Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Уф, за то ме боли курац. Можда и на фудбалу одем на југ, Гробари имају боље песме и нема усраних кореографија.

 

Ti ces mi zauvek ostati misterija kao chovek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, tako nesto sam i ja razmisljao :)

Jednostavno Partizan nas je navikao da razmisljamo kako je moguce svakoga pobediti, i naravno da cu da se nadam svim pobedama u Pioniru. A to gostovanje Romi stvarno moze da se dobije. Samo se setite prve utakmice ove sezone i ispustene pobede protiv turaka u zadnjim sekundama. Mora to da se vrati!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav smrad je onaj Pekovic samo sam gledao kako se raduje kad da kos na +15. Kao da je u najmanju ruku dao kos ciganima.

Verujem da ce biti "lepo" docekan u Pioniru.

Да, кад је закуцао радовао се као да није играо у Партизану.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, али не да се радује к'о мало дете. Стварно је испао пичка, а видим и по коментарима на Б92 да се пуно људи разочарало. Неко од Гробара је навео пример Станковића и Михајловића који чак нису хтели ни да играју против Звезде, а камоли да се радују...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bre profesionalac, klasican brdjanin da mu nije bilo Partizana sada bi trulio u nekom crnogorskom klubu. Nije problem koliko je dao koseva, neka je dao i 100 komada problem su njegove reakcije posle postignutog kosa i radovanje. Kao sto je rekao Kuruz kada je zakucao na +15 za njih samo sto nije svrsio.

Picketina.

Nece mu Grobari ostati duzni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...