Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Имам предосећај да ће Новица у ЦСКА или ПАО. :D

Јако ми је драго за атинске детелинаре, никад совјетски државни пројекат. Браво Жељко, браво Кецмане...Пекмене ко те шиша. Е...а пре округло два месеца смо бацили на колена Панатинаикос у Арени, то се бре не сме заборавити :D

И да...ови са јавног сервиса нека се већ једном уозбиље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Evo i sesira za zreb Evrolige 8.jula:

 

Prvi šešir: Panatinaikos, CSKA, Barselona i Olimpijakos

Drugi šešir: Real Madrid, Partizan, Tau Keramika i Montepaski

Treći šešir: Armani Džins, Unikaha, Makabi i Cibona

Četvrti šešir: Lotomatika, Fenerbahče, Efes Pilsen i Prokom

Peti šešir: Žalgiris, Lijetuvos Ritas, Olimpija i Himki

Šesti šešir: Oldenburg, Asvel i dva tima iz kvalifikacija

 

U drugi, nego sta :] Drago mi je da ne igramo protiv Reala, a verujem i Novici...

Sta znam, meni bi se cinilo najbolje ovako:

 

Pao

Cibona

Prokom

Zalgiris/Olimpija

Oldenubrg

 

U stvari...ovo bi bilo preterano XD

 

Naravno, bice ovako:

 

CSKA

Makabi

Efes

Lijetvos Ritas

Asvel

 

i koljiiiiii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Други шеширчић, опа! :rockdevil:

Доказ колико је Партизан успешан, од апсолутно свих екипа из прва два шешира, имају убедљиво најмањи буџет.

 

Чак један Ефес Пилсен, који је у четвртом шеширу, има око 10 пута више пара на располагању (ако не и јаче)

за довођење кошаркаша и уговоре. Свеж пример - вишемилионски трансфер Ракочевића.

 

Јако бих волео да нам се најзад падне Барселона. Никако са њима да одиграмо неку утакмицу у Евролиги, неда нам се.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јако бих волео да нам се најзад падне Барселона. Никако са њима да одиграмо неку утакмицу у Евролиги, неда нам се.

 

Kako ne? Pa dobili smo ih preprosle sezone u Pioniru :da: Prvi i jedini put da sam EL tekmu posmatrao iz partera :)

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne? Pa dobili smo ih preprosle sezone u Pioniru :da: Prvi i jedini put da sam EL tekmu posmatrao iz partera :)

 

Видиш, на тај окршај сам заборавио. :no:

У сваком случају, последњих пар година слабо се кољемо са Олимпијакосом и Барсом. Све нам се падају ЦСКА и ПАО.

Мало промене није на одмет. ;) За онај Олденбург никада нисам чуо, прижељкујем их....да буде генг-бенг к'о са Бамбергом претпрошле сезоне.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uff, vrlo nezgodna grupa, bice tesko, ali opet niko ovde ne zna na sta ce liciti Partizanov tim, i kako ce uopste igrati :)

 

U svakom slucaju zagarantovane su vrlo zanimljive utakmice, bas je prosarano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Делимично ми се остварило оно што сам и прижељкивао - напокон да нам се падне Олимпијакос. :mhihi:

Можда би било лепше да се избегла Уникаха, али... ко зна, пао би се онда Макаби...није баук група, само још да се комплетира тим, уз које звучније појачање до краја прелазног рока.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...