Jump to content

Astrologija


Recommended Posts

Има ли неке планете у Шестој, односно осмој кућИ?

 

Мени је Меркур био у Шестој, односно јесте у наталу, поред гомиле других тако да сам већ напамет научио шта и како се који доктор зове у Београду xD

 

И чим је јбни Плутон изашао из стрелца, одоше тако и све болести, хвала богу..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Размишљам нешто: можда ми је и овде сестра "покупила" симболику положаја Венере? Она је имала озбиљну упалу плућа као мала и то нам је, онако... породична траума. :(

 

haha totalno.

Dakle nisi ti ta nego sekica xD

Vidis kako sam se zeznuo, blizanci isto oznacavaju najblize bracu i sestre, pluca venera sestra, sesto polje bolesti.

 

Nije problem da li astrologija radi ili ne, pitanje je samo koliko ogranichenog coveka ( mene u ovom sluchaju ) uspe da zavara njena simbolika. :)

e pa ako je seka onda si opustena, posto simbolika nije vezana za tebe. Silly me. Moje izvinjenje.

 

Dobro je sto si to rekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha totalno.

Dakle nisi ti ta nego sekica xD

Vidis kako sam se zeznuo, blizanci isto oznacavaju najblize bracu i sestre, pluca venera sestra, sesto polje bolesti.

 

Nije problem da li astrologija radi ili ne, pitanje je samo koliko ogranichenog coveka ( mene u ovom sluchaju ) uspe da zavara njena simbolika. :)

e pa ako je seka onda si opustena, posto simbolika nije vezana za tebe. Silly me. Moje izvinjenje.

 

Dobro je sto si to rekla.

 

 

Апсолутно се слажем. То је оно што код астрологије мрзим и оно што волим. Једина ствар за коју знам да без обзира колико научим никада нећу сазнати све о истој...али сазнаћу сасвим довољно сходно својим сазнањима... :pivopije::rockdevil::rockdevil:

 

-----------

ОффТопик

 

Ајлин : Ја слушам шта год ми се допадне...Пар семплова xD

 

http://www.youtube.com/watch?v=Vj2xSwOY0xs

http://www.youtube.com/watch?v=srXXl5XslCI

http://www.youtube.com/watch?v=gbxfe7DMxVo

<--- LOL LOL LOL!!!

http://www.dailymotion.com/video/xwawp_gun...d-be-mine_music

http://www.youtube.com/watch?v=QlkVK0ZVkkw

 

 

Угл Pоwer Mеtal ;] :muzicar::muzicar::muzicar::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, рекох ја на претходној страни да је сестра имала једну гадну упалу као мала, али вероватно си то прескочио... :)

 

Иначе, она нема ни једну планету у шестом, ни у осмом. Буквално су јој све планете у десетом, једанаестом, дванаестом и првом пољу... изузев ретро Јупитера у седмом. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, рекох ја на претходној страни да је сестра имала једну гадну упалу као мала, али вероватно си то прескочио... :)

 

Иначе, она нема ни једну планету у шестом, ни у осмом. Буквално су јој све планете у десетом, једанаестом, дванаестом и првом пољу... изузев ретро Јупитера у седмом. :)

 

Daj njen horoskop da vidimo.

 

U principu nije preterano bitno gde se nalazi planeta ( sem ako nije stelijum ) vise je bitno dispozitor etc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

maja_natalna.gif

 

Она је мали ђаво. А пуно је лепа (Венера у Јарцу, у првом... баш она класична, свевременска лепота). :) И пуно је волим. :wub:

 

Мени је најслађи овај њен Месец у Ваги, у зениту. :) Људи моји, она се скоцка од главе до пете и иде по млеко, на пример. Луче моје. :wub:

 

Има феноменално запажање за све што је лепо. Наравно, то мора да буде и фенси, скупо, као код типичног Стрелца. :)

Edited by Emelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

[iОна је мали ђаво. А пуно је лепа (Венера у Јарцу, у првом... баш она класична, свевременска лепота).

 

Venera je jako daleko od ascedenta. Ono sto nju cini lepom jeste njen dupli vladar jupiter koji je na mestu svoje Egzaltacije - rak gde ispoljava sve svoje najbolje osobine pored cinjenice da su zhene strelci uglavnom lepe ( Scarlet Johanson npr )

 

Мени је најслађи овај њен Месец у Ваги, у зениту. :) Људи моји, она се скоцка од главе до пете и иде по млеко, на пример. Луче моје. :wub:

Zbog toga je takodje lepa, mesec kod zhene pored venere asc-a odredjuje izgled. Ima dakle 2 jaka indikatora za lep izgled.

+ Zenit je ono sto je imidz osobe.

Има феноменално запажање за све што је лепо. Наравно, то мора да буде и фенси, скупо, као код типичног Стрелца. :)

 

nema to veze sa strelcem, to fency i skupo. :)

To ima sa lavom, suncem, vagom etc.

 

@mita, sta ti nije jasno?

