Jump to content

Vrućina, 'ladnoća i ostale vremenske (ne)prilike


Dead Man Walking

Recommended Posts

Leto >>>> Zima

 

Sise i dupeta, laka odeća, fantastične noći i bleja, kupanje, ekspresno sušenje stvari na štriku, sladoled, sedenje u gaćama, i još mnogo toga.

Plus uvek dignuta kita.

 

Leti kad ustaneš, samo navučeš šorc i obučen si. Zimi ustaneš, pa dok navučeš 10 kila odeće na sebe, pa dok sereš, pa dok skineš 10 kila odeće sa sebe da se istuširaš, pa dok ponovo navučeš deset kila odeće na sebe, pa dok nos'te se u pizdu materinu. Crknite ako vam je vruće, sad je summer time. Gole noge, sise i dupeta.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plus uvek dignuta kita.

 

Leti kad ustaneš, samo navučeš šorc i obučen si. Zimi ustaneš, pa dok navučeš 10 kila odeće na sebe, pa dok sereš, pa dok skineš 10 kila odeće sa sebe da se istuširaš, pa dok ponovo navučeš deset kila odeće na sebe, pa dok nos'te se u pizdu materinu. Crknite ako vam je vruće, sad je summer time. Gole noge, sise i dupeta.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nogatare krakate povraca mi se vise od zenskih nogu

Pa kad si gej.

 

Jedno vreme je u Novom Sadu bila moda da se nose bele providne pantalone i tange. Šta sam se dupeta nagledao tad, jbt. JEdnoj ribi na faksu je čak i pička sevnula. Stoji ona sva puna sebe na nekom stepeništu, pička seva, a ona ne konta.

 

Jedino mi se život zgadio kad sam video lika u tangama, ali sam ga brzo zaboravio, čim je prošla prva riba.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...