Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Ja ovih dana pičio Battlefield 4(singlplayer samo, kao i uvek), jeste kratak, ali je odličan, ima samo 7 misija, ali nisu baš kratke i, naravno ima dosta zajebanih momenata, prava šteta što nema bar po još koja misija, ovako se obrne za 2-3 dana(pod uslovom da ne igraš 6-7 sati dnevno, u tom slučaju mož' se predje i za dan :mhihi: )

 

Crysis 2 sam igrao prošle godine, baš baš dobra igra, nikako da nabavim trojku, ako neko zna neki pouzdan link neka ga šibne ovde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam igrao keca, ali dvojka stvarno ima zajebanih momenata(mada ja nisam neki "skill"), obrnuo sam je jednom, ostavio u kompu, ko zna možda je odigram još koji put, obzirom da skinem po 3-4 igre godišnje.

 

Najomiljenija mi je AvP 3, koliko sam je samo puta odigrao, ne pamtim, misije sa marincem jezovite u pm, kao i u dvojci, ne zna se gde je gore!

Čuo sam da su Kolonijalni marinci žešće govno, a i vidim da je grafika sranje, pa nisam imao želju ni da igram, ne znam jel neko igrao Alien Isolation, kakvi su utisci? meni ne deluje posebno interesantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AI je najbolja ejlijen igra, odnosno jedina koja je pogodila smisao originalnog filma

ali je jebeno predugo razvučeno razvodnjeno sranje

:haha:

 

svako ko je preskočio poslednjeg vulfenštejna i dlc za njega, treba da ga obrne.

po meni najbolji šuter u poslednjih nekoliko godina.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Truli, ti i ja imamo fazon isti ukus za igre tako da cu morati da vidim New Order, definitivno, originalno me je zajebavala igra zestoko, seckale teksture itd, pa sam odlucio da preskocim, ali s obzirom koliko je mrka kapa ovih dana sa suterima, kapiram da je jedino sto valja. Inace, ko nije igrao Firewatch, preporucujem.. cudna igra, obicno ne volim takve (hipstersko-indi varijanta storybook film vise nego igra) ali i pored toga sto je radnja ovde sasvim 'normalna', ljudska a igra kratka, stvarno vredi odigrati po meni zbog sjajne dinamike izmedju dva glavna lika i uopste, odlicne atmosfere. Obrne se za jedno popodne, a vredi, po meni.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte predlog za neki rpg, fps, nesto novije. Slabo pratim nova izdanja u poslednje vreme.

Skinuo sam neki dan Dragon Age Inquisition...koje razocarenje, kakav haotican kombat, uzas. A gluma likova, pogotovo glavnog lika...pa to kao da se neko sprda jebote, a ne kao da je Bioware pravio.

darkest dungeon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se.

 

Crysis 2 sam igrao prošle godine, baš baš dobra igra, nikako da nabavim trojku, ako neko zna neki pouzdan link neka ga šibne ovde!

 

Meni je to neopevano smece od igre. Prva polovina igre je ocajna, kasnije postaje podnosljivo. Kec je sjajan, a trojke se apsolutno ne secam.

 

svako ko je preskočio poslednjeg vulfenštejna i dlc za njega, treba da ga obrne.

po meni najbolji šuter u poslednjih nekoliko godina.

 

Igrao sam, ok je ali generalno nista posebno. DLC nisam, obrisao sam igru a mrzi me da da skidam komplet sve ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, ovo neka ludacka koljacina! Overicu, deluje zabavno.

 

Ma zainteresovao me Wolfenstein poslednji, dobra je igra, samo kazem da nije nista epohalno, definitivno sam ocekivao vise. A vidim sada da je ovaj The Old Blood standalone, e onda cu ga overiti.

 

Sta da skidam, Codex ili nosTEAM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se sere vise od Ubisofta i njihove manicne reciklaze igara koje su nekada davno zapravo i imale kul premisu (Far Cry, Assassin's Creed). Ljudi uopste nemaju meru, zajebali su i Call of Duty sa idejom da od dve igre moze da se napravi 50.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesi igrao stalkera lemi?

 

Jesam.

 

po prvim utiscima far cry: primal deluje kao užasan grajnd fest.

mada to je i očekivano.

 

Ma i cetvorka je trt mrt. Igrao sam je par dana i batalio. Nije igra losa, ali je apsolutna i potpuna kopija trojke, sa tim sto je trojka imala i bolju pricu i bolje likove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i trojka me je opasno smorila na prvom ostrvu, kad sam prešao na drugo i video opet sve u krug, shiftdelete. 4ku nisam ni probao, možda sam mogao onu foru kad sednem s njim u kafani da ga sačekam 10 minuta da se vrati da insta pređem igru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...