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Venera je jako daleko od ascedenta. Ono sto nju cini lepom jeste njen dupli vladar jupiter koji je na mestu svoje Egzaltacije - rak gde ispoljava sve svoje najbolje osobine pored cinjenice da su zhene strelci uglavnom lepe ( Scarlet Johanson npr )

 

Јесте, далеко је од асцедента, али мислим да није сам асцедент једина позиција Венере која даје лепоту (а знам да ти имаш Венеру на асцеденту, зато немој да ти се овде буди сујета :)). Лепа је Венера у првом пољу, Венера у десетом пољу (овде је Месец уместо Венере, па капирам да то даје женственост), Венера у конјукцији са владарем... А лепа је, брате, Венера у Јарцу. Можда само, осим ако је нешто грозоморно аспектована... што овде није случај.

 

Али, овде далеко више подвлачим Венеру у Јарцу. Лично, увек дајем предност знаку над пољем. Лако је могуће да грешим, али не могу да избацим из главе да су знаци старији од поља, па то ти је. Елем, Венера у Јарцу поседује класичну лепоту, ону која је привлачна у свим епохама... А баш је то случај са мојом Мајом. У питању је особа која веома воли цирконе, штрас, розе и целокупан фенси изглед :) за који процењујем да се не свиђа великом делу популације, а опет нисам срела особу која је не сматра лепом.

 

У праву си за Јупитера... али ја сам, искрено, мислила да је он њу овде "спасио". :) Стрелац подзнак је често гојазан. Она није мршава, али су кукови и бедра баш лепо обликовани, иако су јој наглашени. Има и она два мала удубљена (Месец у Ваги) на доњем делу леђа. :) Ваљда знаш на шта мислим... :)

 

 

nema to veze sa strelcem, to fency i skupo. :)

To ima sa lavom, suncem, vagom etc.

 

Ооо, да, мислим да има. Подзнак Стрелац воли да се обуче фенси.

Разумем зашто би се то иначе повезивало са Лавом, Сунцем... за Вагу бих пре рекла елегантно и складно, него фенси. Али ово је фенси на скроз другачији начин. :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хтео сам да одавно напишем за твоју сестру да је, када је реч о респираторном систему, Близанац одговоран - но нисам био апсолутно сигуран све док не видех шесту кућу сада, док је Меркур у дванаестој и то у Стрелцу. Она ће дуго студирати. Или мучно студирати. Марс у Шкорпији и Плутон ту још у Једанаестој кући?! Њени пријатељи су... па неће баш бити да јој не пријају крими мозгови...Месец у Ваги, Месец судије на послу, биће задужена за неке од главних ствари, биће јој посао да даје своје мишљење, да преслуша мишљење других и да на конту тога изнесе свој ''суд''. Венера у Јарцу, изразит страх од љубави, односно неуспеха у љубави. Може патити доста уколико би је неко преварио што се тиче емотивног плана, а с друге стране она то не би показивала на један драматичан начин нити би нешто посебно кукала због тога типа: шпанске серије и сл.

Модерно облачење, односно младолико облачење делимично захваљујемо Стрелцу, а остало захваљујемо стелијуму у Јарцу у Првој кући (Исказати се, показати се, ту је и Венера која мора да исказује женску лепоту у Јарцу који трза од тога шта ће други да кажу јер друштво је битно - Уран, Нептун).

Не свиђа ми се то што ће често ићи и радити против себе сматрајући како, заправо, ради за себе. Девета кућ у Девици, ако је она религиозна ја сам Паја Патак.

-------------------------------------

 

Хеј, ево мог натала xD xD xD xD Госн Стрелац и госпоја Бикић, извол'те xD

 

Chartic-1.gif

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па готово читава прва кућа и јесте у Раку, девојка ми је Рак (пре тога Близанац, а пре ње ''судбинска'' Риба). И не, није ми асц у Раку. Ово је само моје понашање које је контролисано, овде на форуму :] тако да ''делује'' као да сам рак јер се ја представљам (Прва Кућа) као Рак, иако то нисам... Мада не знам одакле ти то, ал' добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма ти си супер, мало уникатан поглед на брак, Сунце у ПРвој кући у Лаву (Припази мало на ''Ја, ја, ја'', чувај се свог татралног наступа, није све само позориште где ти имаш главну улогу. Пази врат и припази на потиљак, а поготово на рад срца током тридесет и пете године (имаш времена колико хоћеш) Друштвен си ВЕОМА обзиром да ти је Марс у Близанцима. Бићеш претежно човек од каријере пре него ли човек од породице.

 

Поздрав! Писаћу још нешто ако те интересује :P:D ПОзић!

Edited by Onime no Kyo

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Onime no Kyo

 

 

Госпоја Бикић! :wub: Е, ово ми је улепшало дан...

