Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Слажем се и по питању Кецмана, а и Робертса. 1ман је био неизвестан, није тренирао данима због грипа, а гле каква партија. :rockdevil: Весели се и даље кочи са пеналима, то ми се не свиђа...

Изузетно важна победа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobeda je pobeda, ali fali nam Rakočević, stvarno ne znam razlog zbog koga su ga otpustili. Jeste lošije igrao na početku, ali ne znam, Roberts je vrlo loše odigrao, a Marić je car, mnogo dobro sebi gradi poziciju ispod koša. Đekić je the next big thing.

 

Od reci do reci, potpisujem.

 

Kao i za Kecmana, kak' je bio lep onaj ulaz u prvom poluvremenu, ju... Isto iz prvog dela Sinovec i Strale su imali sasvim lepe uloge, steta sto Strale posle nije vise igrao u drugom.

 

Ne mog' da ne primetim da Vesely opet pravi faulove ki lud, ne znam sta mu je ove sezone :|

 

 

Gledao neko Real-PAO?

 

PS. Sad vidim rezultate...Unikaha 'ladno kod nas ima 3-0 :/ Pa ko bre da ispadne ovde pored Orleana? Efes?

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' sam mog'o da fasujem batine. :rockdevil:

Prvi put kad sam gledao ko je dao golove za Ajaks, pa zaurlao: "PANTELIĆ!!", a ceo red ispod se okrenuo.

Drugi put kad smo izašli u hodnik ranije, negde minut pre kraja, da vidimo poslednje minute fudbala, pa kad sam video da je prazan počeo da pevam: "Kada Zvezdo igraš ti..." iz sveg glasa.

Treći put kad smo u kafiću gledali golove. Neki dečko kaže: "Mi ko da nismo ni igrali", a ja mu rekao: "Pa niste ni igrali". :haha:

 

Utakmicu sam slabo gledao, video sam samo da da je Rašić očajan, a Kecman odličan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je lud ovaj Kuruz auuuu jbteee, brateeee, ladno pevao iz sveg glasa kada ZvIJezdo igraš ti..." u hodniku car!

 

Idi popusi cimeru cobane.

Brate nisam ti ja dao minus, majke mi.

I nemam cimera, nego cimerku, jebi ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

polozen ogroman psiholoski test. :da:

inace, da ne kenjam, sve ste rekli.

 

gledam sad, lazme jebo kevu. 14p, 6sk.

 

Ћале за једног Робертса, људина пожртвована. Персона која се не штеди. :da:

Цибона, Олимпија, Асвел и Орлеан по 0-3. За сада најгори, надам се да ће и остати.

 

Курузе, 'бем му леба, ваљда си дао свој допринос у прављењу атмосфере...деловало је сасвим ОК. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курузе, 'бем му леба, ваљда си дао свој допринос у прављењу атмосфере...деловало је сасвим ОК. :D

'De nisam, em sam prehlađen, pa me otkida grlo, em sam pevao od početka do kraja. Raspadam se.

 

Čegi sa šipke pao nekom momku na glavu. :haha:

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate nisam ti ja dao minus, majke mi.

I nemam cimera, nego cimerku, jebi ga.

 

Opusteno, ne ljutim se sto si mi dao minus. Mani me tih prica, zna se da volis da ga blajvas.

 

Kako keva kod kuce, jel ti daje redovno dzeparac? Jel spremila tursiju?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opusteno, ne ljutim se sto si mi dao minus. Mani me tih prica, zna se da volis da ga blajvas.

 

Kako keva kod kuce, jel ti daje redovno dzeparac? Jel spremila tursiju?

Jeste, sve po redu, hranim pola doma.

Jesi li jako navijao ispred televizora?

 

Ko mu daje minuse, jebem vas u usta? :haha:

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лакше мало, Фејк. Ишао је због навијања, боле га туки и за Дулетову чету и за КК Следећу сезону.

Ипак је он Луциферовац стари, и пред свако спавање пушта Venom - In Nomine Sathanas. :red:

Рилекс.

 

П.С.

 

Не видим ниједан минус код обојице.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno to neki tvoji fanovi, ipak si ti internet deckonja.

 

Pozdravi je kad je vidis..

Sad ću da je zovem, verovatno riba pod ili kuva pekmez, sigurno je budna.

 

Samo se nadam da nisi mnogo glasno pevao u dnevnoj sobi, znam da u elitnim delovima Beograda ne trpe buku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, idem da se ubijem, najveći Grobar na Internetu mi ne veruje. :(

 

@ Nele

Opušteno, razumem dečka. Samo oni sa kojima idem (a svi su Grobarčine) kapiraju to što idem na Partizan, jer vide koliko se pokidam svaki put i kako mi je zabavno sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...