Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

uh kakva prodavnica. ja bi se sav utronjao. mogu da zamislim facu prodavca kad si mu doneo hrpu onih hard'n'hevi diskova na kasu. je l' te pitao odakle si?

 

Pa tamo sam samo Angel Witch uzeo, samo to mi se dojmilo od heavy albuma koji su tu i tamo iskakali. Nije bio prodavac, već jedna slatka prodavačica darkerka. :wub: Rekla je da je tek prethodnog dana došla da radi tu i da sad nije gazda prisutan da ga pita imaju li nešto od Kinga. Ja sam tražio uz pomoć nje, nisam našao. Pitala me odakle sam, da bih eventualno naručio nešto preko njih, ali ja rekoh da sam daleko od Beča, tu sam na par sati, i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ljude koji slusaju black i death metal to je raj,za ostalu vrstu metala,toplo preporucujem da zaobidjete ovu prodavnicu jer ne cete naci nista ili gotovo nista.Sve ono sto imaju na sajtu,ne znaci da imaju i u prodavnici,vec je fora da mozete to da porucite preko njih.A da,imaju neke zaostatke od ploca iz starih vremena,po uglavnom paprenim cenama!Pazi kad nemaju nista od Sodoma,Destruction i jos nekih nemackih bendova!Too vam je izvestaj od pre nekoliko meseci kad sam poslednji put bio u Becu!Ima jedna druga prodavnica,tj nije javna jer sam slucajno prolazio i video gomilu metalaca kako se tiskaju u jednom podrumu,udjoh da vidim o cemu se radi,kad ono hiljade i hiljade ploca i diskova koje prodaje jedan stari austrijski kolekcionar i to samo na taj dan!Kupio sam boga oca,i cene nisu toliko udaracke,proveo sam 4 jebena sata tamo.Zavlacio sam se svuda,nebi li pronasao nesto zanimljivo i trud se bio isplatio!10 kupljenih ploca i 12 diskova,sve prva izdanja,ha ,ha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja u tom Totemu pre par nedelja uzeo Gamma Ray-ev "Majestic" :]

 

Ja nasao dva fina CD shopa u Becu, nijedan nije metal shop, ali imaju metala svasta zanimljivo da se nadje, za male pare... A da, u jednom mi rece prijatelj da cetvrtkom ima neku vecernju berzu/rasprodaju sa 12000 diskova, pa ako neko navraca tamo, dacu mu adresu :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal je moguce?

pa ako se kupuje veća količina definitivno se isplati. zadnji put kad sam bio u Vulkanu cene nekih običnih (regularna ne-deluxe izdanja) diskova idu opušteno do 1.800, 1.900 din.

 

Ne radi se uopšte o isplativosti, već o dostupnosti. U Vulkanu ne možeš da kupiš stvari koje su iole underground.

naravno ali zato u tom Totemu npr. ne možeš da nađeš stvari koje su iole mejnstrim ; )

 

Да си ме заборааавилааааааа...:haha:

da si drugog poljubilaaaaaaa ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кинга је било као плеве у Мамуту пре година типа 6-7 ја тад узео доста за колекцију фазон ЦД а остало ми средио Гојкела типа гробар ватрени

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...