Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Istina! :D

 

Mada..magla,sneg...to bi posmatrala kroz prozor is tople sobice i to..

 

Ovo suvo vreme je odlichno za bleju napolju..Pivo i suve stepenice neke zgrade... :rockdevil:

 

Nadam se samo da ne sedis direktno na stepenicama, vec da imas neku podlogu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kvarcna pec ukoliko ne postoji centralno ili etazno :bigblue:

 

 

Imam etazno,al je skupo za kucu od 150 kvadrata da se non-stop greje.

Imam i mobilni radiJator..ali nije problem u tome.

Nego u zidovima.

Nema izolacije..Ni spoljasnje ni unutrashnje..

Tako reci,imam shuplje zidove.... :mrgreen:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse je toplo za ovo doba godine i to nije dobro, uopste. A preko medija se servira ljudima kako je ovo ''lepo'' vreme. To govore i zimi, kada budu nenormalno topli dani. Kao ''lepo'' je vreme. Nekome mozda i jeste, ali u svakom slucaju nije normalno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previse je toplo za ovo doba godine i to nije dobro, uopste. A preko medija se servira ljudima kako je ovo ''lepo'' vreme. To govore i zimi, kada budu nenormalno topli dani. Kao ''lepo'' je vreme. Nekome mozda i jeste, ali u svakom slucaju nije normalno.

Ne znam da li je normanlno ili ne, ali nije nista novo. Bas mi je keva sinoc pricala, ja sam rodjen u Novembru (pre 27 godina), kaze da je 19. Novembra otisla u porodiliste, u suknji. Bilo jako toplo. Mada, vec kad se vratila, apo je sneg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz vršca? bravo. to je muška tura.

sećam se da je 2006 novembar bio ovako topao. mada, bilo je malo zubatije sunce. i duvala vetruština po banatu, al sam se dobro preznojila dok smo završili oko kuće sve što smo radili. čak sam i pocrnela :) banat, novembar. da ne poveruješ

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz vršca? bravo. to je muška tura.

sećam se da je 2006 novembar bio ovako topao. mada, bilo je malo zubatije sunce. i duvala vetruština po banatu, al sam se dobro preznojila dok smo završili oko kuće sve što smo radili. čak sam i pocrnela :) banat, novembar. da ne poveruješ

 

umeo sam ja letos i po 50 da raspalim.Inace Vrsac je jeben sa vetrovima,duva najjace u celoj zemlji.Jedne godine je duvao 360 dana.a secam se deda mi je pricao davno bese,tako jak vetar je duvao da je skidao malter sa kuca...

 

Jesil prošvercovo kog rumuna usput bem li ti sunac? :mrgreen:

 

Ma gde da ih turim bez pasosa :)

Da je neka rumunka dobra pa ajd,al i one su se raspale

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...