Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Preslusao sam Choronzon i Antichrist za sada, odusevljen sam svirkom, death i black plus malo prog tu i tamo pomesani na jednom mestu, cak su mi i vokali do jaja, ali me smaraju malo ove satanisticke lirike. :(

 

 

Gledaj na to sa vedrije strane - bolje satanističke nego hrišćanske :haha:

:mrgreen:

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi stivi1 kurvo mala,u prkno ti ga steram,da kroz grkljan ti izađe sa svim krajnici.

 

Elem,kao i svaki đentleman,ja bik predložio da ovaj forum umanji broj iskompleksiranih moderatora,koji osim banovanjem,prete smrću,bivenjem,silovanjem...a ondak zavirite u njihov profil i vidite da ni srednju nisu svršili.

 

Ovaj,elem,neću imenovati pojedine dijabole,ali paj ovako,ako se taj neki oseti prozvanim,znaći da sam mu ga dobro pristavio u prkno.

 

Meni će neko ovde da kaže da ne prozivam neke nezrele budale zbog nedolićnog ponašanja,i da idem da prićam svoje seksualne priće,jer sam u tome i najbolji.Paaa,fala na komplimentu,i jesam najbolji,jerbo svakoj stane u grlu,kad poćnem da je tandrljam.

Isti taj koji me je isprozivao,drka na moje priće,isti taj koji mene proziva kako sam nezreo,ide po forumu,i juri ljude koji nisu ''eltisti'' i zabranjuje im ulaze na pojedine forume jer nisu troo kao onaj Pogani ćelav ošišan,skoro da mozga,bez istog u glavi.Isti taj neki,koliko je zreo,svađa se s ljudima da l je koji bend bolji od ovogo ili onog,i koj se ne slaže s njim lupa mu warnove,i preti mu.

Vratimo se na Poganog,kako neko,ko peva,ćuj peva,skići o satanizmu,more nazvati bend 1389,kad je to godina kad su se Srbi borili pod znakom krsta za slobodu od turaka.Sve mi se više dojmi da je pogani foliranat,mali manji od onih sa ns plusa nekad,ali tu su negde.

Dalje,ja sam se osmelio naći njegov myspace stranicu,i imao sam šta ćuti.Ljudi moji,ako je ono nazvati muzikom,ja stvarno ne znam šta reći.Ono meni deluje kao da je snimano na nekoj svadbi,kad gomila gostiju u nemanju pića,poćne složno i sinhronizovano da lupa o sto,i da traži alkohol(btw.tako vam zvući Jocin bubanj),a ondak neka odveć pijana budala uleće u šatru i pušća kera i maćku da se unutra vijaju i kolju.I ono što ćujete,cićanje iu ropatanje,to vam je ustvari Prorokov vokal i đitro.A ja ne znam šta on Proriće,ali meni se javlja da je na putu da Postane Banjalućki Satan drugi deo.Stim što je Ivica imao smislene tekstove,dok Joca,pretpostavimo piše na nekoj livadi,dok mu koze i ovce puše,tekstove tipa:

 

"Serem,govno debelo,graške od pasulja,uh al se dobro jelo

Satana!

Na njivi baba se naguzila,mlohava sisa nabubrila,

ja joj prišo straga,

metno joj ga,

a ona tada,videla je vraga.

Postala je baba jaga,mome srcu draga,

Svake noći ona meni poji,

Jovane Satane,deder me oplodi"

 

Ako je to što on radi umetnost i muzika,daj svi da se kolektivno posamoubijamo.

To je samo predlog...malo treba uvesti normalu u ovaj forum.

Pozatvarati satanski i religijski obojene teme,jer privlaće masu mediokrtiteta,koji svesno ruše renome (ne mislim na izdavaćku kuću) ovog kultnog (nekad bijo) foruma,i koji su ovdekan samo da bi prozivali.

zabraniti otvaranje tema tipa,

da li ribe peru zube posle pušenja kurca

da li vam je veći pre ili posle plaknjavanja ladnom ili vrućom vodom

i ona sranja,tipa,šta ste jeli,kakvo vam je govno u zavisnosti da li jedete suvu ili kuvanu hranu,i tako to.

