Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

strasna utakmica, zaista! drago mi je sto ce Zeljko imati prilike da osveti Partizan, kao i to sto cemo imati prilike da gledamo kako tim koji nema centra igra protiv tima koji ima dvojicu verovatno najboljih u Evropi :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam izvestaje sa tekmi i jedem astal sto nemam ovde kablovsku, retki su trenuci da mi nedostaje, ali eto :) Tako da, ako neko slucajno nadje neki dobar link sa stream-om finala nek gu prosledi ovdi :] Ja cu isto uraditi ako nadjem, za slucaj da ima jadnika ki ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god zeleo da PAO pobedi , ubedjen sam da CSKA uzima , ipak nespremnost Dijamantidisa , najboljeg igraca Panatinaikosa je veliki hendikep , uzdam se jedino u centre Pekovica i Batista , mada mi osecaj govori da ce Pekovic brzo uci u problem sa licnim greskama ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste da sam navijao za ovo finale i da PAO pobedi u njemu, ali stvarno nisam ocekivao nit se nadao da ce biti ovakvo gazenje :]

 

Mesinina faca na kraju je bila priceless, pre one poslednje trojke koja je isto bila ubava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta radi zeljko,na spanskom onome sudiji,ali i na ostale.

Napred Pao!

nadam se da sad nece ovi pogoditi

 

oleeee!!

jeste vidjeli kako Zeljko hoce da ga zagrli a ovaj blijed samo ga odbija od sebe hahaha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva utakmica , pravda je konacno pobedila , kao sto Zelimir rece , it's a shame -sramota !!! Pa ajde da imaju pomoc protiv Partizana , ali protiv PAO-a nije u redu , slobodna bacanja : 30-16 za CSKA!!!!! , svirati 7 sekundi da nisu presli pola terena u zadnjem minutu u ovakvoj utakmici je tragikomicno , CSKA ne izlazi iz bonusa do zadnjeg minuta 4/4 , a prvih 8 koseva u 3/4 daju sa slobodnih bacanja .PAOP je 20 poena razlike napravio igrom , dok je CSKA to omugucile sudije .

Mesini svaka cast ali mi se zgadio , klasicna italijanska picketina , Obradovic je za njega doktor , ipak se zna ko je Italijane ucio kosarku :D .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekako me obuzme tuga kad se zavrsi evroliga. xD

 

Heh, isto. Najvise me uvek plasi ko ce za Partizan sledece sezone igrati :]

 

 

Ali, najbitnije za tonite, Zeljko, Peka i Kecman na tronu Evrope! Bas mi je drago, posebno zbog Kecmana, pa i sto nije ulazio u igru. Peka bese malo nervozan u drugom poluvremenu. Sve u svemu, potpuno zasluzeno PAO osvojio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaa jebem vas, ja nisam gledao :'(

Al evo valjda ce biti snimak za pola sata :rockdevil:

@DBrave, ima ti na OBN-u prenos, ne redovan, al ima dosta utakmica...ako imas kablovsku :P

Edited by F4R15

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...