Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Možda. ;)Broken i TDS u Sremskoj (inače, radnja se zvanično zove "Muzički magacin), With Teeth u "Vulkanu". Prva dva 880, poslednji 999.

Ima da se tu i tamo probere nešto u magacinu, naravno, ništa UG. Cene su samo malo niže nego u redovnoj prodaji, razlika ide do maksimum 400-500 kinti, rekao bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ću se vraćati u Sremsku, definitivno. Čujem od lika da radi narudžbine, tako da bih stavio akcenat sledeći put na starija izdanja Trenta.

 

Meni fali taj TDS i The Fragile.

Uzeo sam u Parizu Pretty Hate Machine remaster za 6 eura upakovan. Najbolji dil ikada!! PHM je jedan od najboljih remastera koji sam cuo. Gruva samo tako, nema onaj supalj zvuk kao prvo izdanje.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo sam u Parizu Pretty Hate Machine remaster za 6 eura upakovan. Najbolji dil ikada!! PHM je jedan od najboljih remastera koji sam cuo. Gruva samo tako, nema onaj supalj zvuk kao prvo izdanje.

Videh remaster PHM na vinilu u Sremskoj, doduše, ne pogledah cenu.

 

Da, da imam ja ove NINove, super izgledaju. Nije da PHM ima neki tolku šupalj zvuk, kolko je remaster iz 2010 dobar.

A obojici da odgovorim ovde: meni originalan zvuk nije mnogo šupalj i takav mi se sviđa. Čuo sam remaster i previše gruva, izgubljena je čar albuma iz 1989, jer više ne zvuči tako. Slično je sa Depeche Mode, ceo katalog su obnovili remasterizovanim izdanjima, ali ja jednostavno ne želim da slušam tako, navikao sam na produkciju kakva je bila na originalima, uz sve sitnice koje nosi stari snimak.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh remaster PHM na vinilu u Sremskoj, doduše, ne pogledah cenu.

 

 

A obojici da odgovorim ovde: meni originalan zvuk nije mnogo šupalj i takav mi se sviđa. Čuo sam remaster i previše gruva, izgubljena je čar albuma iz 1989, jer više ne zvuči tako. Slično je sa Depeche Mode, ceo katalog su obnovili remasterizovanim izdanjima, ali ja jednostavno ne želim da slušam tako, navikao sam na produkciju kakva je bila na originalima, uz sve sitnice koje nosi stari snimak.

 

 

Moram da pogledam taj vinil. Ako nije mnogo kupujem. ^^

 

Ne znam. Verovatno stvar ukusa, meni se mnogo dopada remaster. Izgleda da se lozim na remasterizovane albume sa pocetka '90. :D Cave-ovi remasteri su mi takodje super. Imam za sada samo The First Born Is Dead i mnogo je dobar. Tupelo je mnogo masivnija.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...