Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Futoška pijaca je sajmište? Čisto sumnjam.

kako god, sve što je meni 10 min peške od trga je meni Centar ;)

 

 

ontopic

otkad ne pijem alkohol (a ima tome već dosta vremena) samo Ananas 100%, svejedno mi je Next ili Nektar...

 

A to za "poslanike" rekoše mi da ovde u ulici ima neki kafić odakle valjaju belo roblje. Al zato ima i x sport Gym :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si u cirpanovoj,onda je sajmiste...ako si u cirpanovoj blizu bulevara,onda si jednostavno sa bulevara...odrediste da nekom objasnis je da si kod futoske pijace,al to nije deo grada...

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/20/Novi_sad_quarters.png

od futoske ulice,do bulevara oslobodjena,ulica u kojoj je masinska skola(zaboravih trenutno,pa sve do sajma i bolnice je sajmiste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako si u cirpanovoj,onda je sajmiste...ako si u cirpanovoj blizu bulevara,onda si jednostavno sa bulevara...odrediste da nekom objasnis je da si kod futoske pijace,al to nije deo grada...

http://upload.wikime...ad_quarters.png

od futoske ulice,do bulevara oslobodjena,ulica u kojoj je masinska skola(zaboravih trenutno,pa sve do sajma i bolnice je sajmiste...

 

Bulevar Kralja Petra ;)

 

EDIT: Trne, iz koje si ulice na Rotkvariji?

Edited by Stolet

Share this post


Link to post
Share on other sites

da,jebote,zaboravim,a milion puta prodjem tuda na mesecnom nivou...hvala...nisam ja na rotkvariji...to ja za ajron vila rekao...ja sam na telepu...

 

 

nego,da li je neko eventualno probao kombinaciju sprajta i crnog vina :uhoh:

juce mi drugar rekao da je super fora za cirkanje...ne znam sta bi to moglo biti...meni zvuci kao neki otrov...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, OK, pošto na Rotkvariji ima otprilike 1 metalac, koga viđam stalno jer se često krećem po tom delu grada, evo upravo sam se vratio sa Rotkve :) A on topic: onaj Jelen limun fini za ove dane. Inače ne pijem nešto posebno alkohol, čisto radi zdravlja i vitamina malo ponekad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego,da li je neko eventualno probao kombinaciju sprajta i crnog vina :uhoh:

juce mi drugar rekao da je super fora za cirkanje...ne znam sta bi to moglo biti...meni zvuci kao neki otrov...

Instant smrt, ne bih ja to probao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...