 

I na kraju,otvoriti (to bi trebalo) temu ''Plastićno ućimo da Pišemo-Jovan Pogani da se opismeni''.

 

Aj ćao.

 

Dakle vristim :haha::haha::haha:

  • Upvote 4
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Gojko!!! Ne pravi se pametan kad nisi.

 

 

virtouz (nl. virtuosus, tal. virtuoso)

čovek koji je u nekoj veštini ili umetnosti, naročito u muzici, dostigao savršenstvo, posebno u tehničkom pogledu.

 

Znaci kada kazes za coveka kaze se virtouz, a kada mu dajes epitet onda kazes virtuozan. Mala zamka za budale. :mhihi:

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo mi je šokantno da u Srbiji i dalje ljudi moraju u vojsku i da to kod vas još postoji. Kod nas toga već odavno nema i nema dilema po tom pitanju-))

 

 

pa vi nikad niste ni imali vojsku.

 

 

To odavno je 2008. godina.

 

:haha: :haha: :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Satanizam je veoma interesantan. Mada, satanizam je danas, u neku ruku, veoma drugačije shvaćen, možda i na neki preteran i loš način. Ali danas ljudi veruju u sve.

Satanizam je stariji od Hrišćanstva. Zato ne znam zašto ga ljudi shvataju kao koncept Hrišćanstva. Jer on to nije. Satanisti shvataju Lucifera kao stvarno biće. Uostalom, satanizam je jačanje i uzdizanje čovečanstva. Nisam nikakav satanista, ali dosta čitam o tome, iako su mi je zanimljivije paganstvo i religije nastale iz paganstva. Po nekim verovanjima, po nastanku Hrišćanstva, oni su sve paganske bogove "stastavili" i nazvali ga Lucifer, što malo ubija onu teoriju da je Lucifer neki anđeo i tako to. Po Satanizmu, Hrišćanstvo je stvoreno da zarobi ljude, vlada njima i njihovim umom. Sad je sve stvar šta ljudi imaju u svojoj glavi i kako svoj um koriste. Satanisti nisu ateisti. Svi ljudi imaju pravo da veruju u šta god oni žele, tako da je nametanje verovanja, religije i tako tih stvari totalno suvišno i neptrebno. Veruješ za sebe, ne za druge. A danas je Satanizam pretvoren u nešto vrlo loše. Ali dobro :DDD

 

Eto, malo sam pametovala, sada me napadnite ili kako već to ide...nova sam u ovome. :)

genijalno

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što rekoh u statusu, pun mi je kurac "satanista" koji se lože na kosovski boj, a svi znamo da se u tom boju ginulo za veru 'rišćansku. Vidim da ih ima puno na forumu, među "satanistima" sve sami ultra-nacionalisti. Najgori je onaj Vožd Jovan Pogani. Trebalo bi neko da došapne ovim klerofašistima iz Obraza i Dveri da je i Satana s njima, mislim da nisu provalili do sada.

 

SVAKA CAST!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kolko on to prodaje

ostavlja u tagu svoj sajt

toma panters sa farme,

Evo Vam Sajtovi

za 1200 internet preplate

Dodje vas 40din DVDMp3

1000puta veci izbor:

http://www.bunalti.com/

http://www.filestube.com/

http://newalbumreleases.net/

http://www.megadownload.net/

http://live-bootleg.blogspot.com/

http://metalwreck.blogspot.com/

http://www.metal4ever.net/

http://mp3db.ru/

http://www.vagos.fm/

http://www.freshwap.net/music/

http://www.dunyaezgileri.com/

 

JA SKIDAM Na toj

brzini 5gbDnevno.

