Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Sa teme Koji ste poslednji original disk nabavili, Gojkov tribute Tesinim postovima.

 

ja sam kupio svoj prvi orginal cd.sreo sam nekog lika sto svira gajde u knez mihajlovoj zove se voja gajdas i on mi je prodao za 200 dinara jako dobar cd gde on svira gajde.samo budala bi dala za neki tamo metal bend hiljadu i nesto za orginal kada mozes da kupis za 200 takav kvalitet.inace sad bas slusam disk i mogu reci da je jako kvalitetan.lik usput i pravi i prodaje gajde.evo link ka novinskom clanku o liku http://www.gradjanski.co.yu/navigacija.php...p;najcitanije=1

 

 

Pa dobro, svako je ponekad dobio želju da kupi disk od čika Voje, skine se, natakne ga na kitu (mislim disk, ne čika Voju) i skakuće go unaokolo. Jeste malo nepristojno, ali je super, onako, oseti se čovek slobodnim. Čika Voja pravi jako romantičnu muziku i ja ovo gore radim kad želim da se osetim romantično. Ali i dalje ne znam kako neko može da bude takav debil da daje hiljadu i nešto dinara za metal original kada za te pare može da kupi svazilendski folk, koji je mnogo kvalitetnija muzika. Mada, Svazilend mislim da nije baš dobra zemlja. Čuo sam da su ubijali neke izbeglice i to.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskusija sa pjurskora. :)

 

Jbg, njima je lakse da im neko gurne prst u dupe, nego nama. :P

 

Edit: kad god sam to trazio od svoje devojke, nije htela.

 

 

ne pitaj nego samo gurni brate

dobro, nije svejedno u kakvoj situaciji, ali ako je u toku seksa(ako je ona gore recimo) nece pretjerano obratiti paznju kazem ti ja

osim ako bas nece, onda moras postepeno da navikavas djevojku, na primjer tokom kunilingusa milovanje i masiranje anusa je dobra ideja itd

 

 

Stvarno ne razumem zasto je devojkama cudno kad im zatrazis da ti gurnu prst u dupe :zuba:

 

 

cek, cek, vi pricate o guranju prstiju u sopstveno dupe?

 

 

A na sta si ti mislio? :huh:

 

hahah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je xrana?

 

Zasto se ljudi trude da budu sto veci retardi?

 

ЗаТО SHтО јЕ тО INнн. braTe, kakO нЕ КаПиРАш? КСрана Је кВлТ.

 

Вода је GaY aЛи WОdA jE ЖивОТ.

 

 

...#PoL@rrotoR...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa teme o satanizmu:

 

Rogozube jel ti pišeš samo sok od đumbira?

 

 

:krvopije:

 

pa mora piti krv Hristovu...

 

btw pravi razlog zašto biti hrišćanin - oni kad piju krv Hristovu u stvari piju vino, a kad satanisti piju krv, oni piju pravu krv. Pa vi vidite koja vjera je bolja :)

 

Ja sam pre često pio krv Isusovu al uglavnom onu po 100 dinara. Za kvalitetniju nisam nikad imao para. Sad uglavnom pijem pivo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
sve nacije u evropi su ratovale medju sobom.istom ovom logikom bi francuzi mogli da mrze nemce.svaka nacija je ratovala sa okolnim nacijama i nema nista lose u tome.albanci su prirodno ruzni i inferiorni

 

ja vise necu dolaziti na ovu temu jer ste svi ovde rasisti i komunjare.mogu da mi pushe kurac svi koji mrze madjare ili vole shiptare.madjarska madjarima,srbija srbima a shiptarima metak

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Man... znam da je JAVNI forum ali nije JAVNI WC pa da svakakva sranja iznosis uvijajuci ih u skarletne omote... Ostavi me Nice-a, ne volim toliko Nice-a koliko mi se svidjao citat ! Ne volim ni filozofiju kad smo do toga vec ! LEAVE ME ALONE !!! Please ne obracaj mi se vise...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

o bre, stvarno je mudroserendanje ovdje na djelu, oprostite mi, ali tako je.

