Jump to content

Upozorenje i pohvale članova


Mazrim Taim

Recommended Posts

Zaobidjite Grobodana.Neozbiljan,neprofesionalan lazov i prevarant.Prodao mi neke original diskove,polovina izgrebana i ne radi.Obecao je zamenu,pre pola godine.I izbegava.Kaze,radi tri posla i ne stize.Sta me briga bre,posalji diskove vise.Dakle,zaobilazite ga u sirokom luku.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I naravno,"postenjacina" krenula zamenjivati teze.Kakvi bre temelji scene i ostali bakraci,salji diskove bre!Ne varaj posten narod,prevarantu.

 

Ne seri pizdo ćosava, neko će pomisliti stvarno, guraš mi kliove u točkove ali ne vredi ti ništa.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote vas dvojica ste odlepili.Ko vas ne zna mislice da se stvarno svadjate. :lol:

Hvala ti Slobodane (Morphy) na pohvali a za Metal man-a nemam rechi koliko mi je puta sredjivao teme i na berzi i za svirke.Ja bih pohvalio sve ljude koji su ikada sa mnom saradjivali osim onog prevaranta sto je sve zajebao (onaj Miki pandur ne znam odakle bese) tako da mislim da je njegova karijera sada zavrsena i ovde a nadam se i po belem svetu.Svi ljudi koji su sa mnom saradjivali,da se ponovim su stvarno izvanredni i ovom prilikom im se svima zahvaljujem pa da tako i nastavimo!Svako dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri pizdo ćosava, neko će pomisliti stvarno, guraš mi kliove u točkove ali ne vredi ti ništa.

 

Ja sam samo ispunio duznost svakog postenog coveka,i obavestio ljude da ne nasedaju na tvoje prevare.Ako su naivni pa nasednu,ko im je kriv.I hocu diskove do kraja sledece nedelje!

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih pohvalio sve ljude koji su ikada sa mnom saradjivali osim onog prevaranta sto je sve zajebao (onaj Miki pandur ne znam odakle bese) tako da mislim da je njegova karijera sada zavrsena i ovde a nadam se i po belem svetu.

HAHAHAHAHHAHA. Umro sam na ovo. Miki i dalje hara.

 

Iz Ivanjice je lik, 'os adresu da mu pokucas na vrata?

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHAHHAHA. Umro sam na ovo. Miki i dalje hara.

 

Iz Ivanjice je lik, 'os adresu da mu pokucas na vrata?

 

Ne seri da i dalje ima onih koje moze da prevari?Hvala ti ali ne treba mi adresa,izvukao sam vecinu onoga sto je trebalo da mi da u razmeni jos pre mnogo godina i od tada nismo imali kontakta.Zadovoljan sam kako sam mogao da prodjem kad su mi kasnije ljudi pricali a ja naivac mu prvi poslao paket sa diskovima i to ohoho kolicinu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri da i dalje ima onih koje moze da prevari?

Ja sam razumeo da je tebe sad skoro prevario, pa sam zato rekao da i dalje hara. Nznm da li sad i koliko uspeva da prevari ljude.

Moji ortaci su od nejga jedno vreme kupovali ordjinale, e sad nisam siguran da li im je postom slao ili su na ruke uzimali od njega, ali njih mislim da nije prevario.

btw http://www.noposersplease.com/catalog/rip_off.php?osCsid=f0dae9f9c495015d5a4b3cda52d05527

 

Inace, da ne offtopicujem skroz, ja sam sa dAdAistom (takav mu je trenutni nick mislim) radio razmene neke davno i sve je ok bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista ovo brale nije offtopic jer se radi o nekome ko bruka celu Srbiju i radi se o prevarantu o cemu ova tema i govori.Jeste pogledali ostale strane forume gde se zali gomila ljudi na njega?Evo linkova:

 

http://drakkar666.forumactif.com/t371-rip-off-warning#3213

 

http://nihilistic.darkbb.com/t588-micic-milorad-nosferatueunetyu-serbia

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pohvale za (azbučnim redom):

 

Brynhildr, tj. Brunhildu

VoivodBG - kada kaže da je kao novo, onda je besprekorno

Gojko - fino i povoljno, a ako se dobro sećam, rad je da zaokruži cifru na manje ako prodaje više diskova

Grobodan - misli na mene, jer zna da volim funeral doom :wub:

Estoria

Lunar

Mr.Hate - potpuno korektan i strpljiv (odvojiće nešto na stranu i sačekati); mudro zaobilazi poštarinu uplatama na račun

Sale - spreman na dogovor, razmenu

hmhm - skroz iskren po pitanju stanja diskova, bez zavlačenja

Xibir - voljan da odvoji nešto, diskovi su uglavnom još uvek u celofanu

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel taj lik ovde na forumu?

 

Bio je plavooki djavolcic i imao je jos jedan nik kog sad ne mogu da se setim ali imao je i temu na berzi za prodaju diskova pre par godina.Od kad smo ga odgonili nije se vise pojavljivao.Ali nas je ocrnio za sva vremena i treba nekako sprati tu ljagu sa Srbije.

Lou hvala veliko na pohvali prijatelju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...