 

Surovi strikes again :rockdevil:

 

Zbog pojedinih debila ne mozes vise ni sliku postaviti... :rolleyes: zato sam moju sklonila.

 

Retardi... Fuck off.

 

 

Obozavam da menjam (skoro) sve nijanse plave kose.

Posto je talasasta, cesto dozvoljavam frizerki da je fenira, citaj maltretira. :mhihi:

 

 

Najtaminija varijanta nijansiranja...

 

Nijansiranje2.jpg

 

 

Nesto svetlija..

 

Nijansiranje1.jpg

 

Jos svetlija...

Nijansiranje03.jpg

 

 

Na moru, posvetli od soli i sunca i to izgleda ovako...

Nat1.jpg

 

 

Aj ne seri 'leba ti.

 

 

 

 

I warn i zabrana pisanja od 48h zbog koprofagije na temi.

Edited by Smorock
falio quote
  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Razbijacev post koji je obrisan na temi Prorok

 

Ono što sam ja hteo reći,ne radi se o Tombbi,ja ćoveka iskreno ni ne znam.Ćuo sam na njega nedavno.Govorio sam kako klinci glupostima skreću pažnju na sebe,a to što Lunar i slićni moje postove tako kako vide,govori dovoljno koliko ćitaju.Sve više mislim da gomila u mojim postovima traži reći pićka,kurac,menzis,klića,nego što zaista išta ćita.

A što se ostalog tiće,meni niko od vas klinaca ne može da prića o black metalu,i da nemam pravo ovde da postujem.To što se ja fensi oblaćim i jebem dobro,ne znaći da nisam slušao black metal i da znam o kakvoj s muzici radi.Slušo sam i Mystifier,i Sarcofago i pun kurac Siebenburgena,Evola,Ghoulova i ostalih...Znam dobro o ćemu se ovde radi.A radi se o tome da se svakoj budali da da otvara temu.

Kakve veze ovo ili Sinod imaju veze sa black metalom?Ćisto izdrkavanje.Sinod iskoristi kao intro,onu pedersku scenu iz Kalvarije i to je super,odma ima temu,a muzika?šta kurac?black metal je njima to što baba kune dva zatećena pedera?

Prorok-danas izgleda da svaka budala može da uzme metalnu kantu,neku žnjrm đitro,i dernja se ko drogoš u krizi i to naziva black metalom.

Kaže primitive black metal,po meni ovo je ćist primitivizam, a ne black metal.Taj samozvani Vožd,ima 500 nekih kurci palci projekata i sve je isto,15 demoa snimi za pet meseci,11 albuma izda za godinu i po,u ćemu je poenta?ajd da ćovek istražuje muziku,pa napravi ovako jednom,pa drugaćije drugi put,nešto smisleno,da ima neki smisao...ne!

sve što vidiš je: smrt,kurve,prorok,jehovini svedoci,satane,lažovi,pićke koje nikad neće jebati,i pamet koju nikad neće imati itd. i besciljno drndanje u prazno.neki inostrani bendovi i imaju rif,ritam,a ne ko Vožd,jedino što ćuješ su manijakalno depresivne ejakulacije.

 

presipanje iz šupljeg u prazno...i to treba da se podrži?

 

prićate o meni,da sam budala ovo ono,a ondak kad pogledam šta sve pojedinci kaće po forumu,zaista mi se zgadi život,i shvatim koliko ste svi vi ustvari, i od nejebice i od života koji provodite uz kompijuter ošli u kurac.Pola vas ni krmelje ne stigne da sapere,a već ste na forumu,i drkate se groznjićavo s onim,''dal mi odgovorio na temu?-uuuu-šta mi je napisssoooo-sad ću da mu bacim hejt''.

 

Kako god.Ja sam svoje rekao,a vi uživajte uz Vožda,sigurno će da se produhovite.Samo imam jedno pitanje,ako se album zove ''Satanska krv'',koji će kurac onaj poljski wc na omotu?