 

Gojko je jasno razdvojio cilj i smisao jer i jesu odvojeni! Tvoj cilj je spoznati - sebe, druge ljude, svijet oko sebe.... ali spoznati ŠTA? Šta ćeš to znati? To je smisao.

 

Cilj je spoznati smisao, ali u trenutku kad ti sebi zadaš taj cilj, ti uopšte ne znaš šta je smisao. Znaš samo da ti je cilj smisao.

 

Idem sad da kenjam.

:) :) :)

 

edit: sa teme smizao zivota

Edited by Mistress Burzum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim jos niko ne pise sigurno gde misle da sviraju... i zar vi stvarno verujete da oni mogu da popune nesto vise od skc-a. ... ja vidim ovu pricu oko koncerta kao deo propagande rezima na vlasti... a posle se sve zavrsi kao i oni mogi prethodni konceri sto su otkazivani ove godine. Zasto taj ac/dc bas da trazi stadione?!... mutno je to mnogo... kao da su to smislili mafioze zeka i bjeka i curka (koji jos vode klub iz humske, a vidim da utokas zeka ima svoje sledbenike i na forumu)

Ako bi svirali na groblju to bi bilo verovatno u talu sa politickim vrhom zarad pranja novca...a sva ostala vecina crveno-belog naroda znaci treba da im dolazi i finansira tak projekat zaglupljivanja naroda koji krade i namesta utakmice.

A da ne govorim o odvratnoj medijskoj promociji kao ono sa metalkom kojoj su trpali ruzne dresove kluba da bi se ovi slikali, a posle su ih lars i ekipa verovatno jednokratno iskoristili kao toalet papir.

Sto se tice Marakane.. znam da je ogromna vecina navijaca Zvezde protiv bilo kakvih koncerata posle onih proslih koji su nam upopastili travu, Oni kojima je Zvezda i fudbal bitniji od bilo kakve muzike (a tu racunam i sebe) ne mogu da shvate drskost i pravo nekog tamo stranog tela da se siri i dovlaci razne idiote po nasoj kuci, neki u samom klubu mozda i promene misljenje uz ogromnu novcanu nadoknadu ili garanciju titulama od strane drzave... ali ja znajuci da nam ni jedan koncert nije doneo nista dobro posle, ne bih verovao ovoj korumpiranoj tadicevoj drzavi.

Sad se verovatno pitate ko sam to ja da se mesam u sve ovo, jeste da ja pisem u svoje ime.. ali da podsetim sve da sam slicno ovome svojevremeno postovao par negativnih komentara na jednom drugom forumu protiv dolaska Kiss-a.. i njihovih crono-belih maski i sta se desilo... Gene.S se prepao :evotigana:

 

Mozda da su u pitanju koncerti Slayera ili Iron maiden... mozda bi i presao preko toga da sviraju na marakani.. ali, da li su ovi zaista takve legende, o cemu oni pevaju imali smisla njihova muzika... sta je to crni led...niko to ne pita.. ali tu je pomodarstvo.

Oni su po mojim saznanjima deo globalnog masonskog programa kontrole uma i magijskog mega rituala, gde to vodi da ll je dobro po razvoj covecanstva, ja to ne mogu zasigurno da tvrdim, ali sigurno je da skracenica AC stoji za -Aleister Crowley - cuvenog prakticionara magike.. isto tako je bio i A.Cooper (koji nije isto dosao).. i mnogi drugi AntiChristi... Sad da li je Krouli pozitivan lik ili ne, ne tvrdim ni jedno...cak sam pomalo proucavao njegov lik i delo, ali prizivanje groma u nasem pravo-slavnom gradu...je kranje sumnjiv ritual slicno kao i naziv albuma.

