Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

VAZNO OBAVESTENJE:

 

s obzirom na to da gradjani Srbije imaju problema skinuti album jer nismo u sklopu PayPal sistema, na nasim koncertima koji slede cete moci za 300 dinara da kupite specijalne kartice sa kodovima za download, ili kodove dobiti besplatno uz kupljenu majicu/longsleeve.

 

Download kodovi vaze jedan download.

 

Vise informacija o cenama majica i longsleeveova uskoro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

VAŽNO OBAVESTENJE: s obzirom na to da gradjani Srbije imaju problema skinuti album jer nismo u sklopu PayPal sistema, na našim koncertima koji slede ćete moći za 300 dinara da kupite specijalne kartice sa kodovima za download, ili kodove dobiti besplatno uz kupljenu majicu/longsleeve. Download kodovi važe jedan download. Više informacija o cenama majica i longsleeveova uskoro!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

u ns ste pokidali(...s obzirom na duzinu) meni najbolji nastup consa na kom sam dosad bio (bio sam na 6-7); zvuk je bio savrsen, jedino sto mi fali lazin zvuk bas gitare ali to je subjektivno (realno, u malom klubu kao sto je taj u kojem ste svirali, taj, vise straightforward, zvuk basa se nuzno bolje cuje nego brundavi lazin zvuk), novi basista je sasvim lepo odsvirao, samo moracete da mu nabacite neki opasan stajling da bude hip kao vi ostali

 

da ispunite obecanje i da se uskoro vratite!

 

edit: album je ocekivano besprekoran ...a i zaboravio sam, stvar koja ste svirali na pocetku je super, baalova gitarska dionica (ona glavna tema) je dobra ko jafa keks

Edited by TužneUši

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

aj da popunimo par strana spamom da ljudi ne smaraju lazu na pm i otherwise (ocigledan je izvestan napor da se doticni dogadjaj zataska evidentan u odsustvu 'zvanicnih' obavestenje od strane benda)

 

ko?

stunica.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beše dobro. Jedina zamerka je da se Danilova gitara slabije čula i da je zvuk overall mogao biti bolji. Ali to je do prostora gde ne može svaki instrument da dođe do izražaja. Jedino u tim "mellow" deonicama se moglo lepše čuti šta se dešava. Svirka je bila dobra, kako Consecration, tako i Hesus Attor. Žalosno je što je svirka bila tako bedno posećena, ali to je možda do toga da je svirka bila na dan Uskrsa. Ali opet i sa druge strane, prijala mi je ta intimnija atmosfera sa manje ljudi. I moglo je biti malo duže, ali opet nije do benda, nego do kluba i do poštovanja satnice...

 

U svakom slučaju, nadam se da ćete opet doći u skorije vreme :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne slazem se da se danilova gitara slabije cula, mislim da se sve odlicno culo, u stvari, zvuk je bio perfektan

 

+428.23

 

Mora ovaj novi basista da nabaci bradu, da ga fanovi ne bi javno osudjivali za nedostatak zazz-a

 

Mnogo dobar ovaj .avi ispao, pazarih ga i downloadah pred spavanje, konacno LaleGator da ima fensi usnimak...

 

I da, reko vam moj komshija da treba josh da stavite efekata ako vec planirate da furate taj "hard kor Pink Floyd" fazon, i da Danilo treba vise da svira a manje da se namesta i stimuje...

I da se osisate, mnogo ste bre neuredni !!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne slazem se da se danilova gitara slabije cula, mislim da se sve odlicno culo, u stvari, zvuk je bio perfektan

 

pa u nekim delovima je mogao bolje da se cuje po mom misljenju, npr. u solazama i tako nekim mestima, ali to je i do mesta gde stojis i prilicno subjektivno misljenje, tako da nisam govorio generalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...