Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

A eto Ambis ili Berlin bi mogli doci u obzir. Mada,u Berlin ne bi moglo puno ljudi da stane,ali kad mogu Autumn For Free,mogli bi i Consi.

 

 

A što mora Podgorica? :razz: Bar ima super ljetnju pozornicu, tamo su svojevremeno nastupali metal bendovi Crne Gore i okruženja :haha: Ta svirka u Marfiju je bila nešto najgore što Marfi pamti - zbog svega!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što mora Podgorica? :razz: Bar ima super ljetnju pozornicu, tamo su svojevremeno nastupali metal bendovi Crne Gore i okruženja :haha: Ta svirka u Marfiju je bila nešto najgore što Marfi pamti - zbog svega!!!

 

U pravu si potpuno. Nego razmisljam kako je Podgorica van sezone uvijek puna,pa cisto sa aspekta da dodje vise ljudi. 

 

Ima i Cetinje ljetnju pozornicu,nastupali su Doris Dragovic,Petar Grašo i Goran Karan. 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvim se avionima leti do CG razmislila bih dva puta :haha: Što će reći, u CG nikako!

 

U pravu si potpuno. Nego razmisljam kako je Podgorica van sezone uvijek puna,pa cisto sa aspekta da dodje vise ljudi.

 

Ima i Cetinje ljetnju pozornicu,nastupali su Doris Dragovic,Petar Grašo i Goran Karan.

 

 

 

 

A pa dobro, ja sam imala na umu ljeto, jesen... Tada je primorje dosta aktivnije u odnosu na zimu. Mada bi fakat više publike bilo u PG. Tužno je to kako čak ni ona nema dobro mjesto za svirke ove vrste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dogovorili smo se da ce karte za The Ocean / Consecration 13.juna (nedelja) u KC Grad ipak biti 500 dinara u pretprodaji, a ne 700/800 kako je prvobitno bilo najavljeno. na dan koncerta ce biti 700 dinara.

 

puno koncerata ce biti krajem juna (Massive Attack, Skunk Anansie, Clapton, Dylan...) i iako to ipak striktno nije ista ciljna publika, ipak se i Exit opasno blizi (Faith No More!) i treba ipak uklopiti sve te koncerte, tj. imati para za sve to.

 

mi bismo svakako voleli da nam izadjete u susret i dodjete u sto vecem broju na koncert. The Ocean ce od ovog koncerta jedva ista i dobiti ovim putem, ali zato bi bio red da im bar organizujemo dobro zezanje kao prosli put pre dve godine i da im i ovaj koncert bude jedan od najbojih na turneji :D

 

btw, na Exitu cemo nastupati cetvrtog, poslednjeg dana (11.jul, nedelja). tog istog dana ce nastupati i Cathedral sa nama na metal bini, a na main stage-u su istog dana i Faith No More. mi cemo dati sve od sebe da se nikako ne preklopimo sa Faith No More, kao i to da cemo biti negde blizu termina Cathedral.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@uruk hai - to je vec do samih organizatora maina i ostalo, ali mislim da su dovoljno pametni da to ne dozvole. pretpostavljam da ce pendulum sa bendom biti prvi na mainu, posle njih fnm, pa onda chemical bros. cathedral ce mozda biti u isto vreme kad i chemical, ali to je samo neko moje nagadjanje za sad.... videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest TužneUši

...ali mislim da su dovoljno pametni da to ne dozvole.

 

iskustvo govori drugacije

zadatak uociti da jedan bend na jednom stejdzu i drugi bend na drugom potencijalno imaju zajednicku publiku, koja bi da po svaku cenu isprati oba, mi se cini pretezak za organizatore exita, pogotovo sto su u pitanju fnm i cathedral, dva stilski bitno razlicita benda

maksimalno sto su oni u stanju je da naprave relativno smislen redosled bendova na jednoj pozornici a i tu redovno bude poprilicnih gafova nesto tipa neki ska-punk bend izmedju simargala i amon dina i sl (izmislio sam ovo, ali potpuno je u skladu sa realnoscu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ove godine ipak rade malo upuceniji ljudi. to se vidi i po izboru lineup-a. ne bi njima to palo sa neba da pozovu te izvodjace.

 

u krajnjoj liniji, ako se fnm "zakuca" za neki termin tipa 22h, najlakse je pomeriti cathedral za 00 ili pola 1. vec se desavalo da na metal bini headliner bude kasnije, radije nego ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mog kratkog zakasnelog viđenja albuma:

 

alligator - najgrđa stonerčina koja seče svakih 6 sekundi

.avi - kroz pustinju i prašumu, supersonično

cisterna - malo remek delo, ima da napravim stop motion spot s maketom cisterne

djavo nije urban - nešto najlepše na svetu, ježi mi se svaka dlaka u jednom delu pesme

idiot glee - vozi, vozi i vozi

somna - čista ljubav i izlaz.

 

ceo album: čista desetka! leči sidu, jači i od Čak Norisa, najbolji album odavde još od Block Out-ovog AISKIG (2004), a i šire gledano, meni definitivno album godine.

 

ne mogu da verujem da niste uspeli da izdate cd, da vas nije zvao neki veliki label... :(

vidimo se 13-og.

Edited by ajdnaprimer
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...