Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Meni je novi COD dobar.U svakom slucaju bolji od MW2,mnogo bolji.

 

Upravo! I mnogo bolji od MOH. Nije mi se dopao nikako MOH. Nisu od Allied Assault-a izdali dobru igru

A novi NFS mi strasno baguje na kompu tj. nisam uspeo da odvozim ni prvu stazu. Zablokira mi komp u jednom trenutku i onda moram da ga restartujem.

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam znao da li da pitam ovde ili na temi za rachunare, ali sam se ipak odluchio da pitam ovde jer je problem vezan za igru.

 

dakle, vec neke 2 nedelje ne mogu normalno da igram nba 2k11. nekih mesec dana sam igrao normalno i onda je odjednom jedan pochela igra da secka i to ne odmah, vec najcheshce u 3. ili 4. chetvrtini utakmice. nije sitno seckanje vec je nemoguce igrati. tu vec moram da izadjem iz igre, a kada izadjem ceo komp pochne da baguje. shta god hocu da pokrenem ili chak da otvorim bilo koji folder, izbacuje mi greshke u fazonu "not enough memory to start program" i sl, a i ikonice nestaju sa desktopa i taskbara. par puta mi se desilo i da ne mogu posle toga da se ulogujem na svoj user account jer mi izbaci prozor gde pishe da nema dovoljno memorije da se uloguje pa me automatski uloguje na default user account. prvo sam mislio da je problem sa virusima, ali nakon nekoliko skeniranja sa raznim programima izgleda da nije. dok ne pokrenem igru sve je normalno, ali chim izadjem iz igre kad pochne da secka, sve ode u kurac.

 

sve ukazuje na hardverski kvar, a najvishe mi lichi na grafichku ili ram memoriju, mada nisam dovoljno struchan da bih procenio.

 

ako neko zna shta bi mogao biti problem, naka napishe, puno bi mi znachilo (ipak se radi o najboljoj igri ikada :bigblue:).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da nije, imam josh 11 giga slobodno. vec sam reinstalirao igru i ne pomaze.

 

i josh da kazem da sam jednom, nakon shto me je izbacilo iz igre, krenuo da igram pes, ali mi je kad sam ushao u settings da podesim dzojped u specifications pokazivalo da mi grafichka ima 0 mb memorije, ali se posle samo vratilo na normalnih 512 mb. zbog toga najvishe i sumnjam na grafichku, mada za sve ostalo osim nba normalno radi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam oduševljen novim NFS-om. Znači vrat me boli od prošlog petka jer sam ukočen pred kompom dok ovo igram.

 

Što se težine tiče, rekao bih da nije baš teška ili sam ja previše igrao NFS3 svojevremeno. Nema trke ili prušte gde nisam osvojio medalju iz prvog (eventualno drugog) pokušaja. Doduše, pršute sa onim ultrabrzim bolidima jesu teže jer je uveden damage control, pa mora mnogo da se pazi da se ne lupaš pri brzini od 300. I začinjavanje onim EMP, Turbo, Spike stripovima, Jammerima pojačava dinamiku neverovatno. Da uključim stari 5.1 surround sistem zvučnika kapiram da bih se usrao u ćega kad krene onaj blur, kao warp speed izgleda jebote.

 

Ukratko: idem ovih dana do GameS-a da dam novčanu podršku kreatorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koja je min/optimalna konfiguracija. Ja vozim na max detalja u 1680x1050 na kompu starom preko dve godine:

C2D 3,1GHz

8GB DDR2 RAM

nVidia 9600GT 512MB

 

Štucnulo par put skoro neprimetno za nedelju dana igranja.

 

-----ot

 

Генеральная тема

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam oduševljen novim NFS-om. Znači vrat me boli od prošlog petka jer sam ukočen pred kompom dok ovo igram.

