Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Jebem li ga, vidi što sam primio PP od organizatora ''fan grupe Saše Ilića'', preko fejsa:

 

bio sam u redu od oko 8, medju prvima sam pokupio karte za sebe i ortake. ovo je cista laz.

pustene su u prodaju SAMO karte od 500 dinara za sever, sve ostalo je predato tapkarosima jos nekoliko sati pre ikakve zvanicne prodaje. to je licno rekao i covek koji radi u areni. kada ce neko od novinara ovo da istrazi malo?

dosta bre vise te preprodaje karata!! jadni svi oni ljudi iza mene sto su dzabe cekali celo jutro i gurali se kao nenormalni.

e da, umalo da zaboravim, arena ima 2 saltera. DVA.

na kojoj rade brzinom minut po coveku. a ispred nikakav red, organizacija katastrofalna, jedna zena se rasplakala jer je mislila da ce je ugusiti guzva.. sramota za arenu!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da i ja sam cuo da je masa ljudi ispusila za karte jer su tapkarosi (po obicaju) sve pokupovali i da su samo dve blagajne radile.

Jedino resenje za ove sto su ispaljeni za karte, da na dan utakmice se skupe u grupice i iskrive kicmu nekom od tapkarosa i tako dodju do karata. Tako je bilo ispred JNA pre neke utakmice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami mogli su da ih unakaze...u jednom trenutku je bilo jos malo pa duplo, cca. 75-39...

 

rekao komentator i na sajt eurolige imas taj podatak

 

Pa lepo to zvuci, ali je ipak izvrtanje. Juce je u prodaju pusteno 11k karata, a i ta cifra je sumnjiva, ide dosta prica da je pusteno oko 5k, ali 'ajde, recimo da je 11k, to za 18k nema ni veze, jer ostalih 7k otpada na nas sa pretplatnim i ljude koji su kupili TOP16 komplete.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, ti imaš pretplatnu kartu?!

Koliko te je ista koštala svojevremeno?

 

Ne znam za vas, ali jedva čekam sutrašnju utakmicu, uh. Iako me nažalost neće biti u Areni, okupiću neku ekipu, grickalice & pićence ... i da, ovaj meč ću 'vala snimati. Da se ima za uspomenu i penzionerske dane...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino resenje za ove sto su ispaljeni za karte, da na dan utakmice se skupe u grupice i iskrive kicmu nekom od tapkarosa i tako dodju do karata. Tako je bilo ispred JNA pre neke utakmice.

 

Tako treba, muka mi je od smradova koji nista ne rade u svom zivotu vec samo muljaju...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pomozi boze :)

 

jedva cekam utakmicu, naravno da bi se trebalo snimati jer ako bude kako treba onda se valja imati za uspomenu

 

Bogami mogli su da ih unakaze...u jednom trenutku je bilo jos malo pa duplo, cca. 75-39...

 

 

 

Pa lepo to zvuci, ali je ipak izvrtanje. Juce je u prodaju pusteno 11k karata, a i ta cifra je sumnjiva, ide dosta prica da je pusteno oko 5k, ali 'ajde, recimo da je 11k, to za 18k nema ni veze, jer ostalih 7k otpada na nas sa pretplatnim i ljude koji su kupili TOP16 komplete.

 

 

e pa ne znam ja sam tako cuo sigurno je onda tacnije sto ti kazes..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino resenje za ove sto su ispaljeni za karte, da na dan utakmice se skupe u grupice i iskrive kicmu nekom od tapkarosa i tako dodju do karata. Tako je bilo ispred JNA pre neke utakmice.

 

Genijalno i legitimno (dakle, ne legalno, nego legitimno) :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantasticna pobeda , postavljen novi rekord od 22 000 posetilaca , i veoma mi je drago sto nije bilo prozivke na racun Pekovica . Ali one banane Lasme-a , i ona zakucavanja kad se lomio rezultat je za pamcenje , da u prvom mechu nije bio kriterijum sudjenja kakav je bio , mozda bi sad Partizan imao i bolju kosh razliku ali sta je tu je !

 

Atmosfera sjajna , jest da nije akustika kao u Pioniru , ali komotno se i u areni mogu igrati vazni mecevi sto se mene tice .

 

Laknulo mi je kad je Dule saopstio da Tepiceva povreda nije ozbiljnija.

 

Napred do F4 !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...