Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Većina njih neće ni znati zašto ga psuju, već će to raditi zato što vide da je kul, tako da me mani tih priča o navijačima. To je kao kada kritikuješ neki bend i dođe neko i kaže ti "napravi ti svoj bend, pa uradi nešto bolje".

 

A logika ti je kurac, realno. Evo da uzmemo jednu stvar na primeru logike člana Fake City. Nekome smeta Amerika, e, pa sad, ako ti smeta Amerika, idi brale kod određenih ljudi iz vrha SAD-a i kaži im kako ih nije sramota što tako rukovode zemljom.

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej da mi misljenje namecu vodje navijaca , pa bolje da ne postojim nego da mi neki polupismen huligan koji pljuje Pekovica bude uzor .

 

Lepo uz TV imam da gledam , i navijm da Pekmen da 36 poena , ali da Partizan pobedi , iz vishe razloga treba da bivsi asovi ostanu ljubimci grobara , a predposlenju utakmicu igramo sa njima kuci , pa zasto nam ne bi , ako i njima odgovara , prijateljki poklonili dva boda , uz vredjanje Pekovica to sigurno nece biti slucaj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Većina njih neće ni znati zašto ga psuju, već će to raditi zato što vide da je kul, tako da me mani tih priča o navijačima. To je kao kada kritikuješ neki bend i dođe neko i kaže ti "napravi ti svoj bend, pa uradi nešto bolje".

 

A logika ti je kurac, realno. Evo da uzmemo jednu stvar na primeru logike člana Fake City. Nekome smeta Amerika, e, pa sad, ako ti smeta Amerika, idi brale kod određenih ljudi iz vrha SAD-a i kaži im kako ih nije sramota što tako rukovode zemljom.

 

:rolleyes:

 

Сви ће знати што га пљују јербо су сви гледали текму. Играли смо ми и против Бодироге и Ђорђевића (многих других) па се онакве ствари нису дешавале. Никад. Искрено се надам да ће му се неко најебати мајке ако пожели да попије нешто на неком сплаву.

 

Што се овог потоњег тиче, лако је туђим курцем глогиње малтити и паламудити по форумима. Не свиђа ти се нечије понашање? Изрази свој проотест као човек (у очи) или ћути као пичка. Или одеш на текму са екипом и кличеш Пековићу, при том објашњавајући да је то само спорт и тако те приче, или престанеш да се курабецаш виртуелно.

 

Мислим, неко те направи играчем и ти скачеш и радујеш се као мајмун док исти тај тим пуниш. Кад се само сетим Ларсоновог тужног лица кад је дао Селтику гол.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogresno je sto neki ljudi zele toliko da idu u ekstrem i da potpaljuju neku mrznju ka Pekovicu, a zasto, zato sto je energican igrach. Ma boli me vise, ja idem na tekmu navijacu kao i uvek, ali bilo sta pogrdno/rasisticki/politicki cu da ignorisem, kao i uvek. A ako cemo da idemo po filozofiji "reci im to u facu", recite vi Pekovicu u facu sta mislite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno poluvreme, od pocetka vodimo - za sad sve ide kako treba! Uvalja ga Tripko, alal mu majka, trojka za spice :rockdevil: Prosli put zajebase Veselog, nije usao u Top10 naj poteza...e sad Tripkov potez mora u prva tri

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sut za 2 70%, za 3 50%(10/20 mislim) :rockdevil: Idalje izgubljene lopte rak rana, to da se prepolovi i prolazimo sigurno...steta sto nije veca razlika na kraju, realno trebalo je da bude 14-15 razlike, al jebi ga tako se ispostavilo :) Mora se dobiti sledeca, ako dobijemo na konju smo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicni Velickovic , Lasme , Tripkovic , solidni Veseli i Tepic , slobodna bacanja katastrofa ! Vzna pobeda i kao i ona Panatinaikosa nad Unikahom !

 

Bice tesko izboriti se sa Zvezdinim presingom na Partizanove plejove , ako se za to nadje resenja eto pobede , nadam se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicno je to sto je Malaga izgubila i u Pioniru da se ostvari pobjeda pa onda megdan u Italiji i Spaniji,bice tesko ali da ako se opstane....mada me uvijek iznervira kad Vranes dobije 5 licnih gresaka i onda Bozic sa njim pa onda nekako ide sve teze....kao za baksuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...