Jump to content

Euroleague


Angelystor

Recommended Posts

Ma nisam nervozan,ja tebe posmatram kao drustveno-psiholoski fenomen pa me zanima.

Много ме боли курац како ме посматраш.

Идем тамо где ми је забавно и крај.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:da: CSKA-Barsa, Pao-Olymp. Navijam za finale PAO-CSKA i onda direktan duel Mesina-Obradovic i Obradovic gu dobija :D

 

Sto se tice sledece sezone, koga interesira (a nije vec video), licence i te munje: http://www6.b92.net/sport/kosarka/vesti.ph...p;nav_id=354293

 

Nikad CSKA. Bolje Barsa-PAO.

 

BTW.

Ovo objašnjenje je bilo neophodno zbog određenog broja rukovodioca i navijača KK Sledeća sezona.

Partizan je sjajnim radom u zadnje tri sezone u EL i 7 sezona u nacionalnom šampionatu izgradio rejting koji je ULEB nagradio ovom B licencom. Izgradili smo položaj koji KK Partizan tretira kao 8. klub Evrope, a jedina stvar koja prvaka Litvanije i Francuske drži ispred nas su TV prava, uskoro ćemo ih njih prestići.

Predstavnici Zvezde su pokušali da uvere (sebe) i narod da B licenca ne važi, a istina je da je Partizan nikad bliži dobijanju A licence, od koje nas deli još samo jedna dobra sezona.

A onda će ostali srpski klubovi da čekaju 2010. i kvalifikacije za EL, a i to će 99% biti Hemofarm.

Stvar je u tome da se KK Partizan mnogo više ceni u Evropi nego kod nas, što je žalosno. Zato jedine nagrade i dobijamo iz Evrope - od Evrolige, stranih sponzora itd...

Tako da dragi moji Grobari, još punooo, punooo godina ćemo mi da uživamo u Evroligi i bodrimo naš voljeni klub, da li u Areni ili našem Pioniru nebitno.

(r2d2, 7. april 2009 12:06)

 

Hah, lepo sročio čovek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сад ће исти они што су гласали сваког дана са 5 различитих компјутера да пишу како су Миленко и Новица великани европске кошарке, бла бла бла. Новица је заслужио да буде ту, Тепић јок.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti znas da su glasali sa 5 kompjutera?

 

Ovo je za sada samo glasanje naroda, videcemo novinari kome ce dati glasove, sve u svemu, lepo je (ko god da je sve glasao), videti i Novicu i Tepica u 5orci :da: Velickovic nam je za sada igrac sezone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе, ја се дркам зато што се зна да се увек Срби највише ложе на та гласања. Рецимо, на Фејсу постоји група са линком ка Јунајтедовом сајту да би људи гласали за Немању у избору за најбољег играча.

 

Сад ти одговори на питање.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta da ti odgovorim, nervira me tvoje sezonsko navijanje.

Kao и све симпатизере Звезде и Партизана. Навијачи ме капирају.

For the record, пре десетак дана сам гласао за Новицу, Пековића, Дијамантидиса и не сећам се кога још.

 

Kuruz groblje.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...