Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Ja verujem da Final Fantasy XV će biti ili najbolja igra ikada, ili igra koja će uništiti jednu franšizu koja traje već 30 godina.

Količina deoma koji su izbacili do sada, i način na koji slušaju kritiku samih igrača je pohvalna, ali defintivno odaje utisak da ne mogu da se izbore sa svim problemima koje donasi jedan tako ambiciozan projekat. Posle odigranih svh deoma koji su do sada izbacili, nemam tačno razradjeno mišljenje. Kako izadje jedan demo, tako se tolko oduševim sa svime što vidim od grafike, do mehanike igre do samih karaktera. I onda izadje drugi demo i borba bude tolko krzava i spora, sa brojnim još nedostacima i onda ponovo sledeći me oduševi... i tako u krug.

 

Tako da čeka se taj 29i novmebar, i nada se najboljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj link za igru i krek

 

kad smo kod Vulfenštajna

 

odigrao sam u poslednjih nekoliko meseci Wolfenstein iz 2009, The New Order i The New Blood

 

igra iz 2009. je smeće

 

The New Order dosadan, posebno je besmisleno odlaženje u svemir i vraćanje

igra je laka jedino sam se na mostu napatio (kad treba da se dođe do vagona koji je ostao da visi)

 

The New Blood je još i najzanimljivija igra od pomenutih, ali je kratka

nivo sa zombijima je potpuno nepotreban

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako mu skresaše 24 giga?

nema veze, nek čuka pola dana

ionako instaliram igre na eksterni, neće smetati

 

Return to Castle je neuporedivo bolji od svega što je posle izašlo

igra koja je izazivala jezu,a bila dosta teška u nekim delovima

ovo sad je samo ceđenje suve drenovine

 

prvi host - 40 giga na uploaded - :lol:

 

mislim da ne bih doživeo da se to skine u free modu

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, opicite Slain: Back from Hell.. totalno gotivna side scroller 2d platforma/beat them up. Jes da je grafika retro ali je do jaja uradjena i igra je upeglana sjajno, sto se tice fajta i platformisanja, a pritom je i muziku radio lik iz Celtic Frosta, tako da je prikladno lozacka.

 

Znaci mnogo hvala na ovome. Bas mi se svidja igra, jos sam sad kupio dzojped, uzivam samo tako.

Edited by Phallusifer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conspiracy.. hacking grupa, ljudi zaista jesu krekovali Denuvo, sto znaci, za sada, RoTR, DOOM i Inside, ali problem je sto mislim da rade divljacki tj. jedan po jedan trigger, tako da im treba MNOGO vremena da krekuju svaku igricu, mada doduse kapiram postaje brze sa svakim novim krekom. Likovi su do sada jedini zapravo pobedili Denuvo, ali ide jaaako sporo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...