Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Bilo je i meni simpatično dok sam imao dugu kosu, bilo je šareno :haha: (par nijansi smeđe, poprilično jak crvenkasti sjaj na suncu i sede kroz sve to), ali sada štrče na sve strane čim prođe dve-tri nedelje od šišanja. Onda se ponovo ošišam. :D Naravno, udela ima to što sada sedih ima mnogo više.

 

Keva je skroz osedela oko četrdesete, ćale sasvim dobro oćelavio u istom tom periodu, tako da me kopka kako će me geni usrećiti. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i ja sedih ali se ne brinem preterano, kul su. :haha: A i u mojoj porodici je svakako genetski da maltene nikad ne osedimo do kraja. :D

imam drugara koji ima jedno parcence sede kose...to ima od 15,samo taj deo...kao da ga nekom prstom nab'o na taj deo glave..sitno,samo taj deo...

 

Bilo je i meni simpatično dok sam imao dugu kosu, bilo je šareno :haha: (par nijansi smeđe, poprilično jak crvenkasti sjaj na suncu i sede kroz sve to), ali sada štrče na sve strane čim prođe dve-tri nedelje od šišanja. Onda se ponovo ošišam. :D Naravno, udela ima to što sada sedih ima mnogo više.

 

Keva je skroz osedela oko četrdesete, ćale sasvim dobro oćelavio u istom tom periodu, tako da me kopka kako će me geni usrećiti. :haha:

 

koliko znam,ne bi trebao da brines...kazu da preskace generaciju sto se toga tice...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je i meni simpatično dok sam imao dugu kosu, bilo je šareno :haha: (par nijansi smeđe, poprilično jak crvenkasti sjaj na suncu i sede kroz sve to), ali sada štrče na sve strane čim prođe dve-tri nedelje od šišanja. Onda se ponovo ošišam. :D Naravno, udela ima to što sada sedih ima mnogo više.

 

Keva je skroz osedela oko četrdesete, ćale sasvim dobro oćelavio u istom tom periodu, tako da me kopka kako će me geni usrećiti. :haha:

Ma nista ne brini, bices na cala, i opasce ti i smedje i sede.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Uh, pa dug ti je to proces...bolje pusti da ti se crvena malo ispere, pa onda ofarbaj kosu u neku prirodnu smedju,i onda pustaj polako i sisaj krajeve povremeno.I nemoj se vise farbati. I obavezno neko pakovanje za kosu. Pricam ti iz licnog iskustva, imala sam neke crvene pramenove i tako sam uradila. Ne farbam se vec 6 meseci, skoro sam na svojoj pirodnoj boji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...