Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Трибина изгледа одвратно.

Против Чукаричког глумимо Енглезе, а на ЦСКА бацамо папириће и ролне и машемо барјацима које имају и Цигани, само друге боје.

Не идем више ни на Партизан.

:confused: :confused:

 

Крај још једне лепе европске сезоне за Партизан.

Нико на почетку није веровао да ће се поновити борба за Ф4, као прошле године...па ни ја. Драго ми је да су нас својим партијама ови момци демантовали. Била је ово сезона препуна пријатних црно-белих изненађења.

ЦСКА је тим који игра убедљиво најбољу одбрану у Европи и свака им част на томе. Наравно, ''легији странаца'' желим све најгоре на завршници турнира. ;)

 

Вечерас је Величковић пружио блиставу партију, али није имао адекватну подршку саиграча.

Лазме јесте к'о по обичају био добар у скоку ... ипак, изостао је његов офанзиван учинак. Исто то важи и за 3пка.

Недовољно да се добије један клуб као што је црвеноармејски...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ce opet biti malodusnih komentara kako grobari uvek krive sudije , ali cinjenica je sledeca : Partizan 30 faula , CSKA 15 , Partizan 10 sl.bacanja , CSKA 33 !!! , CSkA nije izasao iz bonusa u 1/4 , 3/4 i 4/4 !!! CSKA se u 3 utakmice cini mi se nijednom nije svirao faul u napadu , faul prilikom skoka , ili prevremeni ulazak u reket ! Postaje smesno to sto se faul svira nakon isteka napada , sto Lasme mora da pogine da bi se svirao faul Smodisu , sto se ne svira ocigledan faul pri trojci Tepica , kada je bilo -8 ... Ne znam da li me secanje sluzi dobro , nemam tacan podatak trenutno , ali cini mi se da je CSKA izasao iz bonusa svega tri puta u tri utakmice , ili eventualno 4 , sto je za anale kosarkaske igre ! A svi dobro znaju da igraju najgrublju odbranu , sa druge strane Partizan je izlazio iz bonusa u svakoj 1/4 , neretko vec u prva 2-3 minuta.

 

Nebitno ja sam zadovoljan sa igrom Partizana u 1 i 3 utakmici , jednostavno nisu se mogli adaptirati na sudijski kriterijum ,a kada se tome doda da su igrali protiv sadasnjeg i verovatno buduceg sampiona , ovakav rezultat je neminovan.Mislim da bi CSKA svakako prosao dalje , i nije im potrebna ovolika naklonost smradova , nadam se da ce im Belosevic suditi u finalu , ako ih pre toga ne izbaci PAO , sto bih iskreno veoma voleo.

 

Sada ostaje da se tim vrati u kolosek za domace utakmice .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna sezona, nije sramota izgubiti od boljega, a CSKA to jeste, sa sudijama ili bez njih...glupo je sad govoriti na foru - sta bi bilo kad bi bilo, al mislim da bi dobili da je bilo u Pioniru, u Areni - bar 50% sminkera, moz' da prica ko sta hoce, nije to to kao u grotlu Pionira + kosevi koji su bitan faktor...neka je i 7-8000 ali da je pravo, dzaba i 30000+ kad je samo na momente onako kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

obicno neko kaze ono sto bih i ja rekao, tako je i ovog puta. svaka cast nasim momcima na ovakvoj sezoni, svaka cast Duletu, cestitke i cska, mada im nije trebala ovakva pomoc sudija, koja je samo uticala na rezultat, ali ne i na ishod utakmica. ipak, mislim da protiv Zeljkove ekipe nemaju sanse, pre svega zbog Pekovica i Batista, i cinjenice da u cska nemaju igrace koji mogu da odigraju odbranu na ovoj dvojici tokom celog meca. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Due to its management's constant reminders that they're building for the next season - in this period, the club earned a derisive nickname KK Sledeća sezona (Next Season Basketball Club) amongst rival KK Partizan fans

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevezano za navijacka prepucavanja,Partizan ce biti "KK Sledeca sezona" dokle god ne bude imao financijsku moc da zadrzi glavne igrace jedan duzi period,kako bi,u pravom smislu te reci,stvorio tim za vece uspehe.Kao doduse i svaki nas klub.Svi nasi klubovi su,nazalost,"KK Sledeca sezona".Ili bolje receno "KK Sledeca sezona a mozda i nikad".

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemi, po obicaju, lupa. nista novo.

 

Čitam komentare na B92 sajtu, ne razumem kako ovi Zvezdini navijači imaju obraza da se javljaju sa ovakvim komentarima. :) Strašno, kompleksaši.

 

dobro, njima je najveci uspeh kad partizan pukne u evroligi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabranite vise ovom coveku da post-uje na temama koje imaju veze sa Partizanom, muka mi je.

У чему је проблем? Реч нисам рекао о Дулету и играчима, њима свака част и само идиот може да пише оно што пишу имбецили на Б92. Коментарисао сам оно што ме занима и није ми јасно зашто то теби смета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најкомичнији део утакмице је свакако био када је један Звездин Делија који је дошао на утакмицу како би крао заставе, завршио на шипци са микрофоном и повео песму: "Звезду да ми понуде...". Чуда су ипак могућа! Дечко је испраћен из хале уз салве смеха са трибина.

Чујем да су после пали и шамари у тунелу..

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemi, po obicaju, lupa. nista novo.

 

A ti po obicaju,komentarises moje komentare.Doduse,obicaj je ljudi koji se zaljube da konstantno prate osobu u koju su zaljubljeni.Ali moras shvatiti,ja sam heteroseksualac.Zanimaju me samo zene. :da:

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чујем да су после пали и шамари у тунелу..

ех да су шамари.

 

ја навијао из свег срца за партизан.

да зарадим неке паре од карата хаха

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti po obicaju,komentarises moje komentare.Doduse,obicaj je ljudi koji se zaljube da konstantno prate osobu u koju su zaljubljeni.Ali moras shvatiti,ja sam heteroseksualac.Zanimaju me samo zene. :da:

 

Otkuda znas da nije zena? Danas je sve moguce :)

 

 

ех да су шамари.

 

ја навијао из свег срца за партизан.

да зарадим неке паре од карата хаха

 

Cemu to nasilje, sve se moze razgovorom resiti :)

 

A hteo si da zaradis na kartama, tapkarosu nezasiti :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ste primetili Nadja , pred sam pocetak utakmice kako peva sa , cini mi se , sinom ? Dobra je scena bila i zastava BBB - Sisak okrenuta naopako :) !

Да, краљ је.

Што се тиче заставе, Хрвати поричу да су икад имали такву, ал' то је увек тако.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трибина изгледа одвратно.

Против Чукаричког глумимо Енглезе, а на ЦСКА бацамо папириће и ролне и машемо барјацима које имају и Цигани, само друге боје.

Не идем више ни на Партизан.

 

Jel' moze neko da banuje ovog coveka?Zauvek?

 

Znam da ce opet biti malodusnih komentara kako grobari uvek krive sudije

 

Ja sam uvek u toj ekipi koja vas pljuje zbog toga sto se zalite na sudije ali ovo je stvarno smesno.Stvarno je sramota da se Partizanu svira duplo vise faulova.Nije im dovoljno sto im u timu igraju sve same zvezde nego i sudije moraju da im pomazu.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...