  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nešto što sam pisao u vreme dok sam još bio u elementu. Sad mi više nije zanimljivo, ali nekima od vas će možda biti. Radi se o debeloj cimerki moje bivše devojke, na koju sam se jebeno mnogo ložio. Pa kaže:

 

CIMERKA MOJE BIVŠE

 

Ah, cimerko moje bivše,

kada bih s tobom provodio noći

jutarnja erekcija trajala bi mi do ponoći

i druge stimulanse ne bih tražio više

Impotencija bi bila odneta k'o rukom

i ne bi mi ga mogli spustiti ni kukom,

spontano bi došlo do dizanja;

a kad bi skinula svoje XXL gaćice,

razmislio bih i o lizanju pice,

iako sam zakleti protivnik lizanja

 

Kad god bih odlazio kod devojke,

ja bih išao zbog tebe,

da gledam tvoje plave kose uvojke

i zamišljam kako ti mesim

k'o zrele lubenice krupne dojke

 

Bila si tako lijepa, kao tog jutra dan

kad sam iz kreveta svoje bivše izaš'o smoren i pospan

Gled'o bih te kako u bade mantilu

klatiš debelo meso levo-desno;

ah, cimerko moje bivše,

kako bih te od meraka kresn'o,

pa makar od toga dobio kilu

 

Kad bih se na tvome salu

samo po' minuta ljuljao,

prirodni lubrikant bi mi odmah pokuljao

Hteo bih da te jebem u dupe;

da, dobro si čula, ne u čmar, već - baš u dupe,

jer čak ni moj dugački piton

kad međ' masivne ti guzove uniđe

čmaru ne bi mog'o ni da priđe

 

Voleo bih s oproštenjem

na stomak da ti se penjem

Da šećući tvojim salom

moj kurac odskija slalom;

da šumu celulita

prokrči moja kita;

da pokulja tvoja vlaga

ispod masnih naslaga;

da se klate moja jaja

prilikom svakog zaveslaja

 

Sa devojkom odavno nisam više,

al' mi osta želja pusta;

ah, cimerko moje bivše,

da te jebem i svršim ti u usta

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sine,YUM ćini 50% napaljene klinćurije koja zna o sprskom black metalu koliko i ja o vlažnosti pićke tibetanske kurve.

Izvor informacija,tako što će pola njih da mu predloži da ubace njihove nazovi bendove u film.Ajde molim te.

 

Reko je lepo Tombba, Da se daju Atila,Žmegi i Ćora u film,pa ondak i momci iz Introitusa, pa Hemoroida i ostalih.Ajde i ovi may result,stone i triumfall,bethor manje više,ako se uljudi.Oni neka prićaju o sceni,a ne ovi Prognani,Pogani,Sinodi,izrodi i ostala post-pubertetska odojćad.

 

Jedini problem je što me naslov podseća na ''vidimo se u ćitulji'', i mogu već zamisliti scenu:

 

Kozeljnik: Jedan Euronymus je moro biti prekoljet,samo da bi Varg bio glavini baja.

Mene je dobro poznato,kad se Jon besio,samo se on obesio,i niko više.

 

***

Kozeljnik: Dead...za mene je on bežanje u neki zdrav razum.Hiljade pokopavanja,sećenja kamom,trćanja gologuz po šumi...

 

Evo i ja da nesto postavim. Znaci vrh!!!

 

 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma normalno, kakva veselja i cuda. fino drustvance i dovoljno

 

eventualno neka svirka

Najda i Gale su u KPGT-u, pa mozda to ako se steknu svi uslovi :)

 

 

Samo da znaš cena je 4000 dinara po osobi.

 

 

излеа да су Најда и Гале тели да буду насамо.

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

sat izašao? tražio sam ga juče i prekjuče, nije ga bilo na trafikama...

