Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

DEVOTION!

 

Svaka jebena čast momcima, mali Veseli ima muda vel'ka k'o kineska glasačka kutija, 'alo, on šutira trojku preko igrača kada se lomi utakmica i pogađa! Ja sam oduševljen. Hvala im na ovome.

 

Btw:

 

Beograd -- Kako B92 saznaje, posle završetka košarkaške utakmice Partizana i Panatenaikosa, u blizini Beogradske arene, dve osobe su povređene hicima iz vatrenog oružja.

 

Reč je o muškoj i ženskoj osobi, koje su prebačene na Urgentni centar.

 

:|

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEVOTION!

 

Svaka jebena čast momcima, mali Veseli ima muda vel'ka k'o kineska glasačka kutija, 'alo, on šutira trojku preko igrača kada se lomi utakmica i pogađa! Ja sam oduševljen. Hvala im na ovome.

 

 

i to sa 18 godina!!!!!!!!!!!

 

i da, hail metal, samo grc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedno prelepo iskustvo :]

 

Prvo poluvreme smo odigrali slabije, ali drugo, bam! Za mene su kljucni minuti, tj. minut kada Zarko pogadja elejap i onda zabija bandzu na drugoj strani! Tada se i serija pravila otprilike, ali kakav je to maaaaag bre!!! I da, Lazme odigrao djuture minuta sa 4 licne, svaka chast. Nadam se da Tepica povreda nije teze prirode...ma svi su bili dobri, defanziva na jakom nivou... Ponadao sam se na onih +13 da mozemo i do +18, ali ipak je ovo PAO.... Nema veze bre, bitno je da smo pokazali jos jednom suhi kvalitet i zivim u nadi za tim prvim mestom :]

 

A sto se tice Arene...summa summarum, ne bih je menjao za Pionir nikada!

 

I da, je l' su prikazali na TVu na kraju kada su i fudbaleri sisli na parket?!

 

E to je bilo za pamcenje :D

 

Čekaj, ti imaš pretplatnu kartu?!

Koliko te je ista koštala svojevremeno?

 

Kostala 80 ojra tamo u septembru, avgustu...kad vec...dakle 6.4k dinara, i vec mi se isplatila do sada :] S obzirom na sta sam sve isao naravno...

 

Laknulo mi je kad je Dule saopstio da Tepiceva povreda nije ozbiljnija.

 

E extra, sad mi je lakse!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedno prelepo iskustvo :]

 

Prvo poluvreme smo odigrali slabije, ali drugo, bam! Za mene su kljucni minuti, tj. minut kada Zarko pogadja elejap i onda zabija bandzu na drugoj strani! Tada se i serija pravila otprilike, ali kakav je to maaaaag bre!!! I da, Lazme odigrao djuture minuta sa 4 licne, svaka chast. Nadam se da Tepica povreda nije teze prirode...ma svi su bili dobri, defanziva na jakom nivou... Ponadao sam se na onih +13 da mozemo i do +18, ali ipak je ovo PAO.... Nema veze bre, bitno je da smo pokazali jos jednom suhi kvalitet i zivim u nadi za tim prvim mestom :]

 

A sto se tice Arene...summa summarum, ne bih je menjao za Pionir nikada!

 

I da, je l' su prikazali na TVu na kraju kada su i fudbaleri sisli na parket?!

 

E to je bilo za pamcenje :D

 

U prvoj četvrtini su nam igrači delovali skroz pogubljeno, valjda im je trebalo vremena da se adaptiraju na onoliku posetu i vatrenu podršku. Koliko sam primetio sa TV-a, Grobari su se baš postarali za predivnu dekoraciju. Svaka im čast!

More, zavidim svakom ko je večeras bio u BG Areni. Doživljaj koji će se pamtiti do kraja života. :mhihi:

Meni za utehu, ostade tekma na VHS kaseti.

 

Baš tako, ključni moment alejup Veseli-Rakočević ... a ubrzo zatim Rakočević za Veselog. To se ne zaboravlja i biće hit verujem na youtube-u narednih dana i meseci.

Lazme, koliko god gubio lopti po utakmici jeste čudo od igrača, po meni. Tolika požrtvovanost, i neverovatan ofanzivni skok.

Lopta ga prilikom meteža u protivničkom reketu prosto 'oće. Sjajne ali sjajne reflekse poseduje Gabonac. Takve nisam video ni kod jednog visokog igrača u Evropi dosad. :da:

Baš se divljački čvrsta odbrana igrala u prvom poluvremenu na sve strane, ali u drugom smo uspeli da im probijemo zonu.

