Jump to content

Consecration


Buddha

Recommended Posts

opa consi u komsiluku :lol:

Crni bik je ok otpadanje ali jebeno uzasno mesto za svirke em nema mesta za clanove benda em nema mesta za publiku jer ima zid, neka kolosalna pregrada (noseci stub jedne sto godina stare zgradurine, adamoviceve palate mislim ili mozda ipak zgrade pored) na sredini lokala koja deli prostor tako da bend moze da efektivno gleda max 30 ljudi (prema najoptimisticnijoj proceni) da ostanu zivi. A zvuk je sahrana za sebe.

Edited by Нормалан и Природан

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se najavim da dolazim, a i znam jos 10-tak ljudi koji su napomenuli da ce dodju, tako da ce nas biti za Bika sasvim dovoljno.

Inace, svirali smo mi u Biku, bilo oko 80 ljudi (sto je prepuno za isti), pola mase stalno blejalo napolju, i murija uletela pred kraj da rastera bagru zlu metalnu hohshtaplersku vandalsku (iako su iz komsijskog narodnjak kluba dopirali masni decibeli i bilo par ubistava u istom to vece).

Moze u Biku da zvuci OK, ali ponesite dugacke kablove da mozete da setate...

Inace, za neupucene, Crni Bik je na Trgu mladenaca u Zeleznickoj ulici (u centru preko puta Bazara, kod glavne poste).

 

I opet necu gledati Gladne Vuke, prokleti preklapajuci datumi...Neka, Konsi su Konsi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, it's official

 

"Consecration su trenutno u studiju Underground gde snimaju svoj treći studijski album Cimet. Bend je kao i prethodni album .avi i ovaj snimio uživo po principu "jen', dva, tri". Ovom prilikom je snimljeno 15 novih pesama i bend još uvek nije odlučio na koji način će trostruki album objaviti", kažu Consecration za Popboks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo mene sa svirke, šta reći? Zvuk prijatno iznenađenje, možda i bolji nego prošli put u NS-u u Route 66. Čini mi se da je bila promotivno jedna pesma koju još nisam čuo, plus naravno cimet, policija i barikade. Vrhunska svirka :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mudro zboriš, bilo je bar sigurno duplo više ljudi nego u Route 66 kada sviraše. Možda je to posledica lokacije, pa se neka redovna klijentela slučajno našla na svirci, ali nivo entuzijazma i podrške za bend je bio na mnogo višem nivou nego prošli put, pozdravljam :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...