 

u svakom slučaju, mnogo gluposti u novom zakonu...

to za prelazak ulice u alkostanju, tokom razgovora ili dok slušaš muziku - wat!? pazi, vozač koji tera tonu-dve tešku mašinu velikom brzinom sme da razgovara telefonom (naravno sa hendsfri) a pešak, eto ne sme... i šta sad, kada popijem treba da dođem do raskrsnice i da čekam da se otreznim? ili da tražim nekog da me prevede preko ulice? da vadim sluške na svakoj raskrsnici? pa ja sam u nišu, ljudi, ja do centra dok odem pola vremena provedem na ulici... nisam retardiran, znam kada treba da obratim pažnju na saobraćaj i ko može odakle da mi naleti... 

 

dok smo vozili fiće, jugiće i stojadine sa lošim kočnicama, uskim i izlizanim gumama, sa zaustavnim putem dovoljnim da očitaš dva očenaša, 60km/h je bila optimalna brzina u gradu a sada, kada dobar deo automobila ima bar airbegove i abs, a mnogi i druge sisteme za kotrolu proklizavanja i stabilnosti, kada se standardi vezani za bezbednost u proizvodnji automobila konstantno pooštravaju, e sada je 50km/h optimalna brzina... zašto? pa 40km/h zvuči još bolje!

 

kao što reče sisus, i stari zakon je bio jako dobar, ako mu je nešto falilo (npr to za razgovor telefonom tokom vožnje i sl) mogao je da se dopuni, ALI I DA SE PRIMENJUJE!!! ali ne... sada se panduri smeše, nema više "daj hiljadu da ti pišem pojas"... sada će da bude "daj 50e da ti ne pišem poene, fali ti jedna zihernadla u prvoj pomoći" a zatamnjena stakla će i dalje samo da mahnu i prođu... jebo te, kakav standard imamo a kakve su nam kazne! još će da šalju ljude i u tvorza!

 

nisam još sve izučio, čim nađem sat i tu knjižicu tek ću da ih pljujem... sve mi se nešto čini da od 11-og neću da sedam mnogo u kola...

 

hahaha...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pešak koji prilikom prelaska ulice koristi mobilni telefon ili slušalice na ušima mora da plati kaznu od 3.000 dinara. Baš me zanima kako će da vide da li imam sluške, kad nosim dugu kosu.

 

 

Maco,nema toga koji tebe ne bi pogledo,odmerio,i na tebi vido sve.meni bi prvom oći ispadale.

 

 

To si zaključio iz pet slika kose i jedne slike dupeta u latex pantalonama u kojima bi i Gorica Gajević izgledala kao riba?

 

 

Kratko rećeno,ti ga guliš na Gogu G,ćim je zamišljaš kao Thunder11.

Šta ima da gledam njeno dupe u latex pantalonama,vido sam ga i bez njih.

 

gledaj ti dogodine da skineš mrak sa nekom ribom,a ne da mene prozivaš.

 

I Ćuvaj ti svoje dupe,od tamo nekih ghaalova,voždova i elton johnova sa kojima se družiš.

 

:haha::haha::haha:

  • Upvote 7
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogi od vas nisu bili ni rođeni kada sam, daleke 1988. na jednom čaršavu ispisao 6 magičnih slova - ime moje upravo preminule prababe. Zbog toga sam dobio batine, a onda sam pokušao iglu za štrikanje da nabijem u utičnicu, ne bih li se pridružio prababi - jedva su me zadržali. Kakav crni Vožd i sodomiziranje koza i jaraca, kakvi Gojko i Brunhilda i izvrtanje krstova po seoskim grobljima - ja sam idejno bio black metal pre svih.  :rockdevil:

 

ti si bio debil od malih nogu

 

edit... ovo je "ti si još jeo pačja govanca dok sam ja jeo konjska" kalup, samo u tru metal stilu... barem prinčeva verzija tru metala koja uključuje prababu, iglu za heklanje i šteker... fale još i neke kiflice ali neka, i ovo je dovoljno...

Edited by johnnyzzz
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...