 

i za kraj-- za ovaj poziv na bojkot sam bio podstaknut od strane pojedinih grobara koji najavljuju bojkot koncerta Hammerfall-a - istinskih rok umetnika, koji ne dobijaju zasluzenu medijsku paznju koja im pripada kao sto imaju ovi, tako da jos jednom kazem ove rasprave se ne bi ni vodile i ova zemlja bi bila mnogo lepsa srecnija i bogatija da nema tog vatikanskog kluba i stadiona jna. :twisted::rolleyes:

 

Znaci, uhvatio sam se za stomak  :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriki daje link za obavestenja Legacyja da se ukida prodaja karata na dan koncerta...

 

 

To sa ukidanjem prodaje karata na dan koncerta nisam bash razumeo! Shta mislite, da na dan koncerta bude besplatno ili da ne mozhe da se kupi na dan koncerta?

 

 

Svi koji nisu kupili kartu ce na dan koncerta moci besplatno da udju. Legacy je uvek mislio na one koji su bez kinte, nisu znali ili ih je jednostavno mrzelo da dovuku dupe do biletarnice.

 

 

To nema smisla jel ce onda svi da chekaju poslednji dan da udju besplatno i niko nece da kupi karte!

 

 

Pssssst...! To je tajna! Ne pricaj nikome!

 

 

Imamo ovde jedan klasičan slučaj mentalne retardacije®.

 

 

Slazem se .

Kako su glupi ! Pa niko im nece kupovati karte :D

 

 

Aman tise o tome!

 

:) :) :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol :) :) :)

 

EDIT: posto mene zanima samo sabaton i ja bih samo za njih kupio tu kartu, da li to znaci da ce izbacivaci da me izbace kad odgledam taj bend(kao npr za Eluviete) ili mogu da ostanem do kraja koncerta jer su karte na dan koncerta besplatne pa smem da gledam i druge bendove

 

 

Ne, besplatne su samo za jedan bend da vidiš. To je rešeno tako što će iznad ulaza biti ugrađen mentalni skener putem kojeg će organizator da očita tačno koji si ti bend naumio da gledaš, i kad taj bend prođe, dolazi obezbeđenje i izbacuje te napolje.

 

 

znaci isto kao i na Kreatoru(s' tim sto su se na Kreatoru kupovale (tj placale) karte i poslednji dan) ?

 

 

Jeste, samo sa mentalnim skenerom.

 

Nastavak.Legasi i mentalni skeneri. :)

 

EDIT-

Ljudi moji, pa ovo je sjajno. Sad čujem da ne samo da će karte na dan koncerta biti besplatne, nego će organizator po istoj ceni da ih otkupljuje posle koncerta! Dakle ne samo da ćete moći besplatno da uđete ako kupite kartu na dan koncerta za džabe, nego će vam organizator posle i vratiti te pare!

 

Svaka čast Legasi!

 

P.S. To ne znači da nećete biti izbačeni, skener je neumoljiv.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šta to tebe briga što je polzović "stage manager" duginog posela? kao srozao se? ako je njemu lepo šta nas ima da boli kurac zbog toga a i ti si radila na sos kanalizaciji pa bismo i tu mogli da kažemo koju reč ali nećemo jer je nova godina a i tako si nam lepo čestitala :)

 

 

 

:lol:

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos uvek nepoznata grupa iz Belgije. Sviraju neki expermintalni/post-metal. Neznam gde moze da se nabavi njihov jedini album IONESCO ,ali ono sto me je privuklo za ovaj bend je pesma Deja Vu.

 

Poslusajte ih pa recite sta mislite.

http://www.myspace.com/maudlinrocks

 

Ako se nekom svidi i slucajno zeli pesmu, nek mi kaze pa cu je ja uploudovati, nasao sam je pre skoro godinu dana dok im je radio web-sajt, mogla je da se downlouduje.

 

Sve jedno veoma interesantan bend koji ce ako budu imali srece napraviti finu karijeru, vokalista Cult of Lune ih je isto veoma nahvalio.