 

Иначе, ја сам већ више пута нагласила колико је моје знање астрологије танко :redface: , стога једино што могу јесте да искористим твој натал да проверим поједина размишљања и лепо замолим да добијем повратну информацију да ли сам у праву и зашто нисам. :)

 

Најпре - машала! :) Шта би прво пало у очи хедонистичком Бику, него ова конјукција Марса и Плутона (Плутон би требало да је виша октава Марса, right?) у петом пољу! :) Сад сам се сетила тројке на коју сам наишла, када сам ти оно на брзину истумачила троброј, а која говори о наглашеном либиду... Признајем да нисам очекивала овакву ситауцију! Да си ти мени жив и здрав! :) Ја бих рекла да немаш проблема са самопоуздањем - овај Марс мисли да је Богом дан, а тако мисле и други. :) Пун себе... а стварно не уочавам позиције у остатку хороскопа који би то оповргли. Осветољубивост... а и ова Венера у Јарцу није да није злопамтило! :)

 

Како стоје ствари код тебе што се тиче спорта? Ако посматрам пето поље као аналогно Лаву, требало би да је овај Марс доста добар за спорт. Е, сада. Хммм... у Шкорпији. Стрељаштво? Кајак?

 

Хајдемо даље... Јел' постоји овде опасност од посекотина? Марс у Шкорпији би требало то да донесе, а Марс у Лаву (петици) такође треба да се чува ножа. Али, Марс ти влада једанаестим пољем,а ту је Јупитер, који би требало да чува... Односно, да сада паметно (надам се :)) искористим новонаучени термин: Марс је диспозитор Јупитера! Шта се овде збива? Јел' то смањује или појачава опасност? Са друге стране, и Венера је у осмом пољу, а ако то гледам као аналогно Шкорпији - и ту постоји опасност... Не знајем. :(

 

Иначе, доста сам проучила Венеру у Јарцу у женском хороскопу, али нисам баш сигурна како се понаша (тј. тумачи) у мушком... Јел' и овде тражи старије, искусније партнере? Жене су углавном посвећене мужу и његовој породици, а шта би то било код дечака у хороскопу? Строго одгојена ћерка, на пример?

 

Слажем се за горепоменути страх од предавања и одбацивања у емоцијама, који доноси Венера у Јарцу. Сад ми, молим те, реци: да ли је у осмом пољу овај страх појачан? Нисам баш сигурна да се Венера добро осећа у плутонској енергији осмог поља (добро... важан је секс - то смо већ уочили :mrgreen: ), а поготово што је код тебе та енергија понајвише смештена у петом пољу (емотивне везе). Па, како стојимо по питању љубоморе, посесивности? Ево какав утисак ја стичем: ти лако и лепо комуницираш са девојкама. И не само са девојкама, са свима - асцедент у Близанцима, а Меркур у Стрелцу: умеш да причаш о свему и свачему. Самим тим, рекла бих да не мораш пуно да се трудиш да отпочнеш везу. Мислим да у емотивним везама пуно дајеш (ево га Месец у Ваги, који потпуно припада партнеру, а још у петом пољу - уз то и Нептун у седмом гледа у партнера к'о у Бога, иако су честе илузије (измаглица)), али, богами, пуно и тражиш. Ова твоја Венера просто захтева да буде вољена. :) Е, сада... Венери у Јарцу не пада тешко самоћа, па може прилично дуго да буде сама, а Месец (промет, јел' те :)) је у Ваги, па у петици... Клизав терен за мене, али ипак бих рекла да није било пуно веза, али да оне везе до којих је дошло, до њих је дошло без нешто пуно твог труда, а да су биле веома интензивне.

 

А које лудило у Стрелцу... :) Феноменално! :) Конјукција Сунца и Меркура, а ти подзнак Бизанци, па још у Стрелцу - наглашен интелект. Додај још подршку Сатурна зачин Урана - рекла бих да је ту чест сукоб традиционалних и веома савремених ставова. Веома богат унутрашњи дијалог, такође. Цела прича у шестој кући - мислим да ти мораш доообро да испиташ све што ти се представи као истинито. Речју, неповерљивост... И мислим да је веома тешко да неко за тебе буде ауторитет.

 

Е, а шта је ово што се тиче радног места? Ок, капирам да ћеш пуууно радити, због овог Сатурна у шестици, али опет, због конјукције осталих планета, рекла бих да би требало да те сматрају за неког чије су идеје нове, свеже и - још важније, чије се одлуке слушају и којих се придржавају остали запослени... Не бих рекла да је ово шефовање, јер ипак је све то у Стрелцу, а шесто поље јесте поље наших сарадника који су на истој хијерархијској лествици, али, опет... Девето поље у Водолији, а Уран у Стрелцу, у шестом... Ма, јел' ћеш ти овде радити нешто на факулету који студираш? И јел' студираш неке техничке науке? Објасни, молим те. :)

 

Хтела сам још нешто да питам, али сада не могу да се сетим шта... Постујем, кад се сетим. :)

 

Хајде, молим те... Што пре почнеш са исправљањем, краће сам у заблуди. :)

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...