Jump to content

Satanizam


Recommended Posts

Deco, Satanu je bog isterao iz raja zato što bog nije hteo da ima konkurenciju.

Priklonite mu se i imaćete šta god poželite. On vlada milosrđem, on vlada spokojem, u njegovim odajama ćete naći lek u svim bludnostima o kojima ste maštali.

Deco, opametite se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je elfov post opametio. Od sada cu svoj zivot posvetiti bludu.

 

Hail satan.

 

 

@varg naravno da nisi, covek je samo zivotinja koja hoda na dve noge. Imamo pravo da bludnicimo.

Hail satan.

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А још увек нема сатаниста да постују овде..

Nemoj mi reci da ocekujes na ovom forumu post 'Cao, ja sam Miki, i satanista sam". :rolleyes:

Prvo moras definisati satanistu, al bez zajebancije

Edited by deadsy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam satanista,vise sam ,nazovi,ateista ali me je uvek interesovalo po kojim principima zive i vode se oni sto se smatraju satanistima.Imam drugara koji se naziva satanista ali nikada nisam primetio da se nesto radikalno drugacije ponasa ili ophodi prema ljudima.Gledajuci ga skontas da je primio tu foru iz black metal-a,ali ono su psiho likovi koji su popucali od kojecega i njih bi skontao,ali ove nazovi sataniste nikid necu moci.zato me i interesuje odgovor na moje pitanje,ali da nije vezan za muziku vec pravo verovanje u Satanu.

 

All well in... :twisted:

 

Alucard Earl of Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ja nisam satanista,vise sam ,nazovi,ateista ali me je uvek interesovalo po kojim principima zive i vode se oni sto se smatraju satanistima.Imam drugara koji se naziva satanista ali nikada nisam primetio da se nesto radikalno drugacije ponasa ili ophodi prema ljudima.Gledajuci ga skontas da je primio tu foru iz black metal-a,ali ono su psiho likovi koji su popucali od kojecega i njih bi skontao,ali ove nazovi sataniste nikid necu moci.zato me i interesuje odgovor na moje pitanje,ali da nije vezan za muziku vec pravo verovanje u Satanu.

 

All well in... :twisted:

 

Alucard Earl of Black

 

ja jesam satanista i worshipujem satanino nechastivo ime...zivim po principima akumulacije lesa u aluvijalnim ravnima!

 

primio sam foru od ovih momaka:

 

nocturnaaaaaal!!!!

 

satan is the majestic ablaze in the northern sky of necrolusting winds of heghosthaden and possesed unholy pantheon of might!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I hriscanstvo je svojevrsni trend. A ne vidim sto je worshipovanje djavola gore od worhispovanja jahvea? Ista stvar, razlicite strane.

 

Haha, tako nekako. Mada bi to pre bio neki dualistički gnosticizam, a znaš da u hrišćanstvu Đavo ipak nije u istoj ravni sa Bogom, nego njega Bog pušta da postoji da vidimo da li smo mu verni ili ćemo pasti u greh.

 

A da, i kosti dinosaurusa su tu iz istog razloga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, tako nekako. Mada bi to pre bio neki dualistički gnosticizam, a znaš da u hrišćanstvu Đavo ipak nije u istoj ravni sa Bogom, nego njega Bog pušta da postoji da vidimo da li smo mu verni ili ćemo pasti u greh.

 

A da, i kosti dinosaurusa su tu iz istog razloga :)

To ih je satana pokopavao :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ti ne slushash zapadnu muziku...

 

pa slusam neku zapadnu muziku ali nije stvar u tome.stvar je vrednostima koje postujemo u nasem nacinu zivota.mozda ja slusam recimo future pop,metal,pank,industrial ali nikako ne smatram da me to definise kao osobu na neki nacin niti se trudim da budem u nekom trendu koji prati te muzicke pravce.uprkos tome sto slusam tu muziku ja znam da sam mesavina srpske,ceshke i madjarske krvi i nista nemoze to da promeni.satanizam je trend sa zapada isto kao i gledanje povrsnih holivudskih filmova i prihvatanje americkih ispraznih liberalnih vrednosti.satanizam promovise liberalne vrednosti,hedonizam i okrece ljude od tradicije i nacije i zbog toga ga treba ukloniti

 

I hriscanstvo je svojevrsni trend. A ne vidim sto je worshipovanje djavola gore od worhispovanja jahvea? Ista stvar, razlicite strane.

 

trend je po svojoj definiciji nesto sto je kratkog daha a hriscanstvo opstaje vec 2000 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...