 

Rakočevićeva utakmica sezone, ginuo je na terenu ... toliko udaraca i snažnih centarskih okršaja je imao.

Veseli i Tripko su takođe bili pouzdani ... napokon kontinuitet kvalitetnih partija Tripkovića.

 

22.567 duša, oboren rekord za čitavih 3.000! Između ostalog, to je zato što su kompletno instalirane one pilot tribine iza koševa.

Prikazali su naravno veselje i sa fudbalerima. :mhihi:

Ma ne znam ni sam više šta da kažem ili dodam, još sam pod snažnim utiskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad spomenu pogubljenost, i meni je bio utisak i kad udjoh u Arenu i startom mecha (uprkos navijanju :) ), k'o da igramo u gostima :) Ne bas kao da je OAKA, ali...chudno je bilo ne biti u Pioniru pre svega. Dekoracije lepe, jedino sto meni od onih 10 zastava 6 blokirale veci deo tekme :) Jug je sve vreme navijao, ostatak se isto animirao, ali "teze" no u Pioniru...'ocu bre Pionir nazad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa je l' si video išta od tih silnih zastava? :)

 

Nego, je l' OAKA beše ustvari onaj Marusi, gde smo '95 bili prvaci Evrope?

Tribina ( e sad jbm li ga da li je istok ili zapad) je baš bila vatrena do jaja. Nisu se štedeli. Dok ovi preko puta, odakle je snimala kamera je bila znatno, znatno mirnija. Tu izgleda neki snobovi sedeše, al' nema veze ... i oni propevaše na kraju. ;)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To odakle je snimala kamaera je sever, a prekoputa je jug, tu se navijalo sve vreme :] (istok i zapad su sa strane, znaci nije Arena normalna :) ).

 

OAKA je PAOva dvorana i kol'ko vidim nalazi se u Marusiju, e sad bem li ga da li se ona pre tako zvala...nesto imam trip da se tako vika Olimpijakosova dvorana?

 

 

I sve na kurac! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Циркус, бре! Били смо иза наварених Sahdows-a, мајку им јебем дрогирану! :)

Југ Арене к'о Југ на ЈНА, вође су одушевљене трибином.

Лудило, боље је било него на дербију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заборавих да поменем Пековића и најављено прозивање...

Оно што је урађено је било боље од било какве песме: "ДУУУУУШАН КЕЕЕЦМАН!!!" "ОБРАДОООВИЋ ЖЕЉКО!!!"

И онда се наставља са песмом, а Пековић никога није интересовао.

Сјајно одрађено.

 

Што се тиче карата, за буразера и мене је преко навијача требовао другар који је тешка Гробарчина и који ме је и наговорио да кренем са њим на Партизанове утакмице, иако зна да не навијам за домаће клубове. 14 карата је узео, баш смо били добра екипа.

Edited by Куруз Солис

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ne zavrsi prvi u grupi a velike su sanse da nece jer pao nece izgubiti an svom terenu od Unikahe onda idemo na CSKA....a tu mislim da nemamo mnogo da trazimo jer prva se igra u Moscow

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заборавих да поменем Пековића и најављено прозивање...

Оно што је урађено је било боље од било какве песме: "ДУУУУУШАН КЕЕЕЦМАН!!!" "ОБРАДОООВИЋ ЖЕЉКО!!!"

И онда се наставља са песмом, а Пековић никога није интересовао.

Сјајно одрађено.

 

Meni se to nije svidelo. K'o da nikada nije igrao za klub, sramota. Ali dobro, bolje to nego neko vredjanje da je islo.

 

 

Gre'ota su nisu prikazali i kucanje i blokadu koja je potom usledila :] Ono je za pamcenje...

I da, prvi put videh snimke...nadam se da je moj cale snimao ovo, odgledao bih tekmu opet :D

 

 

 

1236369344.jpg

 

 

:) :) :) :)

 

Kakav kralj!!!!

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :)

 

Kakav kralj!!!!

Он се изгледа једино на утакмици претвори у звер. Знаш какав је кад ми дође у радњу? Тих, миран, уљудан...

Share this post


Link to post
Share on other sites

У Београду... Дуле нам је редован гост и има добар музички укус. Углавном слуша класику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У Београду... Дуле нам је редован гост и има добар музички укус. Углавном слуша класику.

 

Dule voli i knjizevnost, slikarstvo...ma genije covek...a na utakmici, poludi skroz :)

Kosarka mu je tolika strast, vidi se to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...