 

Što se težine tiče, rekao bih da nije baš teška ili sam ja previše igrao NFS3 svojevremeno. Nema trke ili prušte gde nisam osvojio medalju iz prvog (eventualno drugog) pokušaja. Doduše, pršute sa onim ultrabrzim bolidima jesu teže jer je uveden damage control, pa mora mnogo da se pazi da se ne lupaš pri brzini od 300. I začinjavanje onim EMP, Turbo, Spike stripovima, Jammerima pojačava dinamiku neverovatno. Da uključim stari 5.1 surround sistem zvučnika kapiram da bih se usrao u ćega kad krene onaj blur, kao warp speed izgleda jebote.

 

Ukratko: idem ovih dana do GameS-a da dam novčanu podršku kreatorima.

 

Meni je trebalo dosta da se naviknem na novi osećaj težine automobila, nema više LEGO skretanja levo i desno pri 300 na sat. Time trials su dosta zahtevni za zlato sa McLarenima i slično, a i roadblocks su zajebani pošteno. Valjda sam previše igrao Most Wanted, pa navikao da lupam po gepeku kad nailazim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si za time trials sa tim high end bolidima. Jedna krupna greška i pozdravi se sa medaljom. U početku jako smara jer je ključ pobeda u tim time trials korišćenje prečica, a dok ne znaš stazu kao davljenik se boriš za bronzu. Najviše sam ispizdeo kad mi je prvi dan igranja falilo 20 stotinki za zlato - u najboljem pokušaju. Baš staza gde gruvaš svoj prvi time trial sa tim ultra brzim sranjima. Ali nisu samo time trials zahtevni: isto je za panduraciju kad voziš ta brza sranja. Zbog toga je čar veća kad se izboriš za jedno od prva tri mesta.

 

Btw, jeste li primetili grafički bag, u retrovizoru je samo 3D model sveta bez tekstura, protivnička vozila su žut model a panduri plav? Ima sitnih bubica, kapiram da će imati ili već ima patch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj novi MoH mi je na kraju super ispao, pomalo dosadan pocetak al' sto se blizi kraju igra postaje sve zanimljivija. Samo kratko jebem li ga... Zanimljiv je novi NFS, ali kontam da cu bataliti to uskoro, tako mi bude sa svakom voznjom :bigblue:

 

I jel igra neko mozda 2K11 sa sarenom loptom? Ja se tripujem da se lakse pogadja sa njom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, jeste li primetili grafički bag, u retrovizoru je samo 3D model sveta bez tekstura, protivnička vozila su žut model a panduri plav? Ima sitnih bubica, kapiram da će imati ili već ima patch?

 

E vidiš, za to sam i ja u startu pomislio da je bag, ali sad sve mislim da su to namerno uradili da bi lakše razlikovao koje vozilo ti je za petama.

 

Kapiram da bi imali preveliki pad performansi da moraju da renderuju ne samo ispred, nego i sve iza automobila u isto vreme samo zbog retrovizora. Ovako su našli rešenje koje minimalno opterećuje GPU, a opet možeš jasno da razlikuješ ko ti je iza i odakle dolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi MOH nisam igrao,ali novi COD rastura,fenomenalna igra.Definitivno najbolji COD uz dvojku i World At War.Najbolje bi njima bilo da se okanu rada na MW serijalu koji je smece,i rade samo standardni serijal.

 

Jes' CoD odlican a malo me smorilo ono respawnovanje, jebalo ih to, mislio sam da su se resili toga za sva vremena x) A inace i ja bih najvise voleo da se vrate na WWII tematiku.

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ova aktuelna izdanja na warezu imaju funkcionalnu opciju LAN coop (tipa u Zombies i sl)?

 

Imas patch koji to ispravlja.Stavio sam patch,ali nisam probao taj zombies.Ali pretpostavljam da je sve ok,posto je ta opcija sada aktivna,a pre stavljanja patch-a nije bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MP jos nije crack-ovan. MP moze zasad da se igra protiv botova uz pomoc patch-eva sto je Lemmy spomenuo. Taj patch otvara i Zombie offline mode. Najbolje nadjes Toothless-ovu temu za COD-BO na warez-bb.org. Tamo je sve lepo opisano.

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...