo da kazem da je zvuk bio super samo je bio preglasan tako da svi vi sto ste me zezali za cepove ako zelite do jaja zvuk kupite cepove:P

 

Upravo tako, ja nisam stekao utisak da je mnogo lose izmiksovano koliko je preglasno :). A ja sam genije opet zaboravio kod kuce cepove :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da samo da kazem da je zvuk bio super samo je bio preglasan tako da svi vi sto ste me zezali za cepove ako zelite do jaja zvuk kupite cepove:P

Imam ja cepove i razmisljao sam se da ih ponesem, ali sam se bojao da ce da mi ih uzmu na ulazu. Mada, meni je i ovako bio dobar zvuk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel sa ovih 64 kbs zajebavas narod namerno ili slucajno ?

Das budjav hleb nekom kao humanitarnu pomoc, onaj jadnik sastruze budj i pojede a ti ispadnes dobrocinitelj.

Brate jbg. ako ti se ne svidja, nemoj da skidas.Kupi mi bolji diktafon, pa ce da snimimo sta hoces u boljoj verziji....

I ovo je za one fanove koji hoce da im ostane ovo za uspomenu na koncert, pa kakav god zvuk i kvalitet bio...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i

mene, djeco!

Sve ste vec rekli, par impresija iz mozga

 

BELFEGOR - BGZ kult, Helmut cat GRAVE - KULT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Slikao sam se celim bendom, najkvvvlt fotka

NILE - Umocim ja falus u krv palih ako je zvuk valjajo, ali jebem ga, samo njih vrtim 2 dana vec...da nadoknadim valjda :)

 

BGZ ekipa standardno u satanic warmasteric kult raspolozenju, pozdrav za ludog Sisusa :pivopije:

Kult dogadjaj posle gig - vracam se pored crkve i vidim lika kako zapisava ulaz i kad je zavrsio prekrstio se i poljubio vrata :) :)

 

GRAVE setlista po redu, ja pisao!

 

No turning back

Youll never see..

Fallen angel son

Rise

World in Darkness

Deformed

Christinsanity

Into the grave

Bloodpath

Dominion

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@gojko Dominion=Souless

 

Elem da pocnem...nadam se da nece ispasti bas predugacak post...ima interesantnih detalja pa vredi procitati...

 

elem videh se sa Sisusom(koji mi je mogao reci da ce se vidjati sa ostatkom foruma, al ajde...), pa zapalih kod ovih mojih cacana...

 

i prvo iznenadjenje je bilo sto je koncert u velikoj sali...kul...

 

iako su ovi moji hteli da izbegnu Amon Din naterah ih da se zakucaju u prvi red, i sou je mogao da pocne...

Amon Din standadno odlicni, headbengovao sam malo za vreme njihovog nastupa i tako..., mogli su jos neku staru stvar da ubace, uhvato je moj drug trzalicu, ali mi ju je poklonio...inace Damiru svaka cast...popricao sam sa Sasom(bas) posle i pitam ga ja da li ne zna slucajno nekog Sasu iz Valjeva, visok lik, duga smedja kosa...a lik mi kaze "ja mislim da ti mislis na naseg pevaca, to je on samo se podsisao" :) ..

@Lunar-Frubi nije clan Amon Dina nego njihov menadzer...to je onaj lik(u beloj majici) koji je cepao karte na ulazu sa onom devojkom ;)

 

Belphegor-ja ne slusam ovaj bend, cak ih pomalo i ne gotivim ali svaka im cast...odlican nastup, dobra zika...ovi moji ortaci sa kojima sam dosao obozavaju Belphegor, i skakali su ko nenormalni za vreme njihovog nastupa, pevali svo vreme, tako da je Helmut bas cesto dolazio do nas.Basista je svo vreme namigivao nekoj devojci koja je bila tu blizu mene, da li je to bila Grishnackova ne znam :) Posto ih ne slusam zabavljao sam se pravljenjem fotki za vreme njihovog nastupa, ali posto mi se aparat pokvario(posle koncerta), kad ga popravim okacicu neke fotke...meni je Helmut malo bio smesan sa onom maskom, i ne kontam sto je iskulirao zastavu(valjda nije video), ali kul je lik. Posle koncerta pitali ga moji ortaci da se slika sa njima, on kaze evo za minut, nameste se oni tako, i nailazi Helmut, ja drzim aparat i kazem mu da dodje da se slika sa njima a on umesto da ode kod mojih ortaka, zagrli mene, i gleda u njih ocekujuci da oni slikaju mene i njega :) :) pokidali smo se od smeha... isto je dobra fora bila kad smo pitali bubnjara Belphegora "can we take picture with you", a on nas pogleda i kaze "moze" :) :)

 

