Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Uspeh Partizana je veliki i niko to ne nece reci da nije, jer su pobedili nekoliko poznatih evropskih klubova. Medjutim, ocigledno je da ih je malo ponelo i slavlje iako mislim da svaki od njih ima pravo da se raduje. Ipak ne treba zaboraviti da je Unikaha pre samo tri dana imala jako tesku utakmicu protiv Taukeramike za koju igra Igor Rakocevic a svi znamo gde je on igrao i kakav je veliki igrac i covek! To je igrac koji sam pobedjuje najvece timove evrope i ne zadrhti mu ruka ni malo. Tripkovic ce jednog dana biti slican Igoru strasnom mada sumnjam da iko moze da ga dostigne. Pored toga Unikaha je izgubila u poslednjim sekundama produzetka sto im je jos dodatno oduzelo snagu i onda je Partizan lako mogao da pobedi veceras. Naravno, opet je uspeh Partizana veliki ali treba biti realan.

Roberts Edvards i Ovens su medju najboljim igracima starog kontinenta i kada budu spremni uz Marinovica sigurno ce zvezda biti ravna ovom Partizanu!A koliko smo veliki videli ste da i cak i ovaj glumac koji je sad dobijo oskara Ralf Fajns navija za zvezdu i zna Dan Tanu licno! Mislim da je jako dobro za nasu kosarku da pored Zvezde i Partizan bude mnogo jak!

Dok jZvezdu void Dan Tana, bice suza Partizana!

(Bari91, 26. februar 2009 06:25)

 

car!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Ulazi Arcibald u svlačionicu posle tekme i kaže Kuku:

-Ne mogu da verujem da drugi put za redom gubim od ovih.

Kuk obori pogled u patos i odgovara: -Ja osmi!!!"

 

:) :) :)

 

Kraljevski :)

 

Vesely zavrsio tekmu s -4 indexom ali je imao dva odlucujuca prokleta skoka! Lasme, Tripko i Novica pre svega zasluzni, Zarko je isto kraljevski odgirao, ali bre ona bacanja kume...

 

Anyway, ne znam da li bih veceras vise voleo da pobedi PAO pa da smo vec sigurni chetvrtfinalisti, ili da Roma pobedi, pa da se bijemo za prvo sa PAOom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нек' победе они вечерас за сваки случај, а онда да их гузимо у "Пиониру" за прво место.

 

Ipak ne treba zaboraviti da je Unikaha pre samo tri dana imala jako tesku utakmicu protiv Taukeramike za koju igra Igor Rakocevic a svi znamo gde je on igrao i kakav je veliki igrac i covek! To je igrac koji sam pobedjuje najvece timove evrope i ne zadrhti mu ruka ni malo.

Јес', вала. Прошле године му требала помоћ тројице судија да би добио Партизан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partizan - PAO u Areni

 

Sjajan potez uprave , sad kad je plasman obezbedjen , moze se eksperimentisati sa Arenom , u kojoj sigurno nece biti tako paklena atmosfera kao u Pioniru , ali neka , nek postavi Partizan rekord posecenosti u evropskoj klupskoj kosarci !

 

Idealna prilika da se vidi da li i u vaznijim mecevima moze da se igra tamo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сјајна вест. Баш тако, идеална прилика да се направи рекорд у посећености европске клупске кошарке. :da:

Тачно је да дворане капацитета до 10.000 максимум, имају најбољу атмосферу. У ту категорију арена наравно не спада, али Гробари су - Гробари.

 

Биће достојног спектакла, ваљда ће се и навијачи постарати за врхунску кореографију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

6 gol je lep, ostalo djene-djene :] Ako imam isti patch kao oni, ne chudi mnogo rezultat, zato sto Partizan ima jaci tim na PESu, tako da uz malo bolju igru... anyway, i ja sam malo pre bio drugara 7-2 uz prekid tekme, ali nikad to ne bih kacio na net :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...