Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Bravo Dimone! No da te priupitam jesi li izvukao pravi kraj? :obrv:

 

Sada nađi Chrono Cross i uživaj u duhovnom nastavku sa skoro 100 likova i isto toliko krajeva (lažem glavni tok priče ih ima oko 6 ako me sećanje služi, ali svaki od likova ima određeni kraj, pa ima veliki replay value)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, težak propust, to mi je bio jedan od omiljenih ps1 jrpg. Sećam se da sam baš izanđao diskove od korišćenja.

 

I OST je jedan od onih koji se teško zaboravljaju i mogu mimo igre da se slušaju:

 

 

Ne bih voleo da dobij kakvo skrnavo reizdanje kao što Square Enix sada postupa sa FF7 remasterom.

 

Eventualno da se digne rezolucija na 720p i dalje sve u igri može da bude pristojno, pozadine su ručno naslikane, a pikselizacija tu i tamo zasmeta. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bezi, vec i CT ima previse krajeva, imam PS1 ali mislim da ne smem da se hvatam u takav projekat, Cross ce da saceka. Btw rekao bih da nije duhovni nego proper nastavak ^^

 

Bezi, vec i CT ima previse krajeva, imam PS1 ali mislim da ne smem da se hvatam u takav projekat, Cross ce da saceka.

 

Nisam ja generalno jrpg fan, hteo sam bas Fainaru Fantasi serijal da odigram, presao keca na androidu, dvojku na PSP emulatoru krenuo i nisam vise mogao da podnesem random encounter jebeni. To je mnogo elegantnije reseno u Chrono Trigger, lepo setas world mapom kao covek, ovamo ako neam airship bolje da se utepam nego da putujem do planine.

Zapravo i nije glavni razlog sto sam zajebo FFII sama igra, nego sto sam radio jebene Arcane Sanctuary (d2 <3 :D) ultimate weapon questove (koji su dodati za PSP verziju), pa se smorio uzasno, jezivo su dosadni i repetitivni. Dakle vise me je zajebao ocd nego sama igra.

Za Chrono Trigger mi zato bilo bolje sto sam igrao SNES a ne NDS verziju jer u njoj ima na kraju onaj Dimensional Vortex, al' sad mi malo zao, odigrao bih ga xD

 

Inace sam CT presao na "John SNES" android emulatoru, kul je.

 

Pola ovoga sam napisao juce i blejalo mi u telefonu nepostovano xD

 

Btw, to petljanje sa SNES emulatorom je krenulo zbog one Mario Kart price na winamp vs foobar temi xD

Igrao sam dosta Super Mario Kart, fantastican je, mozda smesno malo reci, ali odradjena je fizika kao za simulaciju skoro, a do jaja zabavno za igranje, pokidali su ga.

Crash Team Racing je prekopiran Super Mario Kart gameplay + oni boostovi tokom drifta, pravi SMK klon za novu generaciju konzola. Ostaje malo tugica sto nije nikad izasao Nintendo PlayStation, al' ajd, dobismo ovako dve konzole, mada nisam nikad igrao nijedan N64 naslov, nemam utisak iz prve ruke kakva je konzola.

 

Evo vam jedna istorijska slicica za kraj

 

1.0.jpg

 

 

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

čekaj da izađe ff7, pa da sudimo :D

mada, to već nije remaster, već potpuni remake.

 

pazi, capcom je solidno odradio posao sa re remasterima (zero i kec), čeka se dvojka sad... :)

bilo bi kul da na sličan način odrade ovo.

 

Cega zero? Final Fantasy type-0?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Voivod #endings:

xD

 

Gledao sam glavni kraj, ne znam koji ti je to 'pravi', onaj 'developer ending'?

 

Procitao sam sta se dogadja u ostalim zavrsecima, veliki broj su male varijacije, mrzelo me da gledam

 

 

 

Dodjite, priidjite!

 

na teme o igra(rija)ma

 

-Saša Furunović

 

Evo sad procitah da je sistem borbe koriscen u Chrono Trigger napravljen jos za Final Fantasy IV

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...