Jump to content

Deus Ex serijal


Jabba the Hutt

Recommended Posts

Sta mislite o ovim igricama? Treci deo se evo uveliko sprema

 

Prvi deo je po meni jedno od najkvalitetnijih ostvarnjea koji su se pojavili u zadnjih 10ak godina! Imala je igrica i neke svoje sitne mane, ali celokupna atmosfera i prica su mene drzali satima prikovanog za monitor. Remek delo! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi deo je bogovska igra i rame uz rame sa originalnim Half-Life. Drugi mi je krš, toliko mi je bio dosadan da ga nisam ni odigrao.

 

BTW, ako neko hoće, već neko vreme prodajem oba originala za po 500 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko koji ti je oreginal prvi deo? To neki gay Exploziv ili pravi oreginal? Inace sta fali Invisible War u , ja sma presao igru i bash mi se svidela , kao i prvi deo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi je stvarno prejak, evo ovih dana bas ga prelazim po drugi put, neverovatna igra, najvise mi se svidja sto mozes skoro svakoj situaciji da pristupis na vise nacina, tj. jako malo stvari u igri se moraju obaviti na jedan jedini zacrtan nacin, skoro uvek ima neka fora, genijalno! A prica je :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odavno posedujem prvi deo, ali nece uopste da mi pokrene instalaciju, kapiram da je do windwos xp, jerbo stalno trazi open gl ili tako nesto slicno, pa da li bi neko mogao da mi kaze kako bih mogao da je instaliram i pikam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, ali ne hvala, sa torrentima muku mucim, ali evo nasao sam disk, pa evo sta mi kaze doticni kada treba da zapocnem instalaciju:

 

instaler file not found: ...\System\OpenGLDrv.ini (the system cannot find the specified file)

 

I onda da bi medij mogao biti pokvaren ili da samo obrisem prasinu sa cd... :D

 

Cak sam nasao taj fajl pejstovao ga i opet mi isto izbacuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno ti je sjeban disk, znam jer sam imao slican problem sa mojim starim diskom, zato sam i skinuo torrent. Veruj mi pokusaj sa ovim kojim sam ti dao, ima puno seedova, ja sam skinuo ceo disk za nekih 5/6 sati, imam 512 Kbps ADSL

Share this post


Link to post
Share on other sites

na preporuku dzabe d hat-a :) sa druge teme - instalirao sam prvi deo i upravo sam na drugoj misiji (hotel posle metro-a, nece da me pusti neki kreten na interfon, sad cu da mu udjem u hotel u rambo stilu ;-)). :)

 

nije losa igrica, grafika je malo zastarela, ali vidim eidos je radio - to je ista firma koja je pravila thief, pa ima taj "sneaker vibe" koji ja volim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tom debilu ima fora da uletis na gajbu, ako odes u jednu od zabacenijih ulica i nadjes jedan kontejner u kome, kada rasturis ili obijes vrata, se nalazi prolaz do njegovog sklonista. Mnogo laksa varijanta jeda pitas jednu od onih kurvi koje bleje oko ili u onoj kafani, ne secam se tacno, pa ce ti dati sifru. Ali kurac ce da ga ubijes, posto je lik jedan od retkih likova u igri koji ne moze biti ubiven, jebiga...

 

Ja sam sad u Hong-Kongu, jurim onu Maggie Chow, jebo je jarac...

Edited by Jabba the Hutt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Hvala, ali ne hvala, sa torrentima muku mucim, ali evo nasao sam disk, pa evo sta mi kaze doticni kada treba da zapocnem instalaciju:

 

instaler file not found: ...\System\OpenGLDrv.ini (the system cannot find the specified file)

 

I onda da bi medij mogao biti pokvaren ili da samo obrisem prasinu sa cd... :D

 

Cak sam nasao taj fajl pejstovao ga i opet mi isto izbacuje.

 

Не капирам због чега би се OpenGL налазио у егзекутабилном процесу који се односи на инсталацију игрице. Важно је имати га у систему, али ако ЦеДе представља проблем, прекопирај све на хард и нађи преко нета могућност бага приликом OpenGLDrv.ini те уколико постоји замена...додај у инсталациони фолдер и поново покрени инсталејшн...требало би да одради посао.

Уколико је до одређеног сектора на диску, постоји и софтвер који је у могућности да прегледа алокације диска и пронађе одређену грешку...

 

Све најбоље... :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh,Deus Ex...presao je 12 puta do sada ( iz nekog razloga pamtim)...

 

nakon fallouta meni najbolja igra svih vremena,drugi deo nije los,ali je svetlosnim godinama daleko od kvaliteta prvog...njega sam recimo samo dvaput presao,i danas izgleda lepo kad se zvizne u 1600x1200 :D

 

a to da je deus ex bleda kopija system shocka je proseravanje...niti je kopija,a jos manje bleda...warren je sve te ideje jos implementirao u prvi system shock...

 

uvek mi bilo zao sto nema neke dalje price kad se ubije vodja illuminata...u onoj gajbi,u tajnim prolazima...ali da je lep detalj jeste

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomoc ,znam da nije tema ovo o cem,u cu reci ali nadam se da ne zamjerate.moze li da mi neko objasni kako cu otvoriti igricu koju sam upravo skinuo lagacy of kain-blood omen posto je u bin file i ne mogu opste da je otvorim pa ako neko moze da mi objasni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sto se najvise svidjalo kod Deus Ex je sto maltene sve sto uradite ima nekog odraza na pricu, tipa ako u prvom nivou poubijate sve sto vam stane na put, Paul ce da vam sere na upotrebi preterane brutalnosti a Anna i Ghunter ce da vas pohvale, a moguc je i obrnut slucaj, ovakvih sitnica ima milion!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sto se najvise svidjalo kod Deus Ex je sto maltene sve sto uradite ima nekog odraza na pricu, tipa ako u prvom nivou poubijate sve sto vam stane na put, Paul ce da vam sere na upotrebi preterane brutalnosti a Anna i Ghunter ce da vas pohvale, a moguc je i obrnut slucaj, ovakvih sitnica ima milion!

probao sam da igram prvo deo, i nije lose, svidja mi se.. nazalost baguje mi igra, tako da na izlazu iz one laboratorije gde sam uploadovao neki ROM, kad udjem u loft - igra puca. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...