Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Ufff sredinom devedesetih SEGA Mega se igrala sve u šesnes, bežalo se sa časova, pa pravac u one (kućne :bigblue:) igraonice.. Najviše se pičio MK 1,2,3, zatim sportske NBA Jam, fifa itd. Kod mene na gajbi sam više voleo avanturističke tipa Castlevania, Miladin, razne crtane likove.. Sonica nikada nešto preterano nisam voleo. Posebno bih izdvojio Phantom 2040, mnogo dobra igrica, baš zanimljiva i prilično obimna i zaebana, a vrlo potcenjena, ne znam dal je uopšte neko sem mene igrao :bigblue:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Auuuu koliko dobro novi Metro izgleda, ali verujem da će mi za to trebati nova makina.. Jbt nisam još ni onaj Last Light odigro, a planiram godinama.. Kec jedna od najboljih post-apokaliptik igrica ikada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu koliko dobro novi Metro izgleda, ali verujem da će mi za to trebati nova makina.. Jbt nisam još ni onaj Last Light odigro, a planiram godinama.. Kec jedna od najboljih post-apokaliptik igrica ikada

 

mislim da neće biti zahtevna igra, zato što je endžin skalabilan i ranije igre su bile odlično optimizovane. verovatno će sa nekim minimumom detalja biti na nivou last light na mid/high

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jeste zajebana, prava hororčina, sa sumornom, creepy atmosferom ništavila, a onda odjednom nagrnu spodobe razne, da se naježiš..

 

taj fazon, ima da igram Farming Simulator posle ovoga :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da neće biti zahtevna igra, zato što je endžin skalabilan i ranije igre su bile odlično optimizovane. verovatno će sa nekim minimumom detalja biti na nivou last light na mid/high

 

To bi baš bilo guba

 

taj fazon, ima da igram Farming Simulator posle ovoga :mrgreen:

 

:haha: :haha: :haha:

 

Malo relaksacije da te ne strefi srčka, mislim da je jedino u Alien vs. Predator 2 i 3 grdja situacija, u human (singl plejer naravno) modu, kad se spuštaš u one njihove jazbine, pa još nestane struje, samo čuješ pi pi pi pipipipipi.. idi bre u qrac. Nažalost (ili radost :mrgreen:) nikako da se nakanim da odigram Dead Space kako valja, to je tek boleština..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...