Jump to content

Satanizam


Recommended Posts

Nece ti niti jasno dok ne procitas knjigu. Prosvetljenje ne dolazi samo. :)

 

Ali ja zelim SAZNANJE! Odmah! :)

 

Owo mi je 4 put da chitam ja knjigu...malo glupo ali eto dosadno mi je a wecj sam swe knjige koje imam da me zanimaju prochitala...he,he

Au devojko, tolike knjige napisane a ti tako nesto da izjavis..ali jos si mala, sve ti se oprasta :mhihi:

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

He,he pa chitala sam ja i druge knjige...A wi? Mada ne chitam mnogo...A lepo shto mi se oprashta... :rolleyes:

 

Ma, samo kazem da nemas potrebe da takve knjige citas vise puta, iako je lepo sto si shvatila da su sekte lose. To je najvaznije. Ne znam sta da ti preporucim, svako cita sta voli, a ovo i nije tema za to. Cinjenica je da si dosla na forum i da postujes samo na temi o satanizmu, ljudi ce svasta pomisliti :D Salim se. :)

 

edit: ma skapirao te je on ;)

Edited by Varg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa owde ima puuno tema i ne znam na koju da odem a trenutno sam na owoj ali wecj gledam i neke druge mada ih ima stwarno puno... A stwarno nisam tip dewojke koja se pali na sekte i tako to...

 

Ali ipak...metal is forever   :rockdevil:

 

E pa, samo raspali po drugim temama :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu da se zdruzim sa Him-om jebote!

 

Radije biras svoju smrt? Nece ti cika Valo nista, nije on satanista. :)

 

Inace, HIM je tipican satanski bend, to govori pre svega i sam naziv benda. Ocigledno su u pitanju losi momci, a mislim da se i drogiraju :no:

 

Drogirasi. Demoni. Licimuri. MILIONERI! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"losi momci"... :)

Pa jesu, to je novi pravac satanizma, znate onaj njihov znak, novi brend, bla bla, mislim da su dva clana u braku (ako se nisam zajebala pri primopredaji informacija), najgori od svu decu, pa ko Bitlsi, samo new wave...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...