E sad ja sam na koncert krenuo zbog Nile-a, ali kako se vreme primicalo sve vise sam iscekivao koncert Grave-a nego Nile-a...Mogu slobodno reci da su ljudi pokidali, kada su krenuli sa Turning Black popeo sam se na ogradu i krenuo da mlatim glavom i pevam...i tako svo vreme trajanja koncerta(mada sam na zalost znao tekstove samo starih stvari)...ali ludilototalno...basista je sve vreme prilazio do nas i bio u fazonu "ruke gore...". Smenjivale su se stare i nove pesme Turning..., You'll never see..., Deformed,... Pa za kraj Into the Grave i Souless(kad sam se ponovo popeo na ogradu)... Nisam mogao pretpostaviti da se svirati Christi(ns)anity... Bubnjar je car najveci... Sve vreme je gledao i pokazivao palicom u mene, i za vreme svake od pesama tako...i ja sam ga skontao pa sam jos vise krenuo da skacem, pevam i mlatim glavom... I na kraju koncerta baci dve palice u publiku, i ostane mu jedna, on predje na moj kraj bine, pokaze na mene, zovne me da mi da palcu u ruke, ja ispruzim ruku da uzmem palicu, kad ono...bunjar nije ni pustio palicu(ja drzim jedan a on drugi kraj), kad neki lik do mene krene da vuce palicu...bunjar pogleda u njega kaze mu da pusti,da je palica za mene, a ovaj nista, i vuce, vuce...lik je bio bas mator(blizu 40), i ja se iznerviram, oteram ga u 3 lepe i pustim palicu, i on je uzme...bubnjar pogleda u mene kao "opusteno, donecu ti drugu", ja mu nekako mimikom pokazem "ma nema veze opusteno, uzecu paicu posle koncerta", i on tako krene da se pakuje, i kad je trebao da krene sa bine, uzme drugu palicu, i dodje do mene, ja skinem ranac i ispruzim ga da u njega ubaci palicu, on se nasmeje(u stilu "dobra ideja") i to uradi :) ...posle sam se slikao sa njim i ostatkom ekipe iz Grave-a, carevi totalni...napisao mi je me posle posvetu na svedskom, moracu da nadjem nekog da mi prevede :)

U svakom slucaju, otkinu su, svaka im cast, Frubi dovodi ovo ponovo ;)

 

I tako dodjosmo do Nile-a...jos za vreme nastupa Belphegora video sam Dalasa i mahnuo mu, a on se nasmejao i uzvratio...bio sam bas iscrpljen posle Grejva i vec sam video da necu moci da skacem za vreme Najla, jer sam bio ko pebijen, i bi mi zao...vec je receno dosta toga pa cu biti sto kraci...Svaka cast, odlican koncert, odlican nastup, interakcija sa publikom, basista nije normalan, lud je skroz, stvarno nastup iz srca...Iznenado sam se cim su poceli jer sam ocekivao Sacrifice..., i ja se ponadah da ce svirati setlistu sa 5,6 strane ove teme, ali prc izostavise Execration text...ja sam slikao na pocetku prve pesme, pa sam se tek mozda od 2-3 minuta ukljucio u opste rasulo...ko sto rekoh bio sam umoran ali pevao sam koliko sam mogao , mada nisam mogao da headbangujem...polako sam se pomicao unazad tako da sam iz prvog zavrsio u 4-5 redu...zvuk mi se nije bas svideo, preglasno,mooogo,da ne znam pesme onako dobro, tesko bih provali sta sviraju, mada ja mislim da oni hoce onakav zvuk, ili slican...na Lashed sam malo headbengovao, ali bio sam toliko icrpljen da sam jedva cekao kad ce da zavrse, posle Anihilation istrcah do hodnika po vodu(70 din mamu im njihovu,nego nisam hteo da idem do wc-a, da ne prpoustim mnogo)...dobri su bili, ali ja sam mislio da ce svirati jos posle Unas(tj da je ti bio fol kraj, da bi izasli na bis), jer sam ocekivao Sarcofagus i Execration...ali na zalost stvarno je bio kraj...meni na Najlu nije bilo bas toliko dobro koliko sam misli da ce biti jer sam bio bas umoran, a i zvuk nije bio neki...

 

Posle sam naleteo na Sisusa koji je bio sa Kolijasom, pa sam ga i ja malo smarao...stvarno super lik, jos vise sam ga zgotivio kad sam saznao da slusa Spastic Inc(bio je u fazonu "Incorporated, wauuuuuuu, kakav album, njihov bubnjar mi je uzor"), cak se nije ljutio na mene sto mu postavljam glupa pitanja(npr. zasto daju duga imena pesmama kao npr Papyrus...)...bas super lik...rekao je da ce raditi kliniku sledeci put bilo gde u Bg-u, na bili kakvim bubnjevima, ako organiztori nece ne moraju, radice u najgoroj rupi, samo bubnjeve da mu obezbedimo...car

Nisam znao da je svirao bubnjeve u Blotted Scienc-u(tako smo iz zapoceli pricu o Spastiku)

 

Posle sam pricao sa Dalasom kad sam ga pitao koliko vezba, on rece da zavisi da li su na turneji li nisu, i jedva ga nagovorih da kaze, i ako sam ga dobro razumeo 4-5 sati denevno MINIMALNO svaki dan...brate... Inace slikao sam se sa celim bendom, Sanders mi je bio bas smesan, nekako zdepast, posle je nesto cackao na laptopu i tako....

 

Jeste malo duzi report, ali sta da se radi....Nadam se da cu Grave i Nile gledati ponovo, i da ce Nile sledeci put imati bolji zvuk, a ja biti manje umoran...

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo mi se javio Frubi iz Sofije, kaze da je Amon din svirao pred cak 1000 ljudi!!!! i kaze da je bila ludnica, publika skakala sa bine, pravila sutke,skandirala ime benda, posle nastupa trazili bis...Bend ne zna sta ih je snaslo!Kaze da im je ovo mozda i najbolji koncert u karijeri...

 

Svaka cast ludim Bugarima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...