 

i da ako neko nadje link za Ionesco nek prosledi. :)

 

hey rather then downloading our album you can also buy it :meshuggah: but thanks anyway for finding our music and picking it up, we appreciate it!

ow, could you please translate what you're saying, i'd love to know peoples opinion.

anyway, all go to

www.ionesco.be

www.myspace.com/maudlinrocks

hope we'll be playing your country soon!!

 

rock on!!

davy & MAUDLIN

 

I onda Azal kao u moje ime prevodi:

A still unknown band from Belgium, the home of waffles, fictional detective Hercule Poirot and little else. They play some kind of experimental/post metal, whatever the fuck that means. I do not know where to find their only album IONESCO, I guess their distribution sucks ass, but what attracted me to the band was their song Deja Vu, which though good, is not as good as the Yngwie Malmsteen song of the same name.

 

Have a listen and tell me what you think.

 

http://www.myspace.com/maudlinrocks

 

If someone likes it and wants the song, tell me and I will upload it, I found it about a year ago when their website was still working and it was available for download.

 

Anyway, it is a pretty interesting band that will make a fine career for themselves with any luck, the vocalist of Cult of Luna had nice things to say about them, not so much about their music, but mostly about how sexy he thinks they are, not in a gay way though.

 

and if someone finds a link for Ionesco, upload that shit pronto, spending money on music is so 1994. icon_smile.gif

 

:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

прометеус сликовито даје инструкцију на теми СИДА како треба да изгледа Принсова одабраница:

 

onda ti treba neka ispod staklenog zvona, koja nikad nije sjedila u autobusu pa nema picajzle. A i nema tu rupetinu zaraznu.

 

Ona ti otprilike ovako izgleda

 

picture_17.jpg

 

 

Rupa se može odvojiti i staviti u mašinu za suđe, osušiti i ponovo upotrebljavati.

 

најјаче сахрањивање Принца до сада. :) мораћемо да човека водимо на вопи да не помисли да га мрзимо или нешто...

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: posto mene zanima samo sabaton i ja bih samo za njih kupio tu kartu, da li to znaci da ce izbacivaci da me izbace kad odgledam taj bend(kao npr za Eluviete) ili mogu da ostanem do kraja koncerta jer su karte na dan koncerta besplatne pa smem da gledam i druge bendove

 

 

QUOTE (Gojko @ 29. 12. 2008, 00:25)

Ne, besplatne su samo za jedan bend da vidiš. To je rešeno tako što će iznad ulaza biti ugrađen mentalni skener putem kojeg će organizator da očita tačno koji si ti bend naumio da gledaš, i kad taj bend prođe, dolazi obezbeđenje i izbacuje te napolje.

 

 

QUOTE (Uruk Hai @ 29. 12. 2008, 00:32)

znaci isto kao i na Kreatoru(s' tim sto su se na Kreatoru kupovale (tj placale) karte i poslednji dan) ?

 

 

QUOTE (Gojko @ 29. 12. 2008, 00:42)

Jeste, samo sa mentalnim skenerom.

 

Nastavak.Legasi i mentalni skeneri.

 

EDIT-

QUOTE (Gojko @ 29. 12. 2008, 00:59)

Ljudi moji, pa ovo je sjajno. Sad čujem da ne samo da će karte na dan koncerta biti besplatne, nego će organizator po istoj ceni da ih otkupljuje posle koncerta! Dakle ne samo da ćete moći besplatno da uđete ako kupite kartu na dan koncerta za džabe, nego će vam organizator posle i vratiti te pare!

 

Svaka čast Legasi!

 

P.S. To ne znači da nećete biti izbačeni, skener je neumoljiv.

 

 

 

ja se stvarno izvinjavam sto samo postujem komentar na ovo, ali ovo je najbolja jebena stvar kju sam procitao na ovom forumu u 8 godina koliko sam clan!! ahahahaha!! CAAARSKI!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...