Jump to content

Satanizam


Recommended Posts

Pa ewo i ja da se u8bacim...imam jedan problem...Owako...Ja sam metalka i uwek nosim ogrlicu sa priweskom pentagrama...mnogi me zbog sweka chudno gledaju ali meni to iskreno ni ne smeta.Niko mi zbog swega toga nikada nije ni prigoworio ali me je jednom jedan drug pitao "zashto nosim to sranje(pentagram)a ne krst da nisam mozhda u nekoj sekti?" Nisam mu odgoworila ali ja niti sam u sekti niti nosim okrenut pentagram...I da da wam preporuchim knjigu "znak satane" meni se swidja.

 

:rockdevil:

 

dete ne pali se previse.odavno je proslo vreme tih manijackih fora.samo jos poneki primat kao ti odluta sa staze.

slusaj taj hevi i power,skockaj se fensi i zajebi pentagrame

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам и ја један проблем... Овако... Мислим да сам, у једном кафеу, сео на даске (од ВЦ шоље) на којој је био нечији ејакулат. Јеби га, притерало ме, па нисам имао времена за размишљање. Седох и обавих и то је то. Није било воде па сам изашао напоље прљавих руку. Током облачења сам приметио (и пипнуо, што је најгоре) необичну слузаву течност на својој задњици. Олакшан и задовољан, нисам томе придавао значај. Тек кад сам стигао кући, по траговим (тврдокорна мрља) сам скапирао о чему се ради. Проблем је што сам, по изласку из ВЦ, одмах запалио цигарету. Они паметнији ће одмах скапирати да сам тиме, не знајући, размазао ону течност по филтеру, а касније исти држао у устима. Та цигарета је, а то је срж проблема, имала необично леп укус, можда најлепши до сада. Такође, осетио сам се боље, слободно, више се нисам плашио, поносно сам испрсио груди и шетао гледајући људе око себе. Приметио сам да ме је неколицина мушкараца гледала и то ми је МНОГО пријало. Нисам више обраћао пажњу на дрољетине са полуголим сисетинама и крушкастим дупетима. Тај дивни осећај ме и даље држи. Нико ми није скренуо пажњу да сам другачији, али ја се тако осећам. Читао сам неке текстове по Нету, али и даље немам одговор на најважније питање - јесам ли ја геј? Молим те помози ми, препоручи ми какву књигу. Хвала унапред.

 

Искрено твој,

М.

 

:rockdevil::redface:

 

Nisi gej, ali si skoro sigurno trudan. Zato ti savetujem da se sto pre i bez odlaganja obratis ginekologu.

 

Iskreno tvoja,

Tetka Marija

Share this post


Link to post
Share on other sites

dete ne pali se previse.odavno je proslo vreme tih manijackih fora.samo jos poneki primat kao ti odluta sa staze.

slusaj taj hevi i power,skockaj se fensi i zajebi pentagrame

 

 

princ u malom :)

:) :) :) i ja to hteo da kazem

 

Booooooondage.

GOOOOOOOOOOOOAT ZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMBIIIIIIIIIIIIIIIIE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ostavite jadno celjade na miru, pogani matorci... :)

 

dete ne pali se previse.odavno je proslo vreme tih manijackih fora.samo jos poneki primat kao ti odluta sa staze.

slusaj taj hevi i power,skockaj se fensi i zajebi pentagrame

 

Ti i dalje drvis o tome, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

VENERATIO DIABOLI!!!!! :rockdevil:

 

 

Pa ewo i ja da se u8bacim...imam jedan problem...Owako...Ja sam metalka i uwek nosim ogrlicu sa priweskom pentagrama...mnogi me zbog sweka chudno gledaju ali meni to iskreno ni ne smeta.Niko mi zbog swega toga nikada nije ni prigoworio ali me je jednom jedan drug pitao "zashto nosim to sranje(pentagram)a ne krst da nisam mozhda u nekoj sekti?" Nisam mu odgoworila ali ja niti sam u sekti niti nosim okrenut pentagram...I da da wam preporuchim knjigu "znak satane" meni se swidja.

 

:rockdevil:

 

My daughter ask for thy self another kingdom! Mani se tih stvari. Nego krst i kajlu i srebrne patike! :rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostavite palog andzela na miru, jeste li me cHuli bJezobraznici??!111 Ne diskriminujte je zato sto woli mJetal i Sotonu, ko je vama ishta skriwio? :no: Ja sam u ranim danima izlazio na groblje sa crnim swecama, ali ondaK sam shvatijo da to neje osJecaj koji sam trazijo, pa sam ondaK poceo ici po pecinama, i ureziwati rune i crtati pracoweka... :rockdevil: Tako sam se snasao sa mojom cybergoth ekipom, sa kojima idem po koncertima kao sto su Bjethor, May result, Necrophagist, BurzhuJ, Overkill, In Flames, Simargal, Partibrejkersi, NadimaC, a vi tu pljujete po sotoni, kako was nije sramota? Ako neko woli na groblje, to je njegov i samo njegov izbor, jel mecujete?? :mad: Ja mislim da je enerdzi dischardz bolji u pecini, ali swakom swoje! :rockdevil:

Pentagram RULEZ! :rockdevil:

 

Falen Andzel, u kojoj bibiloteci si ti svoju knjigu nasla, da ne bih lutao? Bio sam tamo kod platoua i nesam mogao da nadjem... :sad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali nposto je ovo debilnije od teme o npr carapama, kapiram da sam od sada stalni gost :D

 

zar ima tema o carapama?

 

ako nema, treba je hitno otvoriti!ne znam zasto,ali osecam da treba!

 

jebote, ja nisam zalzio na ovaj podforum misleci da se ovde vode neke suvoparne religijske rasprave koje, kao i uvek, ne vode nicemu.

 

ja o satanizmu uvek sa uvazavanjem i ristekpom!

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...