Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Anywayz, je l' igrao neko manager mode u novoj Fifi? Ja krenuo sa Arsenalom i pobedim prvu utakmicu, i kad sam krenuo sledecu, pola tima ima slabiju ocenu :ph34r:

 

Ima bug manager mode.Meni recimo dva puta puklo nakon prve odigrane utakmice.I jos na to sve dodajmo da ne mozes iskljuciti autosave.Batalio sam Fifu,jeste da super izgleda,da su je sa te strane napokon odradili kako valja za PC,ali gameplay je preterano zajeban,nemam ja zivaca da se bakcem sa tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo kako igrice ostavljaju utisak, kao recimo stari Indijana Dzons.. ja i najbolji drugar smo je igrali, bilo je to pre ko zna koliko godina, na PC-u, i jednog zimskog dana sam se vracao kuci nakon nekoliko sati igranja, i uhvatila me magla i morao sam da guram bicikl skroz do kuce, jer se guma sjebala, da izvinete. A bilo je tek oko 5, a vec mrak, na moje iznenadjenje. I sad, svaki put kad se nadjem u magli, setim se te igre.

 

Inace, bila je to dobraaaa igra, hvata me nostalgija pri pomisli na nju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mišljenja su podeljena. Old skul DoTA fanovi seru kako je igra previše dečija kad prvi put uđu, i to ih odbije posle dve partije. Ja nisam voleo dotu jer je spora u pičku materinu.

 

Istina u vezi LoL je da je veoma dinamična, ima mnogo planiranja taktike i ličnog skilla. Svaka greška jako brzo je kažnjena od protivnika koji iole znaju da igraju. Svakih nedelju dve uvode novog heroja u igru sa svojim specifičnim skillovima, trenutno ih je 50+. I sad ti u igri moraš da znaš šta svaki heroj može da (ti) uradi da bi izbegao failovanje, plus da imaš dobar pregled mape. Posle svake partije dobijaš XP koji je u stvari levelovanje tvog account lika. Cap je level 30. Sistem se trudi da odabere igrače sličnog levela i skilla, pa tako kad tek kreneš dobijaćeš početnike kao protivnike.

 

Igru pikam par meseci. Iako ima samo po jedna mapa za 5v5 i 3v3 nije mi dosadila. Digao sam ventrilo server na kućnoj mašini i uglavnom igram sa 2-3 ortaka pa je zabavno. Ako odeš solo queue šanse su velike da u tvom timu budu neki dementi koji ne znaju ni T od taktike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam igrao na simulation i igraci ne mogu vola ubosti :bigblue: FG% obema ekipama je bio oko 25%, s' tim sto je CPU, ko po obicaju, u 4/4 bio skoro nepromasiv. Ali koliko sam primetio centri me ne trpaju vise sa fade away sutevima. Na primer kad god sam igrao protiv Bostona, KG ubode 5-6 fade away suteva, a sad je dao jedan, mozda 2. I ne primam vise onako smesne koseve u reketu. No, to je samo jedna utakmica, mozda samo tripujem x)

Jel koristite vi real player fg % ili ono obicno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam igrao na simulation i igraci ne mogu vola ubosti :bigblue: FG% obema ekipama je bio oko 25%, s' tim sto je CPU, ko po obicaju, u 4/4 bio skoro nepromasiv. Ali koliko sam primetio centri me ne trpaju vise sa fade away sutevima. Na primer kad god sam igrao protiv Bostona, KG ubode 5-6 fade away suteva, a sad je dao jedan, mozda 2. I ne primam vise onako smesne koseve u reketu. No, to je samo jedna utakmica, mozda samo tripujem x)

Jel koristite vi real player fg % ili ono obicno?

ranije sam koristio real player fg%, ali se sad polako navikavam na ovo manualno. malo je zajebanije jer svaki igrach shutira drugachije pa ne mozesh nikad tachno da znash kad da pustish, narochito kad su centri sa ruznim shutevima u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yup. Pise da ce od svog oruzja koje joj das uvek koristiti najslabije dok ne ponestane ammo-a sto znaci da kad imate neki boss fight ona ce biti potpuno beskorisna jer ce pucati iz pistoljcica. Takodje non stop skuplja sranja koja ti inace ne bi pokupio i daje ti tako da moras rucno da discardujes. RE5 u single modu je sranje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yup. Pise da ce od svog oruzja koje joj das uvek koristiti najslabije dok ne ponestane ammo-a sto znaci da kad imate neki boss fight ona ce biti potpuno beskorisna jer ce pucati iz pistoljcica. Takodje non stop skuplja sranja koja ti inace ne bi pokupio i daje ti tako da moras rucno da discardujes. RE5 u single modu je sranje :(

 

Smor, necu ni igrati onda :lol:

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...